Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu – Tavsiye Oranı %94.8

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun kariyer ve meslek uzmanlıkları için kurs ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda kurslar veren Kariyer Adam 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Ankara Kızılay’da faaliyete devam eden Kariyer Adam M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak kurslarını tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Özkan İşhanı No: 94 Kat: 10 Daire: 20 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 67 62

Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00 (Pazar günü kapalı)

Web Site: www.kariyeradam.com

Teşvik Programı Başvuru Linki

 

 

4.6/5 - (1897 votes)

2.478 yorum

 1. AvatarGediz

  Eğitimleri ile ilgili zaten olumsuz bir yorum bulamazsınız.Hocalar çok iyi ,disiplinli ve beklenmedik bir eğitim var açıkcası .İş yönlendirmesi yapılacağı için bu sıkı tutuyorlar. İnternet üzerinden başvurdum. Sorunsuz başladım. herhangi bir sorun yok. teşekkürler.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 3. AvatarEzgi

  İnternetten başvurucaktım başta da güvenemedim açıkcası. Sonra Kurumun Ankara Bakanlıkta ki merkezine gittim açıkcası oradan görünce kurumun ciddiyetini anlamış bulundum. Ciddi bir kurum . Yeni bir kurum yada ilk defa yapılan yada geçmiş öğrencisi olmayan bir yer değil . Belli… yorumu da şundan dolayı yapıyorum bende yorum aradığım için yazdım açıkcası, giderek görebilirsiniz zaten anlarsınız. adres tam merkez kolay bir yerde. ilgileri ve CİDDİYETLERİ için teşekkür ederim.

 4. Melis Ç****Melis Ç****

  Sizi Hayretler içerisinde bırakabilecek bir kurumdan bahsedicem, Türkiye’nin resmi ilk uzaktan eğitim kurumu zaten meb in sitesinde yazıyor .Ben ilk İnternetten haber sitelerinde yazan devletin başvurunuz halinde önce eğitim alıyorsunuz daha sonra da iş yönlendirmelerinizi yapıyoruz tarzında bir haberini okudum . Zaten mezuniyetten sonra bunalmışım açıkcası para sıkıntımda inanılmaz halde iken şansımı denemek istedim açıkcası ,başvurdum internetten . İlk beni 03129111711 numaradan aradılar.Programımız uzmanlık eğitimi , işte 2 ay sürüyor sonra sınava giriyorsunuz belgenizi gönderiyoruz sonrasında da iş yönlendirmelerinizi yapıyoruz evraklarınızı gönderin işte fotoğraf diploma fotokopisi kimlik belgesi 3 gün süreniz var gönderin sonra kontenjan var dönemlerde 160 kişi alıyoruz falan , bir de unutmadan kabul edilirsem 4500 TL yerine 550 Tl yatırıyorsunuz dediler . Tamam dedim .3 arkadaşıma da söyledim ve evraklar gitti. 3 ümüz birbirimize destek olur belki bir umuttur diye başvurduk işin açıkcası Sonra arandık tek tek , ben kabul edilmişim işte ücreti salı günü saat 17:00 ‘a kadar yatırınız , tamam dedim sonra diğer arkadaşımı aradım ,seni aradılar mı falan derken bir arkadaşım kredi yurtlar kurumundan burs aldığı için ret aldı diğer arkadaşım da evrakları 1 gün geç yolladığı için red aldı. Ben kaldım tek başıma ,sonra eğitim dedim işkur kursu gibi başlar devamsızlık yapar son gün gider belgemizi alırız.Sonrasında İlk uzaktan eğitim dersine canlı girdik. Burayı lütfen dikkatli okuyun 🙂 Hoca girdi kendini tanıtıyor Merhaba Ben ***** ****** Holding İnsan Kaynakları … ben dedim neoluyoruz? nerdeyim ben,chatten herkes inanılmaz ilgili herkes kendini tanıtıyor bir ilgi bir ilgi, derse katılım sayısına baktım 160 , Herkes cevap veriyor.çok şaşırdım ,Hoca girer girmez dedi ki arkadaşlar benim akademik bir bilgi ile bir işim yok ben size sadece püf noktaları anlatacağım ki firmalarımızda sizleri aramızda görmek isteriz. Bunu dedikten sonra nerde olduğumu anlamak adına derslerde hoşuma gitti açıkcası derslere girmeye başladım ,ciddi ciddi takip ediyorum ödev yapıyorum.Ders dışı hiç kimse boş konuşmayan eğlenceli bir ortam haline döndü.Hobisel olarak ısınmaya da başladım ve keyifli bir hale dönüşmeye başladı açıkcası,sonra eğitim 2 ayda bitti sınav 1 ay sonra dediler ve istanbulda sınavı bekledim.Üsküdar ‘da sahilde bir ilkokuldu da adını unuttum halil rüştü gibi bişi işte.Sınav çok zor değildi açıkcası ,derslerin aynısı idi ,yada ne biliyim ben mi iyi takip ettim nedir anlamadım 🙂 2 saat sonra öğrenci panelinden açıklandı 88 ile geçmişim. Sertifikalar 2 hafta sonra basılacak falan duyurusu geldi. Ertesi Gün Hemen iş yerleştirme sistemim açıldı ve başvurularımı yaptım.Biraz yüksek yerlere hemen başvurdum ,1 haftya sonra hemen zaten görüşmelerim başladı (çok uzun yazdım hemen özetliyorum,yazsam dahada yazabilirim.=) 3.hafta sonunda 2 ay önce mezun olduğum ***** ***** ***** nın İnsan kaynakları Uzmanı olarak başladım. Hayatımda başlayan ilginç bir sayfa oldu.

