0.00
Vodafone


Kategori: | Tavsiye Sayısı: 4 Kişi Tavsiye Ediyor126 Görüntülenme

Vodafone Hakkında

Vodafone, 1991 yılında kurulmuş ve Newbury, Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. Dünyanın 30 ülkesinde GSM operatörlüğü yapmaktadır. Vodafone ve işletmecisi olan ağlar üzerinde 30 ülkede üzerinden ortak ağları vardır. Vodafone Global Enterprise bölümü üzerinde 65 ülkede kurumsal müşterilerine telekomünikasyon ve IT hizmetleri sağlamaktadır.

4 Tavsiye

 1. AvatarBedri G.

  Vodafone tarifeleri bana diğer operatörlere göre çok daha uygun geliyor. 1 yıl önce başka bir operatöreden vodafone geçiş yaptım. Şimdiye kadar hiç pişman olmadım.

 2. AvatarEmine R.

  Vodafon tarifelerini en sevdiğim operatör. Kendime uygun olan tarifeyi cüzzi bir fiyat ödeyerek kullanabiliyorum.

 3. AvatarOrhan V.

  Vodafon bana uzak bir operatörken bir arkadaş tavsiyesiyle hattımı taşıdım. 3 senedir kullanıyorum bu konularda ön yargılı olmamak gerekiyormuş. Şimdi çekim gücü ve tarimden çok memnunum.

 4. AvatarEmrah Ç.

  Vadofone’da taahütüm bittikten sonra kendime uygun olan tarifeleri rahatlıkla bulabiliyorum. Bunun için bi dünya para ödemiyorum.

Siz de bu firma hakkında bir tavsiye bırakın


Sadece bir üründen veya hizmetten memnun kaldıysanız yorum yapınız. Tavsiye niteliği taşımayan veya reklam/spam amaçlı yazılan yorumlar editör kontrolünden geçirilerek içeriği uygun değil ise yayınlanmamaktadır.