4.91
Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu -Tavsiye Oranı % 94,8


Kategori: | Tavsiye Sayısı: 153 Kişi Tavsiye Ediyor11.004 Görüntülenme

Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu -Tavsiye Oranı % 94,8 Hakkında

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun kariyer ve meslek uzmanlıkları için eğitim ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda eğitimler veren Kariyer Adam 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Ankara Kızılay’da faaliyete devam eden Kariyer Adam M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak eğitimlerini tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

 

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Özkan İşhanı No: 94 Kat: 10 Daire: 20 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 67 62

Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00 (Pazar günü kapalı)

153 Tavsiye

 1. AvatarSelin P.

  Bu hafta bir çok aynı dönemden arkadaşlarımında işe yerleşmesi gerçekten gurur verici.Programa kabul edilirseniz sizden tek dikkat etmenizi istediğim olay, size verilen ödevleri eksiksiz yapın ,atlamayın , bunlar firmaların sizden istediği uygulamalar çünkü İş görüşmemde bana ilk sorulan durum çünkü Selin Hanım İş analizi projenizi inceledik ve bu konuda hazırladığın iş analiziniz için sizi tebrik ederim. Demesi bende anlaşıldı şimdi ödevim oldu Kuruma bu konudaki uyarılarından ötürüde teşekkür Etmek istiyorum .İK için uygun bir bölümden mezun olmadım.2 aylık eğitimin bizim için yeterli olup olmayacağı konusunda başta endişe duydum.Bu size de bağlı arkadaşlar.Verimli bir süreci bitirdik.Sınavdan önce grup arkadaşları ile bizi ya başarısız olursak korkusu sardı.Çünkü her kafadan bir ses çıkmaya başladı.Ama düşündüğümüz ve bizi korkuttukları gibi olmadı.Çalışınca zorlanmadım.Sınav sonuçları açıklandı geçtiğimi öğrendim.Hemen İş meslek danışmanımı öğrendim.Başvurularımı yaptım.Çok güzel bir bekleyişti.*** firması için karşılıklı olumlu sonuçlandı görüşmemiz.Teşekkür ederim Kariyeradam.

 2. AvatarSuna Başaran

  Merhabalar,insan kaynakları hep istediğim bir alandı ancak genellikle ilanlarda iş tecrübesi istediği için bu alanda olabileceğimi asla düşünemiyordum tesadüfen gördüm başvurdum.Arandım bilgilendirildim.Mantıklı geldi.evrakları gönderdim.Hızlı dönüş yaptılar onaylandı dediler.Ödemeyi yaptım ama hayırlısı bakalım dedim.Eğitim süreci güzel bu programa katılacak arkadaşlara tavsiyem eğitim sürecini verimli geçirmeye çalışsınlar.Bu süreçte kendinizi ne kadar geliştirirseniz o kadar kar.Eğitim sonrası sınav oldu.Çok güzel geçmişti beklediğim sonucu aldım.İş meslek danışmanlarımız ile iletişime geçtik.Çok heyecanlı bir süreydi.Sonunda istediğim şehirde istediğim iş imkanına *** firmasında ulaştım.Teşekkürler Kariyeradam

 3. AvatarBahar B.

  Benim hayatımı değiştiren bu program için Kariyeradama teşekkürler.Lise mezunu bir birey olarak insan kaynakları departmanında çalışabileceğime kimse inanmadı.Dışardan herkes bir konuda yorum yapmayı eleştirmeyi o kadar seviyor ki toplum olarak.Kimseyi dinlemedim.Kulaklarımı kapadım.Eğitime baktım kendimi geliştirmeye çalıştım hala da aynı şekilde.Sınavımı da geçtim.*** firmasında ik departmanında çalışmaya başladım hedefim kendimi geiliştirmek ve ik uzmanı olmak.İnanın kendinize güvenin kimseden etkilenmeyin.Teşekkürler Kariyeradam.Kendime güvenmemi sağladınız.Birlikte başardık.

 4. AvatarGate Ç****

  İnsan kaynakları bölümü öğrencisiyim ve hocamız araştırma ödevi olarak bana Kariyer Adam’ı vermişti. İş imkanları uzaktan eğitimleri ve istihdam sağlamaları hakkında ayrıntılı bir araştırma yapmıştım. Türkiye’de en çok istihdam sağlayan kurumların başında geliyorlar zaten bu sektördeki neredeyse herkesin bildiği bir kurum. Ayrıca MEB ve İŞKUR ile ortaklıkları da eğitimlerinde verdikleri bilginin kalitesini oldukça arttırıyor. Ayrıca kurs sonunda şirketler ile bizzat görüşmeleri anlaşmaları ve personellere görüşmeleri kendilerinin ayarlamaları da bu kurumun tercih edilme sebeplerinin başında geliyor. Oldukça kalitesi ve başarılı bir kurum bene düşünen işsiz kalan iş bulamayan herkesin tercih edebileceği bir kurum.

 5. AvatarMakbule Şener

  Ben kapalı bir bayanım ve iş bulmak bizim için daha zor.Bu yüzden uzun süredir kafama göre bir iş bulamadığım da oldu.Çok bunaldığım bir dönemde bu programı internette gezinirken gördüm.Ne olduğunu nasıl olduğunu tam anlamadım ama başvurduktan sonra uzmanlar dönüş yaptı.İlk dediğim şey kapalı olduğum oldu.ama kapalı arkadaşların da katıldığını öğrendim.Evrak gönderdim.Onaylandı Eğitimler çok eğlenceli ve öğreticiydi.Normalde sıkılırım biraz maymun iştahlıyımdır ama asla zorlanmadım.Sınava girdik.Son haftaki genel tekrarlarımız sınav için çok faydalı oldu.Sınavda başarılı oldum.Şu an *** firmasında çalışıyorum.Emeği geçen herkeze teşekkür ederim.

