Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu – Tavsiye Oranı %94.8

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun kariyer ve meslek uzmanlıkları için kurs ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda kurslar veren Kariyer Adam 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Ankara Kızılay’da faaliyete devam eden Kariyer Adam M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak kurslarını tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Özkan İşhanı No: 94 Kat: 10 Daire: 20 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 67 62

Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00 (Pazar günü kapalı)

Web Site: www.kariyeradam.com

Teşvik Programı Başvuru Linki

 

 

[Toplam: 5826   Ortalama: 4.6/5]

2.035 yorum

 1. AvatarEr**** Y***

  2019 da aldığım eğitimle bu gün 35 yaşımda ilk defa istikrarlı bir iş sahibi oldum. Hem kendime olan inancım yerine geldi hem de üni mezunu olmama rağmen işsiz bu olduğum dönemlerde kaybettiğim iz saygımı yeniden kazanmama vesile olan kuruma ve çalışanlarına başarılar dilerim.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 3. AvatarEbru ****

  Slmlar haber sayfasındaki reklamda gördüm kurumu. Web den biraz baktım ama nedir ne değildir tam fikrim yok. Nasıl bir eğitim veriliyor yardımcı olabilir misiniz lütfen.

 4. AvatarCansu **

  Düzeyli ve kaliteli bir eğitim hizmeti anlayışları var. Kurslar kısa periyotlarla olmasına rağmen oldukça öğretici ve eğitici nitelikte. Öneririm.

 5. AvatarMüzeyyen ***

  Perşembe günü arandığımda 3 iş günü içinde belge gönderimini yapın demişlerdi araya haftasonu girdi bende cumadan göndermedim. Anlamadım şimdi 3 iş günü derken cuma pazartesi salı mi dahildi pazartesi göndercem inşallah sorun çıkmaz ya

 6. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 7. AvatarSadi ***

  İyi akşamlar arkadaşlar. Dış ticaret kursu için kayıt oluşturdum eğitimi alan arkadaşlar oldu mu bu alanda. İnsan kaynaklarından alan bı kaç dostum çok memnun kalmıştı onların önerisi ile kurumu tercih ettim.
  Alan arkadaşlardan destek beklerim rica edersem.

  1. AvatarTürkan ***

   Slm Sadi bey. Kuzenim almıştı geçen sene dış ticareti. Uluslararası ilişkiler okumuştu zaten üni de. Eğitimden sonra ****** şirketinin personeline dahil oldu. Benim alanım maliye alanıma katkı sağlar diye bende bu dönemin kursuna kayıt oldum

 8. AvatarMeltem ışıl ***

  Benim eğitimi almadan önce en çok merak ettiğim bu kadar insana iş konusunda nasıl destek verip yetisebildikleriydi. Sanmıyordum bu kadar geniş bir kitleye anında müdahale edebileceklerini. Şahsen işin içine kendim girince de birebir yaşadım şahit oldum. Her adımda çalışanların yönlendirmesiyle sürecim uzasa da iş sahibi oldum. Dönüm noktam oldu

 9. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 10. AvatarCezmi ***

  Uzaktan eğitimi ilk defa deneyimlemiş oldum. Örgün eğitimden bir farkı yoktu benim için sanırım bunda kurumun profesyonel duruşu etkili. İnsan kaynakları dalında eğitim aldım alan oldukça derin ve farklı alanlarla da münasebet halinde. Bu sebeple yerinde almak doğru sonuca ulaştırıyor kişiyi.
  Tavsiye edebilirim

 11. AvatarFiruze ***

  Kurum ihtiyaç duyan herkese tavsiyemdir. Sadece eğitim vermiyor aynı zamanda mülakatta her türlü işe yarayacak bilgiyi dahi paylaşıyorlar. Eğitim danışmanları da bu süreçte yol haritası çizip her adımda eşlik ediyor.
  Keyif aldığım dolu dolu bir kaç ay oldu. Burdan saygılar tüm çalışanlarına

  1. AvatarSenem **

   Çok sağolun Firuze hanım, ben sadece eğitim verip sertifikayla süreç biter diye düşünmüştüm. Bu kadar destek sağlamaları artı olacak şimdi benim için. Çünkü kurumlara yerleşmede bunlar çok ön olanda oluyor. Kaydımı yapalı çok oldu ama bunu duymak sizden daha iyi hissettirdi beni.

