0.00
Pegasus Hava Yolları


Kategori: | Tavsiye Sayısı: 3 Kişi Tavsiye Ediyor208 Görüntülenme

Pegasus Hava Yolları Hakkında

Pegasus Hava Yolları (tam adı Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.), İstanbul merkezli bir düşük maliyetli havayolu şirketidir. Uyguladığı “low cost” (düşük maliyetli hava yolu) modeli ile uygun fiyatlı, seyahat etme imkanı, bunun yanı sıra da ancak ek ücretlerle elde edilebilen temel hizmetler sağlamaktadır. Kısa ve orta menzilli hatlarda, noktadan noktaya uygun ücretle ulaşım imkânı sunan havayoludur.

3 Tavsiye

  1. AvatarBurak Ö.

    Alanında oldukça başarılı bir firma uçuşlarımda genellikle Pegasus’tan bilet alıyorum, hiç bir problem yaşamadım şimdiye kadar, müşterilerini rahat ettirmek için büyük çaba harcıyorlar.

  2. AvatarGül K.

    Bilet fiyatları gerçekten çok uygun. Bilet alırken yoğun bir fiyat araştırması yapıyorum. Çoğunlukla Pegasus fiyat bakımından bütçeme uyum sağlıyor. *****.com adresinden indirimli bilet kampanyaları da oluyor.

  3. AvatarBülent E.

    İşim gereği çok sık seyahat ediyorum. Benim için konfor çok önemli. Pegasusla uçuşlarımda bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Siz de bu firma hakkında bir tavsiye bırakın


Sadece bir üründen veya hizmetten memnun kaldıysanız yorum yapınız. Tavsiye niteliği taşımayan veya reklam/spam amaçlı yazılan yorumlar editör kontrolünden geçirilerek içeriği uygun değil ise yayınlanmamaktadır.