 6. AvatarMuhammed Ç****

  Merhaba,Çok istiyordum evraklarımı gönderdim fakat evraklarım onaylanmamış.Bir sonraki proğramı bekleyecegim.Şimdiden takipteyim.:(

 7. AvatarSinem Ç******

  Merhabalar ben Sinem.Doğu bölgesinde ikamet ediyorum.Üniversite mezunuyum.Farklı alanlarda birçok sertifika aldım bu zamana kadar.Fakat hiçbirini etkili bir şekilde iş hayatımda kullanamadım maalesef.Bu sebepten dolayı İnsan Kaynakları sertifikasının da aynı şekilde işime yarayacağını pek düşünmedim.Ama bir umut kapısı olarak düşünmek istedim ve İnsan Kaynakları ve çalışma alanları ile alakalı detaylı bir araştırma yaptım.İş sahasının çok olduğu ve ciddi ücretlerle işe başlayan çok kişinin olduğunu gördüm ve şansımı denemek istedim.Formu doldurup evrak bilgisi aldıktan sonra evraklarımı gönderdim. İlk dönem için evraklarım onay almadı maalesef.Sonraki açılan dönem için tekrar evrak gönderdim.Şans bu sefer yüzüme güldü.Evraklarım onaylandı ve çok kaliteli bir uzmanlık eğitimi aldım.İş meslek danışmanları kariyer planımı yaparken büyük bir titizlikle yardımcı olmadılar.Ne zaman arasam sorularımı yanıtladılar.Eğitim dışında resmen terapi de yaptılar  Ben de bütün hocalarımın ve kurum çalışanlarının emeklerini boşa çıkarmamak adına eğitimlere çok asıldım.Kısa bir süreçti sonuçta 2 ay dişimi sıkıcaktım ve bütün bir hayatımı değiştirecektim.Verdiğim sözleri tuttum ve şuan *** firmasında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışıyorum.Herkes kendi şansını biraz da kendi yaratır.Eğitim almak isteyen bütün herkese şiddetle öneririm.Görüşmek üzere arkadaşlar.

   1. AvatarSinem Ç******

    Fatih Bey Merhaba ; Ben açıkcası 5 firma teklifine baktım , 3.450 TL maaşı kabul ettim. Daha fazla Maaş veren firma vardı da, evime çok uzak, ulaşımım zor. Ulaşımı karşılıyorlar ama 300 TL fark için aylık , günde 1 saat gitmak 1 saat gelmek istemedim. Açıkcası. Ben büyükşehirde olsam tabi daha iyi maaş alacağımı düşünüyorum. Örneklerini gördüm. Ben sadece kendimden örnek versem daha doğru olur.

 8. AvatarD******Ş******

  • Bu program tamamen benim şansım oldu.Hayatımı en iyi şekilde yönlendirmeme sebep oldu.Teşvik programı sayesinde kariyer planımı daha doğru yönlendirebildim.En umutsuz olduğum anda rastgele internette gezinirken gördüm ve büyük umutlarla eğitim formunu doldurdum.Ertesi gün eğitim uzmanları tarafından arandım ve eğitimle alakalı bilgilendirildim.Büyük bir heyecanla evraklarımı gönderdim.Evraklarımın onaylandığına dair arandığımda ise mutluluktan ne yapacağımı şaşırdım.Hemen ödememi gerçekleştirip eğitime dahil oldum.Çok emek verdim çünkü tek umudum bu programdı.İyi bir puanla sertifikamı aldım.O kadar ilgili ve anlayışlı çalışanlara sahip bir kurum ki ne zaman yardıma ihtiyacım olsa en iyi şekilde ilgilendiler benimle.Şuan *** firmasında İnsan Kaynakları uzmanı olarak çalışıyorum.Teşekkür ederim KariyerAdam Ailesi.

 9. AvatarSamet M*****

  • İnternette haberi gördüğümde ilk önce inanıp inanmama konusunda tereddütlerim vardı.Türkiye şartlarını düşündüğümüz de böyle bir şeyin mümkün olabileceğini düşünmedim.Ama yine de bir umut formu doldurdum ve aramalarını bekledim.Dönüş yaptıklarında ise aklıma takılan ve sormak istediğim bütün soruları yönlendirdim.Sağolsunlar hiç sıkılmadan ve detaylı bir şekilde aydınlattılar beni.Tabi evraklarımı göndermeden önce yine araştırmalarım devam etti.Çok olumlu dönüşler olduğunu gördüm.Güven konusunda ki kaygılarımı yenerek evraklarımı gönderdim.Sonra onaylandı ve kontenjana dahil oldum.Şuan harika bir eğitim sürecindeyim.Hem çok keyifli hem de eğitim kalitesi yönünden mükemmel bir kurum.Eğitim sonunda çok iyi işler başarabileceğime inandırdılar beni.Emeği geçen bütün çalışanlara teşekkür ederim.

 10. AvatarU**** T****

  Merhaba ben uğur ,36 yaşındayım.Yüksek Lisans mezunuyum.Ve saha da satış üzerine çalışıyordum.Girişken ve konuşkan bir yapım var.Ama olmayan bir durum vardı.Yeterli değildi.Kariyer Adam yetkilileriyle tanıştım insan kaynakları+bodrolama+cv hazırlama üzerine eğitimlerimi aldım ve hızlıca acil olarak sayısını hatırlamadığım firmaya mülakat görüşmesine gittim..Mülakatına katıldığım firmalardan teklifler geldi.Her konuda her kafam karıştığında danışmanlık hizmetimi dahi aldım.Yönlendirmeleri hatta ilgilenmeleri çok iyi. Tabiki ben İstanbul da bulunan firmayı tercih ettim.Yaklaşık 1.5 yıldır da hala çalışıyorum.Gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum.İlginiz için çok çok teşekkürler.

 11. AvatarŞule Ç****

  Merhaba,Konya Selçuk Üniversitesini bitirdim.21 yaşındayım.Sadece staj tarzında aylık işlerde çalıştım.Ama kendimi bir meslekte geliştirmek ve ilerlemek istiyordum.Kariyer Adamdan en iyi eğitimi alıp kendimi geliştirdim.Bir mesleğim oldu.Cvimi hazırlayıp başvurularıma başladım.Çok istediğim S*** Kargo firması beni mülakatına davet etti.Firma yetkilisi Hüseyin Beyle görüştüm.Bana işi anlattı ve kendini bu yaşına ragmen iyi yetiştirmişsin dedi.Özlük dosyaları ,işe giriş çıkış gibi işlerde görev alacagımdan bahsetti.Görüşme sonunda bir cvde yetkiliye bıraktım ve ayrıldım.Mülakatım iyi geçti sonuç bekliyorum.Teşekkür ederim.

 12. AvatarSeda M*****

  İzmirliyim.Hem felsefe bölümünü bitirdim.Ardından bir süre felsefe öğretmenliği yaptım.Ama 5 yıl önce adımızı yazsak atanacagımız bölüm de Türkiye sartlarında tıkanıp kaldı.Bu nedenle farklı bir çıkış yolu arayıp insan kaynakları bölümünü de okumaya karar verdim.Şuan hem fakültesini okuyorum hem de Kariyer Adamdaki eğitimimi tamamladım.Ayrıca Kariyer Adam Eğitim kurumlarında uygulamaya yönelik eğitim veriliyor.Kendinizi mutlaka geliştirmiş oluyorsunuz.Ve mülakatlarıma başladım.İlk mülakatımı da Danışmanlık Firma sahibi Perihan Hanımla gerçekleştirdim.Beni seçmesini ve bu konuda kendimi gerçekleştirmek istiyorum.Şimdiden destekleriniz için teşekkürler Kariyer Adam.