 12. Avatarİlayda **

  Bende kursa katılcam ama cok kararsız kaldım. Tamam kurum kurumsal bilindik ve güvenilir ondan yana kuşkum yok ama tek sıkıntım onca zahmete girip yine bu pandemi de iş bulamamak. Risk alcam artık ☹️

 13. AvatarSoner **

  Selamlar
  Mülakat görüşmelerimjn 3. Sunu yaptım. Kurum çok zorladı açıkçası beni. Ama bu zorlama sayesinde bende sınırlarımın ötesine geçecek şekilde kıvama soktum kendimi 😅 şükür işe kabul edildim.
  Arkadaşlara tavsiyem eğitimi ciddiye alın ve o şekilde hazırlanın. Sertifikanızın olması sadece bir araç kurumlar karşılarında dört dörtlük personel arayışında

   1. AvatarSoner **

    Kurum işkurun ortaklığı ile zaten iş yönlendirmesi yapıyor isterseniz kendinizde ayrıca istediğiniz yere başvuru yapabilirsiniz. Size kalmış tercih

   2. AvatarMuhammet Mustafa ***

    Kurum zaten aracı olup kendi ayarlıyor eğer imkanın torpilin varsa kendinde başvurabilir şansını arttırabilirsin hocam

 14. AvatarBu****

  Uzun suredir aklımdaydı başvuru yapma fikri. Şöyle bir beyin fırtınası yaparken web sitesinden burdan yorumlardan kurumla ilgili çok kaliteli fikirler edindim. Özellikle talep insma kaynaklarına yoğunlaşmış. Bu alanla ilgili hiçbir bilgim yok. Başvurumu yaptım ve şansımı denicem.

 15. AvatarBa*****

  Selamlar çevre mühendisliği bölümü mezunuyum. İşimi ne özel ne de bir kamu kurumunda yapabildim. Alım olduğu zamanlarda da işin içine torpil giriyor şu alanda şu tezi hazırlayan vatandaş diye de belirtiliyor buyrun size torpil.bir adını yazmadıkları var.
  Bu süreç beni yıprattı vazgeçtim bıraktım. Daha önce kurumu yakın bir dostum önermişti ama kafayı kamu kurumuna yerleşmeye takınca otelelemiştim. Sürece başvurum ile dahil oldum. Kurumun güvenilirliğinden yana bir sıkıntım yok mezun olup işe yerleştirdiklerinin sayısı da ispatı.

 16. Avatarali habib

  selamlar.
  memur alım ilanı sayfasında görüp tıkladım teşvik programından ve istihdama yerleştirmeden bahsediyor. anladığım kadarıyla alınan eğitim sonrası işe mi yerleşmiş oluyoruz. Bilgisi olan arkadaşlar kısaca izah edebilir mi. eğer iş olayı varsa şimdi bu dakika başvurumu yaparım.

  1. AvatarSalih

   Evet hocam doğru bilgi edinmişsin. Kurum eğitim sonrasında başarılı olan kursiyerlerinin işe yerleşme konusunda referans oluyor.

 17. AvatarSayme **

  Tavsiye ederim mutlaka. Sertifikaları MEB onaylı heryerde iş bulmanıza imkan sağlıyor.
  Eğitimi de zorlu ama öğretici. Ben memnun kaldım.

  1. AvatarEsen

   Mrb. Esen ben. Hangi alandan aldınız acaba. Pek bilgi sahibi değilim bu konuda. Hangisinde iş imkanı daha fazla ise bu şekilde tercih etmek isterim birini yardımcı olur msnZ

   1. AvatarBuğrahan ***

    Genel olarak insan kaynakları ve halkla ilişkiler bazında alımlar yoğun. Ama buna bakarak tercih yapmayın bence sevdiğiniz severek yapacağınız bir şey olması daha makul duruyor

 18. AvatarPusad

  Ya ben bu kursa katılacağım ama bazı olumsuz düşüncelerim var gerçekten iş imkanı sunuluyor mu?? Benim biraz çekincelerim var iş konusunda nsl oluyor

 19. AvatarPusad

  Üniversiteden mezun olduğum sene Ankara da yaşarken almıştım eğitimimi. Tekrardan bana ulaşma imkanınız varmi

  1. Avatarİlker ****

   Hocam web sitelerinde iletişim bilgileri var. ordan kaydımı yapıp iletişim kurdum. Ordan ulaşman daha sağlıklı

Yorum göndermek ister misiniz?