Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu – Tavsiye Oranı %94.8

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun kariyer ve meslek uzmanlıkları için kurs ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda kurslar veren Kariyer Adam 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Ankara Kızılay’da faaliyete devam eden Kariyer Adam M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak kurslarını tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Özkan İşhanı No: 94 Kat: 10 Daire: 20 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 67 62

Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00 (Pazar günü kapalı)

Web Site: www.kariyeradam.com

Teşvik Programı Başvuru Linki

 

 

[Toplam: 5836   Ortalama: 4.6/5]

2.476 yorum

 1. AvatarNazime

  Dilediğiniz dalda eğitim alma şansı sunan ir kurum. Özellikle de insan kaynakları alanına talep çok yogun. Eğitimim bittikten sonra karşılıklı istişare sonrası firmalara gönderildik. Mülakatlara girdim meslek danışmanım sayesinde sadece bu alanın mezunu olarak değil aynı zamanda bir İK Yöneticisinde bulunması gereken tüm vasıflara hakim olarak goruşmeler yaptim.

  Şükürler olsun ********* kurumuna da girişim bu şekilde gerçekleşti. Hem maddi hem de manevi açıdan harika bir yılım oldu.

  Teşekkür ederim kendilerine.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 3. AvatarNesrin

  Herkese merhaba. Bir kariyeradam mezunu olarak yeni işime başlayalı 1 yıla yakın bir süre oldu. Pandeminin yarattığı olumsuzluklar olmasına rağmen meslek danışmanımın özverili çalışması ile mülakat sürecimde profesyonel birden fazla firma ile görüşmelerim oldu. Elbette kimi olumlu kimi de olumsuz sonuçlandı.
  Olumlu dönütler aldığım ********* firması ile ikinci kez bir araya gelerek çalışma surecimde resmi olarak başlamış oldu.
  Tüm bu imkanları sunan ve koşulları sonuna dek zorlamamı sağlayan KariyerAdam ekibine teşekkür ederim.

 4. AvatarBurçak

  Meslek kursları merakım Kariyeradamla tanışmamı sağlayan olaydı. Bu araştırma evrem de kariyer adama denk geldim. Ve hemen girisimlere başladım. Evraklarimi gonderdim. Kayit oldum sinavlar derken kendimi eğitimin içinde buluverdim. Çok iyi bir egitim aldim. Sınavda da hiç zorlanmadan 86 puan alarak mülakat sürecim başladı. Şükürler. Olsun ki bu gün ki iş koşullarını düşününce ne kadar şanslı biriymişim ki burdan eğitim alıp ********** A.Ş’ de insan kaynakları deoartamindaki yerimi edindim.
  Tavsiye ederim tüm arkadaşlara

Yorum göndermek ister misiniz?