 13. AvatarM****** N**** Ö****

  Merhaba ben Mehmet Nuri ben.Kariyer Adamla tanışıp sonra ilerleyip ve iş yönlendirme kısmına gelmiştim.Ve çok istediğim bir firma vardı.Başvurdum.Mülakat alındı ve Yunus market görüşmesine katıldım.
  Yunus market görüşmesinde kariyeradam yönlendirmesiyle insan kaynakları ilanı için geldiğimi ve bu konuda kurs aldığımı belirttim daha önce girişte de form doldurttular onu da verdim, daha önce nerelerde çalıştığım sordular.Sonuç benim açımdan olumlu.İnsallah olur.Yönlendirmeniz için teşekkürler kariyer adam.

 14. AvatarŞerife V****

  Diyarbakırda ikamet ediyorum.Buralarda iş yok işveren de yok.Kariyer Adamla tanıştım.Beni anladılar yardımcı oldular.Eğitimi en iyi hocalardan aldım.Bu mesleği çok sevdim.Bütünleştim adeta.Sonra yönlendirmelere başladılar.Sağolsunlar bir fabrika vardı.Oradan mülakat alıp beni görüşmeye gönderdiler.Firma yetkilisi çok yogun bir hanım efendiydi.Kendisine insan kaynaklarında asistan arıyordu.Benimle görüştü.Ayrıca işyerine de yakın oturuyordu.G*** Hanım tekrar tekrar benim için görüşüp olumlu olmasını sağladı.Gerçekten olmaz dedim oldurdunuz.Binlerce kez minnattarım Kariyer Adam ve G*** HANIM.

 15. AvatarS**** Y****

  Merhabalar,Turizm sektöründe Personel sorumlu olarak çalışıyordum.Ancak turizm sektörü gerçekten çok yorucu ve bitmek bilmeyen personel sayısının sezonsal değişimi çok yoruyordu.Kariyer Adamla tanıştığımda hem insan kaynakları ve bordrolama üzerine eğitim alarak eksiklerimi tamamladım.Hem de yine insan kaynaklarında farklı sektörlere yönlendirildim.Özellikle şaşmazdaki bir fabrika beni çok beğendi.Haftaya karar vereceklermiş.İnsallah güzel sonuçlar alırım.İlginiz alakanız bizi dinleyip yardımlarınız için çok teşekkürler Kariyer Adam.

 16. AvatarRaziye K*******

  Mülakata gitmek ,firma yetkilisinin karşısına geçip kendinizi ifade etmek artık inanın LÜKS haline geldi.Olmuyor cevap vermiyorlar.İlgilenmiyorlar.Peki ben nasıl bu işin içinden çıkacaktım.Kariyer Adamla tanıştım.İnanın verilen ücretin karşılığını kat ve kat zaten hem ilgi hem eğitim hem yönlendirmeyle alıyorsunuz.Eğitim bitti.Sınavı geçtim.Hemen cv güncellendi.Bir baktım aranıyorum.Mülakatınız var diye.Bu kadar çabuk mu dedim.Cuma günü A******* firması ile görüşmemi gerçekleştirdim. Görüşmem benim adıma olumluydu. görüşmeyi B*** Bey ile gerçekleştirdik. Zorlayıcı sorulardan çok sohbet havasında geçti. Cv’m üzerinden sohbet ettik.

  Kendimi tanıtmamı istedi. Neden insan kaynakları istediğimi ve öğretmenlik yapmadığımı sordu. “İnsanlarla iletişim kurmayı sevdiğimi, ilk mülakat tecrübemde çok fazla yanlış yaptığım için İk süreçlerini araştırmaya başladım ve çok sevdim, bu işi yapmaya karar verdim” cevabını verdim.Vee biraz önce firma yetkilisi iş teklifini yaptı.Demek ki iş ararken tek başımıza olmamamız gerekiyormuş.:)
  Kariyer Adam çok teşekkür ederim.

 17. AvatarMETEHAN U******

  Kariyeradam’ın yönlendirdiği firma tarafından iş görüşmesine çağrıldım.Elbette ki
  heyecanlıydım.Tek düşüncem o an ki heyecanımı yenip kendimi iyi ifade edebilmek ve işe
  kabul edilirsem gerçekten işi benimseyip iyi yerlere gelebileceğim inancını karşı tarafa
  hissettirebilmekti.
  Kariyer Adam tarafından mülakat görüşmelerine nasıl gidilir,nasıl konuşulur hepsini tek tek Güler Hanım iletti bana.Mülakata gidip denileni harfiyen yaptım.Meğer mülakat hakkında da çok yanlış bilgiler biliyormuşum.Mülakatım çok güzel geçmişti.Firma yetkilileriyle her konuyu ayrıntısına kadar konuştuk.
  Bu konuşmaların neticesinde işe kabul edildim.Kariyeradam’a bana bu imkanı sağladığı için
  çok teşekkür ederim.Saygılarımı sunarım..

 18. AvatarEmsal YİĞİT

  Merhaba,
  Uğraştık uğraştık ve her adımda her zaman destek oldular.Yanımda oldular.Bugün istediğim firmayla görüşmeye gittim yarın işe gelip başlamamı söylediler..Hayırlı olur inşallah.Çok heyecanlıyım..İlginizden dolayı ve her şey için teşekkür ederim Kariyer Adam.

 19. AvatarÖ***** O***

  Merhabalar,Üniversiteden mezun olduktan sonra 9 yıl bir firmada çalıştım.İnsaat bölümü 2 yıllık mezunuyum.Çalışma ekonomisine tamamlayıp 4 yıllık bitirdim.Uzun süre çalıştığım firmadan çıkarıldım.Ve iş arama sürecim başladı.Fakat iş bulamadım.Kariyer Adamla tanıştım.İnsan kaynakları ve bordrolama eğitimimi tamamladım.Yaş olarak olgun olduğum için kabul edilmeyen işlere Kariyer Adam mülakatları alıp yönlendiriyordu.Ve mülakatlara gittim.Kendimi ifade ettim.Son 3 firmadan ikisi iş teklifini yaptılar.Şimdi onları değerlendireceğim.Teşekkür ederim.

 20. AvatarEsra Ç*****

  Merhabalar,

  Bugünden itibaren İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaya başlıyorum. Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen Güler Hocam’a öncelikle çok teşekkür ediyorum.

