Samsung


Kategori: | Tavsiye Sayısı: 5 Kişi Tavsiye Ediyor148 Görüntülenme

Samsung Hakkında

Samsung, 1969 yılında kurulmuştur. Global bilgi teknolojileri lideri konumuna gelmiştir. Dünya genelinde 200’den fazla kurumu yönetmektedir. Akıllı televizyon, tablet, mobil telekomünikasyon, monitör, televizyon, buz dolabı, çamaşır makinesi üretimi yapmaktadır full izle.5 Tavsiye

 1. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  gundemdekihaber.com

 2. AvatarEmir Y.

  Telefon modellerinde gün geçtikçe kendisini geliştiriyor. Tüketicinin karşını yeni özellik ve kalitesini arttırmış şekilde çıkıyor. Bende teknoloji alanının öncü markalarından biri.

 3. AvatarEmre K.

  Akıllı telefon deyince akla gelen ilk marka diyebilirim. Sürekli kendini yeniliyor ve teknolojinin getirdiği yenilikleri tüketiciye sunuyor. Bence çok başarılı.

 4. AvatarKerem D.

  Samsung televizyon alanında süper bir marka. Diğer televizyonlarla karşılaştırdığımda renk ve netlik açısından büyük bir fark var. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum . Samsung’dan şaşmayın.

Siz de bu firma hakkında bir tavsiye bırakın


Sadece bir üründen veya hizmetten memnun kaldıysanız yorum yapınız. Tavsiye niteliği taşımayan veya reklam/spam amaçlı yazılan yorumlar editör kontrolünden geçirilerek içeriği uygun değil ise yayınlanmamaktadır.