İstikbal

1957 yılından beri mobilya sektörünün lider markalarından biri olmayı başarmıştır. Ürün çeşitliliği, tasarımdaki özgünlük,kalite ve satış sonrası hizmetleriyle Türkiye’nin saygın markaları arasında yer almayı başarmıştır. Müşteri odaklı yaklaşımlarla tüketici memnuniyeti kazanmayı hedeflemektedir.

Bunu oyla st_kb

5 yorum

 1. Sevcan Ö**********

  Merhaba Arkadaşlar, Önce bir kaç evrak istiyorlar onları göndermeniz ve onaylanmasını beklemeniz gerekir. Onay süreciniz olumlu sonuçlanınca tarafınızca aranıyorsunuz. Bende arananlardandım. Bir kaç gün içinde eğitim ücretini ödedim ve eğitim danışmanım tarafından arandım. Kayıt olduktan bir hafta sonra eğitimlerim başladı. Gece çalıştığım için canlı derslere katılamıyorum daha sonra izliyorum, sınav zamanı gelene kadar kendimi insan kaynakları uzmanlığı departmanı için elimden geldiği kadar geliştireceğim.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 3. Gülsevil E..

  İstikbal uzun yıllardır ayakta duran bir marka. Bu da ne kadar kaliteli bir iş yaptığını gösterir bence.

 4. Arif C...

  Ürün çeşitliliği çok fazla,çalışanlarının ilgi ve sabrı çok iyi bir ürün alacağınız zaman size çeşitleri tek tek gösteriyorlar.

 5. Ebru P.

  İstikbal koltuk takımları gerçekten çok sağlar. Verdiğiniz paraya değiyor. Kalitesi zaten görünüşünden belli oluyor. Mobilyalar uzun vadede kullanım sağlamalı bence. İstikbal bunu fazlasıyla karşılıyor.

 6. Yağmur A.

  İstikbal’den orleon köşe takımı aldım. Almadan önce çok fazla araştırma yaptım, benim için sağlamlık en önemli kriterdi. İstikbal’de aradığım modeli buldum eve geldiğinde bayıldım, tavsiye ederim.

Yorum göndermek ister misiniz?