  Bu işe kabul edilmeden önce, başvuru aşamasında yetkili kişinin beni fark etmesini sağlamak için elimden geleni yaptım. Çünkü ben kesinlikle insan kaynaklarında çalışmalıydım. Bu pozisyonda çalışmak, tecrübe edinmek benim için çok önemliydi. Ücret beklentim yüksek değildi, işbaşı ile asgari ücrete bile razıydım. Çünkü tecrübesizdim. Bir şekilde şirketin İnsan Kaynakları Yöneticisi’nin mail adresine ulaşarak kendimi tanıttığım bir önyazı ile birlikte özgeçmişimi gönderdim ve 2 gün sonra mülakata davet edildim. Mülakat sürecinde yalnızca bu işi yapmak istediğimi, kendimi bu alanda geliştirmek istediğimi, yeter ki iş öğreneyim ücretin pek de önemli olmadığını belirttim. Bu derece istekli ve azimli olmam bu işe kabul edilmemdeki en büyük etken oldu. Tecrübe, dil, yüksek ücret… bunların hepsi zamanla olur, yeter ki o işi yapmak için istekli olduğunuzu karşı tarafa gösterin ve yapın.

  Saygılarımla

 21. AvatarCansu Y*******

  Merhaba Cansu Ben.Eskişehirde ikamet ediyorum.Okuduğum ve yaşadığım yerde çalışmak isterdim ama baktım ki olacak gibi değil il dışı alımları dahi düşünmüştüm.Ama olmayan bir durum vardı.Sadece internet üzerinde başvurmak ve beklemek istemiyordum.Çünkü sonu yoktu.Ne yapmalıyım acaba derken Kariyer Adam yetkilileriyle tam o sırada tanıştım.Meğer ne kadar çok eksiğim varmış.Nasıl yanlış iş arıyormuşum hepsini gördüm.Sadece bununla da değil kendimi ifade kısmında da yanlışlıklar yapıyormuşum.Önce insan kaynakları eğitimi ve bordrolama eğitimimi tamamladım.Sonra iş arama sürecime başladım.Her firmaya girip görüşmeye gayret ediyordum.Hem daha iyi oluyordu.Başvurmak dışında bana mülakat alıp gönderiyorlardı.Sonra defalarca kurumdan güler hanımla görüşmeler sağladım..Mülakata katıldıktan sonra aralıklı hem ben hem güler hanım aradık ve sonuç hakkında bilgi aldık.Bu azimle tabiki bir firma tarafıdan tercih edildim.Kendi ilimde kendi sevdiğim mesleği yapma fırsatım oldu.Daha ne olsun ! Teşekkürler.

 22. AvatarE*** A****Y

  Kamu Yönetimi bölümünü bitirdim,Okul bitince hemen iş aramaya başladım.Ancak nereye başvursam olmuyor hatta beni dinlemiyorlardı bile..Sorsalar iş imkanının en iyi olduğu il İstanbuldur.Ama maalesef ulaşım veya bazı etkenler bizim şansımızı daha da azaltıyordu.Tam o sırada Kariyer Adam Kurumunun internet üzerindeki yazılarıyla karşılaştım.Artık iş aramada kendi başıma değildim.Bu zorlu süreçte tabiki bir kurum ve danışmanımın olması benim için çok önemliydi.Eğitimler bitti sınava katıldım ve başarılı oldum.Sonra bırakmadılar cv hazırlama derslerine katılıp cvimi en iyi şekilde hazırladım.Firmalarla görüşmelere katıldım.En son gittiğim firmada beni iş başı uygulama teşvikiyle alacağını söylediler.Ama işbaşı nedir,artıları eksileri nedir ? kabul etsem mi diye düşünürken Güler Hanıma sordum ve geniş bir bilgi aldım.Mülakatımı adım adım takip etti.İçim rahatlamıştı.Sonra da iş teklifini kabul ettim.Simdi devam ediyorum.İlginiz alakanız için ne kadar teşekkür etsem azdır Kariyer Adam Ailesi.:))

 23. AvatarOsman T.

  Merhabalar,Turizm sektöründe 10 yıllık tecrübem var.İnsan kaynakları departmanında hiç çalışmadım.Ancak bu departmana geçiş yapmak ve kariyerimi bu doğrultuda devam ettirmek istiyordum.Kısa bir arayıştan sonra karşıma Kariyer Adam çıktı.Kaydımı bu kuruma yaptırdım.Güzel ve eğitici bir eğitim sürecinden sonra sertifikamı aldım.Öğrenci sistemimden iş başvurularına başvurmaya başladım.4-5 denemeden sonra Kariyer Adam birimi tarafından aranarak bir turizm firmasının belirlenen saat ve tarihte seçmelerine katılacağım bildirildi.Seçmelere gittim.Biraz kalabalıktı.Sıra bana geldiğinde edinmiş olduğum tecrübeyi ,almış olduğum eğitimi ve ne kadar kararlı olduğumu düzgün bir ifade ile anlattım.Kısacası görüşmemiz gayet olumlu geçti.Sanıyorum insan kaynakları kariyer hayatıma buradan başlayacagım.Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Saygılarımla.

 24. AvatarOnur D.

  1 yıllık evliydim ve olmadık zamanda işsiz kaldım.Mecbur çalışmak zorundaydım ama her iş bana göre değildi.Hem lüksünüz olmaması hem de çalışmak zorunda kendinizi hissetmeniz çok farklı bir durum.O sıkıntılı zamanda Kariyer Adam Ailesiyle tanıştım.Eğitimlerimi en uzman kişilerden aldım.Sadece eğitim almakla kalmadım Mülakat ve iş arama süreçlerinin aşamlarını da Güler Hanımdan alarak daha emin adımlarla ilerledim.Ve mülakatlara hızla gönderilmeye başlandım.Bir firmanın ilgisini çektim ve 42 kişiden tek secilen oldum.Hemen başladım ve bordrolama başta olmak üzere her ince ayrıntısına kadar öğrettiler.O kadar mutluydum ki sonunda insan kaynakları mesleğini yapıyordum.Para kazanmak ama en önemlisi istediğiniz işi yapmak ayrı bir keyifti.Ayrıca eşimde bir anda işsiz kalmıştı.Eşime de süreci anlattım.Eşimi de Kariyer Adam Eğitim kurumlarına yönlendirdim.Aynı şekilde eğitim almasını istedim.İlginiz ve alakanız en önemlisi en zor zamanda bizden yardımlarınızı eksik etmediğiniz için çok teşekkürler Kariyer Adam.

