Kariyer Adam İstihdam Ofisi – Tavsiye Oranı %94.8

2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyer Adam, İstihdam Seferberliği Programı’nın kariyer ve meslek uzmanlıkları için kurs ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda kurslar veren 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Kariyer Adam, Ankara’da devam eden programıyla M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak kurslarını tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

İşveren- İş Arayan Programı Başvuru Linki:

İşveren – İş Arayan programı kurumun bir özelliği olarak değil bu alanda yetkilendirilmiş ve görevini yapan, milletimizin işveren ve iş arayanı buluşturan program yürütücüsüdür. Başarı Yetki veren devletimiz ve sağladığı teşviklerdir. Kurum sadece evrakla işlerinizi yürüten hizmetini milletimize aktarmaya çalışan bir kurumdur.

İşe yönlendirilen 17.000+ aday ile her cumartesi internet üzerinden canlı şekilde sorularınızı sorabilir.  Şehrinizdeki adayları görebilmek için KURUMLARINDA RANDEVU ALARAK ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bu ve bunun gibi istihdam ofislerinin tavsiyelerini tavsiyeedilir.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

4.5/5 - (2388 votes)

2.493 yorum

 1. Nazime

  Dilediğiniz dalda uzmanlaşma şansı sunan bir kurum. Özellikle de insan kaynakları alanına talep çok yogun. Eğitimim bittikten sonra karşılıklı istişare sonrası firmalara gönderildik. Mülakatlara girdim meslek danışmanım sayesinde sadece bu alanın mezunu olarak değil aynı zamanda bir İK Yöneticisinde bulunması gereken tüm vasıflara hakim olarak goruşmeler yaptim.
  Teşekkür ederim kendilerine.

  1. Müzeyyen

   Nazime hanım merhaba ben de şuan yönlendirme sürecindeyim nelere dikkat etmem gerekiyor biraz bilgi verebilir misiniz

   1. Nazlı

    Sadece eğitimi cok iyi öğrenip sınavdan başarılı olmanız yeterli gerisini kurum kendi referansıyla hallediyor zaten sertifika aldıysanız işiniz garanti olarak görebilirsiniz.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 3. Nesrin

  Herkese merhaba. Bir kariyeradam mezunu olarak yeni işime başlayalı 1 yıla yakın bir süre oldu. Pandeminin yarattığı olumsuzluklar olmasına rağmen meslek danışmanımın özverili çalışması ile mülakat sürecimde profesyonel birden fazla firma ile görüşmelerim oldu. Elbette kimi olumlu kimi de olumsuz sonuçlandı.
  Olumlu dönütler aldığım ********* firması ile ikinci kez bir araya gelerek çalışma surecimde resmi olarak başlamış oldu.
  Tüm bu imkanları sunan ve koşulları sonuna dek zorlamamı sağlayan KariyerAdam ekibine teşekkür ederim.

 4. Burçak

  iş arayış sürecimde kariyer adama denk geldim.
  İnternetten form doldurdum.Evraklarimi gonderdim. Kayit oldum ve çok iyi bir egitim aldim. Sınavda da hiç zorlanmadan 86 puan alarak mülakat sürecim başladı.Pandemi sürecinde iş koşullarını düşününce ne kadar şanslı biriymişim ki burdan eğitim alıp ********** A.Ş’ de insan kaynakları departaminda işe başladım.Teşekürler

 5. Nazif

  Kurumdan da beklentim yalnızca sertifika değil işe yerleştirme yönünde de bana gerekli desteği sağlamasıydı. Ve bu konuda da gerekli desteği sağladılar. Gerek eğitim gerek sınav gerekse de mülakat sürecimde egitimim bitmiş olmasına rağmen desteklerini yardımlarını esirgemediler.
  ********** Firmasında İK departmanında iş sahibi olana dek özellikle de meslek danışmanımın desteğini hiç unutmayacağım.
  sadece eğitim değil bir gelecekte vaad eden bir kurum.

 6. Yunus

  kuruma güvenmedim internet üzerinden başvurunca basta konya dan bakanlıklara geldim. yol param boşa gitti ama daha ciddi olduğunu anladım.
  ölesine bir basvuruydu benim için acıkcası sonradan anladım derken iş teklifi yok dedimbuda olumsuzdur.
  işe başladım 🙂 hala inanmıyorum. ülkeye inancımı kaybettim sanırım ama helal olsun yinede.

 7. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 8. Fadik

  İnternetten başvurucaktım başta güvenemedim. Sonra Kurumun Ankara Bakanlıkta ki merkezine gittim.oradan görünce kurumun ciddiyetini anlamış bulundum.Yeni bir kurum yada ilk defa yapılan yada geçmiş öğrencisi olmayan bir yer değil . Belli… yorumu da şundan dolayı yapıyorum bende yorum aradığım için yazdım, giderek görebilirsiniz zaten anlarsınız. adres tam merkez kolay bir yerde. ilgileri için teşekkür ederim.