  Bu yorumu okuyanlar bu linklere de baktılar :

  Donanım Haber – İstihdam rekorunun yeni sahibi 21,231 TL

   1. AvatarAyşenur A*****

    Hayır, önce online başvuru yapıyorsunuz. Ardından onlar tarafından aranıp bilgilendiriliyosunuz. Zaten tercih ettiğiniz programın içeriğine göre de hangi belgeleri göndermeniz gerektiğini size onlar iletiyor.

  1. AvatarKübra

   Merhaba öncelikle adınıza çok sevindim, bir şey sormak istiyorum bende başvurdum dün gece bilgilendirme adına aradılar o an açamadım daha sonra dönüş yaptım fakat bir türlü operatöre bağlamıyor. Bilgi mesajı gelmiş ama evraklar için sormak istediklerim süreci geçirmiş biri olarak siz yardımcı olabilir misiniz?

   1. AvatarSelvi Budak

    Belgeleri online başvurudan hemen sonra mı göndereceğiz ve nerden göndereceğiz bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

  2. AvatarD**** K****

   Bende evrak gönderdim cevap bekliyorum.Olumsuz yorumları okuyunca üzülmüştüm yazdıkların için teşekkürler.Ben kyk dan kredi alıyorum sorun olmaz inşallah.Kabul edilirsem yazıcam
   yorum düzenleme :

   Allahım kabul oldum . Çok teşekkür ederim inanın bu günlerde işsiz olduğum dönemlerde bu programa kabul olduğum için allhıma binlerce şükürler olsun. Allah ihtiyacı olan herkese nasip etsin yarabbim.

   1. AvatarRukiye Kasa

    Evraklar elden götürülemiyor mu? Malum postada sorun yasanabilir yoğunluk var 3 gün içerisinde ulaşamayabilir belki

    1. AvatarSare M***""

     Önce online başvuru yapcan, ardından onların istediği belgeleri herhangi bir kargoyla yolla.
     Kargo kargodur neticede🙄

  3. AvatarTuran A**

   Okuyunca mutlu oldum inanın ülkemizde bu şekilde güzel şeylerinde olduğunu duymaktan, tv de bile hemen es geçildi bu tarz programlar,
   herkes kabul olmak ister tabi . Hayırlısı ihtiyacı olanın olsun tabi. Şu haberi görünce de ey nasip diyince kimsede önüne geçemiyor.

   https://donanimhaber.net/kariyeradam/

 5. MetehanMetehan

  Kariyer Adamla yollarımız birleştiğinde önce eğitimlerimi tamamladım ve başvurduğum bir firmaya mülakata katıldım.Kariyer Adam yetkilileri ve İş yönlendirmelerindeki tavsiyelere uyarak mülakatta istenen kişi oldum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 6. Yusuf CanYusuf Can

  Çalıştığım ve aile sorumluluğum olduğu için farklı bir firmaya ancak netlik kazandığında geçebilirdim.Eğitimlerimi tamamladıktan sonra Kariyer Adamın referans olup gönderdiği firmada kendimi en iyi şekilde ifade ettim ve şuan 100 kişinin özlük işlerini yapıyorum.2 yıl sonrada insan kaynakları müdürü olmayı amaçlıyorum. Teşekkürler

Yorum göndermek ister misiniz?