 25. AvatarNebi H.

  ş görüşmem çok güzel geçti.Randevu saatimden 15 dakika önce görüşmeye hazır bir şekilde danışmaya geldim.Kısa bir süre bekledikten sonra Serkan beyle tanıştım.Başta sağuk bir izlenim verse de çok sıcakkanlı biri.Görüşmeye giderken prezantabl olmaya ,kendinizden emin cevaplar vermeye ve dürüst olmaya dikkat edin .Bilmediğiniz eksik bildiğiniz bi yerleden soru sararsa bilginizin olduğunu ama konuya tam hakim olmadığınızı belirtin.Bunun dışında önceki iş deneyimlerimi sordu bir de bana maaş bordrosu vererek onun üzerinden sorular sordu.Pazartesi işe başlayıp başlayamayacağı da sorduktan sonra beni kapıya kadar uğurlayıp bana geri dönüş yapcaklarını söyledi. Teşekkür ettim ve ayrıldım .Yani büyük ihtimal oldu benim iş.Kariyer Adam ailesine teşekkür ederim.

 26. AvatarO******* O*****

  Öncelikle kariyer adam ailesi ve Güler hanıma çok teşekkür ediyorum. İnsan kaynakları alanında kariyer hedefim olduğu için geçtiğimiz aylarda kariyer adam sertifika programına katıldım. 3 ay süren eğitim programım sayesinde ik alanında teorik olarak bilgiler edindim.Ve öğrendiğim bilgileri uygulamak için kariyer adam iş buldun kısmından iş ilanlarına başvuruyu yapmaya bsşladım. Güler hanımın yönlendirmesi üzerine polat pres ile görüşmeye gittim ordaki ik müdürüyle görüştükten sonra sürecimin olumlu olduğu söylendi. Artık kariyer adam sayesinde hayalimdeki mesleği icra ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 27. AvatarKadriye B.

  İnsan Kaynakları mesleğini çok istiyordum.Bu meslek tam anlamıyla benim hayalimdi.Satış ve pazarlama olarak paramı kazanmak için farklı kurumlarda çalıştım ama asıl isteğim insan kaynaklarıydı.Tam o sırada Kariyer Adam kurumu karşıma çıktı.Erkek arkadaşımla görüşmeye geldik.Ayrıntılı bilgi verildi.Sonra derslere başladık ama yarısına geldiğimizde maalesef babamı kaybettim.Ama o kadar ilgililer ki sınavları bile kaçırdığımda destek oldular.Ve kendimi toparlayıp sınavlarıma katıldım.Sonra başarılı olup iş başvurularıma başladım.Çok aktif olmama nedeniyle firmalar üzerinde etki bırakıyordum.Gıda ve market sektörlerini bildiğim için genelde mülakat randevularım o yönde olumlu oldu.Görüşmelerim sonunda Tesko Kipa da özlük işlerinde başladım.Gerçekten ne desem boş.Bu kadar emek ve her zaman manevi olarak da yanımızda bir aile gibi olmaları benim için çok önemliydi.Binlerce kez teşekkürler.

 28. AvatarRamoo Y.

  Merhaba Ben Ramazan.Van ilinde ikamet ediyorum.27 yaşındayım ve engelliyim./40 engelim var.Çok ağır ve yorucu işlerde çalışamıyorum.Bu nedenle uzun süredir iş bulamadım.Bütün başvurularım her defasında olumsuz olarak döndü.Bir sitede tesadüf karşıma çıkan Kariyer Adam ile tanışma fırsatım oldu.Kariyer Adam insan kaynaklarının ve bordrolama eğitimlerinin dışında da ayrıca hem il bazında hem de bireysel durumunuza göre iş arama konusunda her zaman yardımcı oluyorlar.Özellile güler hanım devletin engelli adayların teşviklerinden hem bana hem de firmalara bahsetti.Benimle bizzat ilgilendi.Durmadan mail ve telefonla görüşmeler yaptık.Şuan 3 firma var onlarla gidip bizzat görüşme gerçekleştirdim.Hatta bir firma yetkilisi de evraklarımı hemen aldı.Engelli alımlarında eleman bulamadıklarını ve benimle çalışmak istediklerini söylediler çok şaşırdım.Demekki tam olarak iş aramayı bilmiyormuşum ve kendimi tanımıyor muşum.Bana her konuda yardımcı olan ve ufkumu açan, iş bulan Kariyer Adam çalışanlarına çok teşekkür ederim.Saygılar efendim.

 29. AvatarCihan Ç.

  Merhaba,37 yaşındayım.Bazı firmalarda çalıştım ama genelde dönemsel olmuştu.Artık kendime tam zamanlı iş aramam gerekiyordu.Yaşın ve uzun süre istikrarlı çalışmamanın getirdiği kayıp bana eksi olarak dönüyordu.Sonra Kariyer Adamla tanıştım.Derslerin yanında Cv hazırlamadan tutun mülakat süreçlerine kadar kendimi geliştirebileceğim eğitimleri gördüm ve kendimi daha bir donanımlı hale getirdim.Kariyer Adam bununla da kalmadı benim acil iş arama sürecimde farklı sektörlere yönlendirmeye de devam etti.Her zaman her koşulda yanımdaydı.Dün bir mülakata davet edildim.Görüşmem gayet rahat bir ortamda iş deneyimlerim eksenli soruların merkezde olduğu bir biçimde gerçekleşti.Eğitim ve deneme süreci içeren 15 günlük bir eğitime kabul edildiğimi firma yetkilileri söylediler.Çok mutlu oldum.Umarım her şey yolunda gider ve bu işimde çok başarılı olurum.Bana her konuda yardımcı olan Kariyer Adam ekibine ve ailesine çok teşekkürler.

 30. AvatarR*** Ç****

  Arkadaslar Merhaba,
  İş bulma konusunda ne kadar aktif olsamda piyasa sartlarına göre mülakatlara gitmek artık bir lüks hale gelmişti.Kariyer Adamla tanıştım.Ve mülakatlara katılmaya başladım.Oncelikle mulakatlarda keten pantolon, kurumsal gorunum is verenlerce son derece onemli diye iletildi kariyer adam referansiyla gorusmelerimde karsilastigim mulakatlarda bir isverenin sozunu paylastim.Dogal,saygili,hanimlar için hafif makyajli,prezentabl gorunum ile iş deneyimlerinin ve is basi yapildiginda firmada faydali olabilecegimiz arti ozelliklerimizin altini çizmek son derece etkili oluyor.Benzer sektör ya da is pozisyonlariyla baglantili alternatif birkac cv de ise yarayabilir,kisisel is arayislarda…Yeni mezunlar da proje ve sertifika katilim ozelliklerini detaylandirabilir.Net ve tutarli konusmak, etkili bir onyazi ile ise basvuruda ve mulakatta önemli. Bu ise neden seni alalim sorusuna hazirlikli gidin ve güleryüzle kendinden emin bir durusla(omuzlar dik) merhaba ile ilk karşılaşma etkili bir mulakat baslangici demek, 6 yillik halkla iliskiler mezunu olarak deneyimlerim ve gozlemlerim özetle,size farkindalik katsin dileriz.Tiyolar tamamsa sonuc odaklilik sizinle olsun ,lütfen pozitif davranmayi ihmal etmeyin.Bu arada mülakatım çok iyi geçti ve istediğim bir sektörde işe başlamış oldum.Kariyer Adam Ekibinin pozitif ilgisi ve çözüm bulma becerisi için teşekkürler.:))