  1. Elif P***

   Ben de kurumda yüz yüze görüştüm. Hatta bir önceki grubun sınav günüymüş. Eski öğrencileri de oradaydı. Sohbete ben de dahil oldum. Herkes aşırı memnundu eğitimden.

 9. Tarık

  İnternette gördüğüm ilanla araştırınca teşvikten haberdar oldum ve uzaktan eğitim kurumu olması en iyi yanıydı tekrar başka bir şehre gitmek kursu alabilmek için bin türlü eziyet çekme olayından da kurtarmış oldu beni. Web sitelerini ziyaret ettim mezunlarının görüşleri yerleştikleri kurumları okudum. Bir sonraki günde başvurumu yaptım.
  5 kişi başvurduk benimkionaylandı nedenini anlayamadım.

 10. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 11. Berna

  320 gün saydığım işşizliğim sonunda işe yerleştim.Devletin verdiği ve yetkilendirdiği kurumlara güvenmediğim için oldu. hükümete torpilli olduğunu düşündüm ama torpilim olmamasına rağmen işe yerleştim. teşekkürler

  1. Nazlı

   Kurumun verdiği sertifikayla mı iş sahibi oldunuz bu teşvik sayesinde mi ? Siz mi iş aradınız yoksa kurum mu yönlendirdi

   1. Şerife G***

    Siz iş aramıyorsunuz kesinlikle size bir öğrenci paneli veriliyor bu panelde firmaların tamamını siz de görebiliyorsunuz. Hangi ilde hangi firmayı tercih ederseniz direkt kurum sizi yerleştiriyor.

 12. Zehra Nur

  Girdigim mülakatlar sonrasında aldığım olumlu geri dönüş ile hayatım daha doğrusu yeni bir hayata yelken açmış oldum. Artık yeni umutlarım, planlarım ve sorumluluklarım en önemlisi de ekonomik bir özgürlüğüm var. ********** A.Ş ki iş arkadaşlarım ve sahip olduğum güzel ortam adına tekrar tekrar teşekkür ederim.

  .

 13. Didem

  İsteyen herkes kurumu arayıp uzun didem derse , iletişim numaramı alabilir ! buyuk bir zevkle cevaplarım . iş yerimde de ağırlarım.
  işsizliğin ne demek olduğunu iyi biliyorum ve bu psikolojideki herkese yardımcı olurum basit ve kolay bir sistem gözünüzde abartmayın.

 14. Kübra

  işe yerleşmem 2 ay sürdü. Sistemde bulunan kurum listesinde istediğim kurumun alım yapmasını bekledim . eğitim içerikleri ve çalışanlar ilgili .

 15. Burhan Candemir

  kardeşim ile başvurdum o red oldu. sebebi belli değil keşke oda girebilseydi açıkcası ben sınavdan 8 gün sonra ***** kurumuna başladım.

 16. Kamil Acar

  Selamlar
  Kariyer Adam ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.
  1.5 yıla aşkındır da kurumun referansı ile yerleştiğim ********** A.Ş de işime devam etmekteyim.
  Başarılı devamlı olsun
  (yorumu çok geç yaptığım için ayrıca üzgünüm )

 17. Sercan Karakaş

  İlgilerinden dolayı teşekkür ederim
  Ankara *** kurumunda başladım.
  Aynı zamanda en önemli hizmetlerden biri de cv’nin nasıl doldurulacağı, mülakata nasıl hazırlanılacağı gibi konular.
  Bu sayede dilediğiniz şekilde kurumlarla irtibatı sağlayacak imkanlarda sağlıyorsunuz.
  Hocama ve mesleki danışmanıma sonsuz saygılar.

 18. Şengül

  İnsan kaynakları oldukça derin bir alan ve bu alanda eğitim veren hocalarımız eğitim dışında iş disiplini ile ilgili sayısız bilgiyi sizle paylaşıyor.İşi en ince ayrıntısına kadar öğrettiler bize.Dersler çok verimliydi. Eğitim sonrası sınava girdim ve başarılı oldum.iş yönlendirmeleri başlarken o kadar çok destek oldular ki bana benim için çok önemliydi bu.Kurumun refaransı ve desteğiyle bir ********** lojistik firmasında insan kaynakları uzman yardımcısıyım.eğitmenime,iş ve meslek danışmanıma teşekkür ederim

 19. Sertaç Engin

  Kuruma başvuru yapıp arandığımda bilgi amaçlı, Ankarada olduğum için kuruma davet ettiler.Müsait olduğumda kurumun şubesine gittim ve evraklarımı elden teslim ettim ve sağolsunlar bütün sorularımı cevaplayip endişemin yersiz olduğunu da anlamış oldum. iş ve meslek danışmanıyla görüşme şansım oldu.Çalışanları çok ilgili ve sıcakkanlılar. 2 aylık koşturmacam sonrasında başarılı bir sınav sonucum ile mülakatlara girmeye hak kazandım. ******** Firmasında işe yerleştirildim. Üzerinden çok zaman geçmesine rağmen kurumun yaptıklarını ne kadar minnet etsem de yerini doldurmaz.
  Teşekkürler KariyerAdam ailesi.

Yorum göndermek ister misiniz?