İstikbal


Kategori: | Tavsiye Sayısı: 4 Kişi Tavsiye Ediyor225 Görüntülenme

İstikbal Hakkında

1957 yılından beri mobilya sektörünün lider markalarından biri olmayı başarmıştır. Ürün çeşitliliği, tasarımdaki özgünlük,kalite ve satış sonrası hizmetleriyle Türkiye’nin saygın markaları arasında yer almayı başarmıştır. Müşteri odaklı yaklaşımlarla tüketici memnuniyeti kazanmayı hedeflemektedir.kocaeli escort

Etiketler:, ,4 Tavsiye

 1. AvatarGülsevil E..

  İstikbal uzun yıllardır ayakta duran bir marka. Bu da ne kadar kaliteli bir iş yaptığını gösterir bence.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  gundemdekihaber.com

 3. AvatarArif C...

  Ürün çeşitliliği çok fazla,çalışanlarının ilgi ve sabrı çok iyi bir ürün alacağınız zaman size çeşitleri tek tek gösteriyorlar.

 4. AvatarEbru P.

  İstikbal koltuk takımları gerçekten çok sağlar. Verdiğiniz paraya değiyor. Kalitesi zaten görünüşünden belli oluyor. Mobilyalar uzun vadede kullanım sağlamalı bence. İstikbal bunu fazlasıyla karşılıyor.

 5. AvatarYağmur A.

  İstikbal’den orleon köşe takımı aldım. Almadan önce çok fazla araştırma yaptım, benim için sağlamlık en önemli kriterdi. İstikbal’de aradığım modeli buldum eve geldiğinde bayıldım, tavsiye ederim.

Siz de bu firma hakkında bir tavsiye bırakın


Sadece bir üründen veya hizmetten memnun kaldıysanız yorum yapınız. Tavsiye niteliği taşımayan veya reklam/spam amaçlı yazılan yorumlar editör kontrolünden geçirilerek içeriği uygun değil ise yayınlanmamaktadır.