 31. AvatarElif A.

  Kariyer Adam öğrencisiyim.
  Güler Hanımın yönlendirmesi üzerine bugün İletişim sektöründeki başvurduğum firmanın mülakatına katıldım. Kariyer Adam derslerinde hocalarımızdan öğrendiklerim sayesinde mülakatım çok iyi geçti.
  İnsan Kaynakları Müdürü mülakatta kendimden bahsetmemi istedi. İş deneyimlerimden, eğitimlerimden ve yetkinliklerimden bahsettim. Daha sonra firma hakkında ve yapacığım iş ile ilgili bilgiler aldım. Bu firma tele satış hizmeti, müşteri temsilciliği hizmeti, teknik destek hizmeti ve sosyal medya hizmeti veren bir firma. 6000 çalışanı var. Yapacağım iş konusunda daha çok işe alım uzmanlığı yapacağımı söylediler. Telefon ile mülakatlar yaparak işe alımları gerçekleştireceğim söylendi.
  Çalışma şartları ise gayet güzel. Net maaş 2500 TL, hafta sonları tatil, çalışma saatleri sabah 9:30 akşam 19:30, ayrıca günlük telefon görüşmelerinde belirli saati doldurduğum taktirde işten erken çıkabileceğimi söylediler.
  Mülakat olumlu sonuçlandı ve yarın sabah 10:30 da gelip işe başlayabilirsin dediler.
  Bu firmada işe alım uzmanlığı ve mülakatlar konusunda kendimi geliştirebileceğime inanıyorum.
  Kariyer Adam ailesine ve iş bulabilmemiz adına gösterdiği çabadan dolayı Güler Hanıma çok teşekkür ederim.

 32. AvatarAhmet S.

  Merhaba ben Ahmet.Askerliğimi yaptığımda tam bir boşluktaydım.Ve Kariyer Adam ailesiyle tanıştım.Başvurumu yaptıktan sonra beni bugün saat: 13.00’de İletişim sektöründeki bir Şirkete görüşmeye davet ettiler.Olumlu bir görüşmem oldu.Ayın 14ünde Eğitime davet edildim.İlk başvurum,ilk mülakatım ve akabinde hızlıca kabul edilmem.İlginiz ve alakanız için çok teşekkürler Kariyer Adam.

 33. AvatarGöknur K.

  Öncelikle Kariyer Adama çok teşekkür etmek istiyorum.İşsizliğin yoğun olduğu bu dönemde her zaman desteklerini eksik etmiyorlar.Mülatıma gelince Kariyeradam’ın iş yönlendirmesi ile 02.04.2018 tarihli DRG Grup İnsan Kaynakları Asistanı (İEP) mülakatına katıldım.Şirket ve şirketin İK Müdür’ü çok iyi.Firma İEP ile yetiştirmek üzere iki kişi alım yapacaktır ve genel olarak İnsan Kaynakları alanında yetiştirilecektir.Lokasyon olarak bana uygun olmadığı için benim için görüşme olumsuz oldu ancak gitmek isteyen arkadaşlarım varsa tavsiye ederim.Kariyeradam’a da ayrıca ilgisinden dolayı teşekkür ederim.İyi ki varsınız.Saygılar.

  Saygılarımla.

 34. AvatarÖzlem A.

  Merhaba Kariyer Adam ve insan kaynakları birimi ile tanışmamız neredeyse bir yılı tamamladı,bu süreçte aldığımız eğitimler,ders veren eğitimciler,insan kaynakları departmanı ve Güler hanım ve burda dile getiremedigim unuttuğum Kariyer Adam ailesinin tüm birimleri sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  İlginiz emeğiniz ve desteğiniz sayesinde istedigim bir işe sahip oldum🙂
  Cv hazırlama, mülakat ve ise kabul süreçleri ile ilgili bilgilerini benden esirgemeyen sevgili Güler hanım sizin ictenliginiz ve doğru yönlendirme leriniz beni bu günlere taşıdı çok teşekkürler☺️
  Evet bu kuruma sonuna kadar güvenebilirsiniz diyorum herkeze….
  Kelimelere dokemedigim bir sürü hislerimle sizlere iyi çalışmalar diliyorum ve bir kez daha minnetlerimi sunuyorum.
  Teşekkür ler Kariyer Adam ailesi ,teşekkürler insan kaynakları birimi ve teşekkürler Güler hanım sizleri seviyorum

 35. AvatarÖzlem A.

  Merhaba Kariyer Adam ve insan kaynakları birimi ile tanışmamız neredeyse bir yılı tamamladı,bu süreçte aldığımız eğitimler,ders veren eğitimciler,insan kaynakları departmanı ve Güler hanım ve burda dile getiremedigim unuttuğum Kariyer Adam ailesinin tüm birimleri sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  İlginiz emeğiniz ve desteğiniz sayesinde istedigim bir işe sahip oldum🙂
  Cv hazırlama, mülakat ve ise kabul süreçleri ile ilgili bilgilerini benden esirgemeyen sevgili Güler hanım sizin ictenliginiz ve doğru yönlendirme leriniz beni bu günlere taşıdı çok teşekkürler☺️
  Evet bu kuruma sonuna kadar güvenebilirsiniz diyorum herkeze….
  Kelimelere dokemedigim bir sürü hislerimle sizlere iyi çalışmalar diliyorum ve bir kez daha minnetlerimi sunuyorum.
  Teşekkür ler Kariyer Adam ailesi ,teşekkürler insan kaynakları birimi ve teşekkürler Güler hanım sizleri seviyorum

 36. AvatarUğur B.

  İnternetten form doldurup başvuru yaptım. 2 gün sonra arandım. Evraklar ve eğitim ile ilgili bilgilendirme yaptılar. Evraklarımı gönderdim, onay gelmiş. Eğitim yakında başlayacakmış. İnternette nbu program ile ilgili araştırma yaptım, bu eğitim prgramından yaralanıp işe giren kişilerin yorumlarını okudum. Sonrasında kararımı verdim. Hayırlısı olsun bakalım.

 37. AvatarBerke K.

  2018 1. dönem alımlarına başvuru yaptım. Evrakların kabul edilemem ihtimali varmış,bu beni korkuttu biraz. Evraklarımı gönderdim haber bekliyorum hemen gelir inşallah.

