0.00
Turkcell


Kategori: | Tavsiye Sayısı: 3 Kişi Tavsiye Ediyor138 Görüntülenme

Turkcell Hakkında

Turkcell ; Türkiye merkezli yerli ve milli olan teknolojik iletişim operatör şirketidir. GSM, 2G, 3G, 4G ve 4.5G operatörüdür. GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100, LTE2600 teknolojilerini kullanarak hizmet vermektedir.

3 Tavsiye

  1. AvatarYiğit G.

    Alanının en iyisi diyebilirim. Kesinlikle vazgeçmeyi düşünmüyorum. Çekim ile ilgili bu zamana kadar hiç bir problem yaşamadım.

  2. AvatarCan M.

    Turkcelli 7 yıldır kullanıyorum ve çekim gücüne hayranım. Arkadaşlarım farklı operatörlerde ve telefonları hiç bir yerde çekmiyor. Kesinlikle Turkcellden vazgeçmem.

  3. AvatarMahmut A.

    Çekim kalitesi ile asla vazgeçemeyeceğim bir operatör. Asansörde, metroda giderken, denizin ortasında teknede güneşlenirken asla beni yarı yolda bırakmaz. Faturama ek olarak, telefon, tablet ve netbook satın aldım ve hiç bir sorun yaşamadan yıllardır kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Siz de bu firma hakkında bir tavsiye bırakın


Sadece bir üründen veya hizmetten memnun kaldıysanız yorum yapınız. Tavsiye niteliği taşımayan veya reklam/spam amaçlı yazılan yorumlar editör kontrolünden geçirilerek içeriği uygun değil ise yayınlanmamaktadır.