 38. AvatarMeryem Ç.

  merhaba arkadaşlar ben bu kurumdan eğitim aldım eğitim totalde 2 ay kadar sürüyo sonra sınava giriyosunuz sınava girmeden önce de derslerimiz oldu genel özet geçiyor öğretmen çok verimli oluyo bu ders. Ben sınava girdim zaten 46 üstü almanız gerekiyo toplamda 50 soru var ben 74 aldım şu an sertifikamı bekliyorum bakanlık onayından geldiğinde adrese gönderiliyormuş. Notunuz sayfanıza girildikten sonra başvurulara başlıyosunuz ben başladım iş ve meslek danışmanım ile hep görüşüyorum konuyla ilgili yardımcı oluyor.

 39. AvatarMeriç G..

  2018 yeni alımlar başlamış, bir önceki alımlarda evraklarım kabul edilemmişti. Tekrardan deniycem inşallah bu sefer olur.

 40. AvatarNil T.

  Ben evraklarımı göndermiştim ama red geldi. Bu eğitime katılmayı çok istiyordum. Kısmet değilmiş. Uygulanan sistem çok faydalı. iş arayan herkesin teşvik programından faydalanması gerekiyor. İnşallah sizinki kabul edilir.

 41. AvatarTuğba Ç..

  Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilmiş. Bende internetten görüp başvuru yaptım.İŞKUR’u arayıp teyit ettirdim sertifikaları MEB onaylı veriyorlarmış, yönelndirme için firmalarla anlaşma yapmışlar. Eğitim bitince geçerli notu alan kişilerin yönlendirmesi hemen başlıyormuş.

  1. AvatarMehmet

   Bu geçerli sınav notu ne kadar bilenler var, başvuru yapan herkesi mı eğitime alıyorlar

   1. AvatarTuğba Ç..

    Geçerli not 45, başvuru yapan herkes alınmıyor. Evrak gönderiyorsunuz evraklarınız onaylanırsa kabul ediliyorsunuz. Ben bir arakadaşımla başvuru yaptım onun evrakları onaylanmadı.

 42. AvatarBahadır K.

  Başvuru yapmadan önce uzun bir araştırma yaptım. İnternette bu eğitim programı ile ilgili iyi yorumlar çoğunluktaydı, ama bazı kötü yorumlarla da karşılaştım, en mantıklı olanın kuruma gidip görüşmek olduğuna karar verdim. Kızılay’da bulunan şubelerine gittim.Eğitim danışamnı ile görüştüm. İŞKUR izni ile hizmet veren bir kurummuş, ayrıca MEB onaylı sertifika verilmesi bana güven verdi. Sonuçta devlet kontrolünde olan bir uygulama. Başvuru yaptım yarın evraklarımı teslim edicem.

 43. AvatarMelih K.

  Herkes bu eğitim programı ile ilgili farklı birşey söylüyor, siz sağdan soldan gelen bilgilerle hareket etmeyin. Herkes başvuru yapabilmek için farklı şeyler söylüyor. Ben formu doldurdum hemen aradılar merak ettiğim her şeyi uzmanlara sordum. Her sorumun cevabını aldım. Sağ olsunlar tek tek cevapladılar.

 44. AvatarSeren D.

  Başvurumu yaptım ben de, inşallah hepimiz için hayırlısı olur. Bir an önce derslere başlamak istiyorum.

 45. AvatarBora R.

  Sınavdan 68 aldım. İş ve meslek danışmanının yönlendirmeleriyle güzel bir cv hazırladğım. Bana çok yardımcı oldu, eksiklerimi ve mülakatta nasıl davranmam gerektiği konusunda beni bilgilendirdi . Salı günü bir firma ile görüşmem var. İnşallah iyi geçer.

 46. AvatarKübra K.

  Yakın bir zamanda sınava giricem. Eğitim devam ediyor. Sınavdan beklediğim notu almaya ümit ediyorum. İnşallah emeklerim boşa çıkmaz. Hocaların anlaım şeklini beğeniyorum, gereksiz bir sohbet olmuyor, herkesin amacı belli sonuçta.

 47. AvatarAnıl Ş..

  Eğitim kalitesinin iyi olduğunu duymuştum çevreden, bende mesleki eğitim almayı düşünüyorum. İnsan kaynakları alanına yönelmeyi düşünürsem başvuru yapacağım mutlaka.

 48. AvatarFulya E..

  İnternette görüp başvuru yaptın. 1 gün sonra arandım ancak hat kesildi, iki saat sonra tekrar aradılar eğitim programı hakkında bilgi verdiler. Devlet teşviği ile işveren firmaların yeni personel alımı daha kolay bir hale geliyor. Bu sistem ve eğitim sonunda sınavdan geçerli notu alan kişilere iş yönlendirmesi yapılması benim gibi iş arayan bireylerin işe girmesini kolaylaştıracağa benziyor. Ben evraklarımı gönderdim haber bekliyorum yetkillerden.

 49. AvatarEmine A..

  Arkadaşlar merhaba , televizyonlarda bahsedilen nitelikli eleman yetiştirip daha sonrasında devlet destekli işe yerleşme programı,Benim okul arkadaşım bu Programdan yerleşti. gayet başarılı fakat BENİM EVRAKLARIM ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM RED ALDI VE PROGRAMA KATILAMADIM,Sizlerin şansı bol olsun, başvurularınızda eksik evrak sakın göndermeyin. allah yardımcınız olsun

 50. AvatarFırat T.

  Genel tekrar dersleri çok yararlı oldu benim için, eğitim sistemi beklediğimin de üstünde. Uzaktan eğitim sistemi benim için büyük kolaylık oldu. İnsan kaynakları eğitimi almayı düşünenlere öneririm, diğer kurumların kurs ücretlerine göre oldukça uygun fiyatı.

 51. AvatarSena H.

  Evrak teslim etmek için için Kızılay’da buluann şubelerine gittim, ofis çok kalabalıktı herkesle tek tek ilgilenmeye çalışıyorlar. Biraz bekledikten sonra eğitim danışmanıyla konuştum. Başvuru için gelen bu kalabağı görünce daha da emin oldum. Eğitim danışmanı benimle çok ilgilendi sağ olsun, bana bu eğitimi alarak işe yönlendirmesi sonucunda işe yerleşen kişilerden örnekler gösterde, gözümle gördüm güven problemim kalmadı.

 52. AvatarAnıl U.

  Kariyer Adam iş yönlendirmeli eğitimi her yerde karşıma çıkmaya başladı. Bende merak ettim ve kkuruma gidip bilgi aldım bu eğitim ve iş yönlendirme sürecinin nasıl ilerlediği hakkında aklıma takılan çok soru vardı.Eğitim danışmanı ile görüştüm iş yönlendirmeli sınavdan geçerli notu aldığımızda iş yönlendirmeleri başlıyormuş. Kariyer adamın anlaşma yaptığı birçok firma var bana hepsini gösterdiler. Bu firmalara yönlendirme yapıyolarmış. Ben başvuru yaptım, evrakları gönderdim bakalım ne olacak sonucu.

 53. AvatarCan Berk Ç.

  İnternette bu eğitimi alarak işe yerleşen birinin yazdığı makaleyi okudum. Aslında ilk başlarda fazla güvenmemiştim. Bu yazıyı okuduktan sonra insanın bir yerlere gelebilmek için kendini geliştrmesi gerektiğini bir kez daha anladım. Bende form doldurup başvuru yaptım.1 gün sonra aradılar evrak göndermemi söylediler, evraklarımı kargo ile gönderdim haber bekliyorum. Bir yerlerden başlamak gerekiyor.

 54. AvatarKerim H.

  İnsan kaynakları eğitimi veren eğitim sonunda sınav yapıp geçerli notu alan kişilere MEB onaylı sertifika veren ve iş yönlendirmelerini yapan eğitim kurumu. Yönelndirme yapmak için sürekli farklı firmalarla anlaşma yapıyorlar, internet sitesinde görüyorum sürekli yeni firmalar ekleniyor bende başvuru yapmayı düşünüyorum. Firmaların büyük bir çoğunluğu adını duyurmuş firmalar. Bana mantıklı geldi.

 55. AvatarBeril Y..

  Lise mezunuyum, başvuru formunu doldurdum, İŞKUR’u arayıp teyit ettirdim. İŞKUR izni ile açılan özel istihdam bürosu olarak hizmet veriyormuş, eğitimin internet üzerinden verilecek olması çok güzel.

 56. AvatarNeslihan G..

  Eğitim alarak kendinizi geliştirebileceğiniz, iş hayatınızda kkarşınıza çıkabilecek süreçleri öğrenebilceğniz bir kurum. En önemli artısıda eğitim sonucunda iş yönlendirmelerinin yapılması bence.

 57. AvatarFiliz K..

  Kariyer adam’dan bir arkadaşım sayesinde haberim oldu. Birlikte başvuru yaptık. Eğitimimiz devam ediyor. Geçerli notu alan herkesin iş yönlendirmeleri başlıyormuş, inşallah istediğim notu alırım.

 58. AvatarEmre U..

  İŞKUR’un özel istihdam bürosu olarak hizmet veriyor. İnsan kaynakları alanında yararlı bir eğitim, kendini geliştirmek isteyen kişiler için doğru bir yer.

 59. AvatarOya B.

  Büyük bir hevesle başvuru yaptım. Evraklarımı gönderdim. 3 gün sonra haber geldi evraklarım kabul edilmemiş. Kuzenim kabul edildi, onun için en iyisi olur inşallah.

 60. AvatarBerrak K.

  Bende bu eğitim programına başvuru yapmayı düşünüyorum. Ablamın arkadaşı bu eğitimi aldı. Şu anda iş yönlendirmesi yapılıyor. Açıkçası benim için yönlendirme kadar eğitimde önemli. İnsan kaynakları en çok personel açığı olan alanlar arasında bence bu eğitimin benim için faydalı olacağını düşünüyorum.

 61. AvatarSelvi Y..

  İnsan Kaynakları alanında eğitim veren işini büyük bir ciddiyetle yapan eğitim kurumu. Eğitim uzaktan olduğu için katılım çok kolay bir hale geliyor. Derse gidicem derse yetişicem gibi kaygılarınız olmuyor. Ben başka bir yerde çalışmama rağmen bu eğitime katıldım. Zaman sıkıntısı çekmedim.

 62. AvatarSercan A..

  Başvurumu yaptım, bir an önce eğitime başlamak istiyorum. Arkadaşımla birlikte başvuru yaptık. İnşallah ikimizin evrakları da onaylanır.

 63. AvatarBahri K.

  İnsan kaynakları eğitimi almayı düşünenler için bence en mantıklı yer. Eğitim sonrasında iş yönlendirmeleri yapıyorlar. Sektörde ismi duyulmuş firmalarla anlaşma yapıyorlar ve eğitim sonucunda öğrencilerini bu firmalara yönlendiriyorlar.

 64. AvatarAslıhan D.

  Eğitimim sürecindeyim, dersler akıcı bir şekilde devam ediyor hocadan da memnunum, Eğitim bitince sınava giricem, sınava kadar her gün 1 saat tekrar yapsam güzel bir puan alırım diye düşünüyorum. Bir an önce yönlendirme aşamasına geçmek istiyorum.

 65. AvatarHande S.

  Formu doldurup başvurumu yaptım 1 gün sonra aradılar. Eğitim hakkında bilgi verdiler. Evraklarımı gönderdim neyse ki onaylandı.Eğitime başladım. 2 hafta oldu. Bu aşamalarda bir problem yaşamadım. Aklıma takılan bir şey olduğunda eğitim danışmanlarıyla görüşüyorum. Eğitim tamamlanınca sınava giricem inşallah geçerli notu alırım.

 66. AvatarUmut Ö.

  İnsan kaynakları alanında eğitimli personel açığı var, kariyer adamın bu alanda eğitim verilmesi çok mantıklı geldi bana internetten form doldurdum hemen aradılar. Mezun olduktan sonra belirli bir alanda ilerlemeyi düşünüyordum. İş ilanlarına baktığımda bu alanda çok sayıda eksik olduğunu görüyorum. Bence önü açık meslek alanlarından biri de insan kaynakları…

 67. AvatarNihal N.

  İş veren firmaların yayınladığı ilanlara baktığımda insan kaynakları alanındaki personel eksikliği açıkça belli oluyor. Son yıllarda bu alanda büyük bir personel eksikliği var. Bende bu nedenle insan kaynakları alanına yönelmek istedim ve kurslar hakkında araştırma yaptım. Kariyer Adam’ın bu alanda verdiği eğitimi duydum. Yetkililerle görüşme yaptım ve merak ettiğim her şeyi sordum, eğitim sonunda iş yönlendirmeleri de yapıyorlarmış bu benim için artı oldu. Başvurumu yaptım, evraklarımı gönderdim.

 68. AvatarKerem T.

  İnsanların hayallerinin peşinden gitmesi için büyük bir fırsat veriyor. Bir arkadaşım sayesinde bu eğitime başvuru yaptım, eğitimlerin bitmesine kısa bir süre kaldı, bu süreçte benim için her şey çok güzel gidiyor, eğitimin çok faydalı olduğunu düşünüyorum ve en önemlisi kendimi mesleki alanda geliştirme fırsatı buldum.

 69. AvatarBeren K.

  Ankara Kızılay’da bulunan şubesine gidip eğitim danışmanıyla görüştüm. Bana herşeyi açıkça anlattılar. İnsan kaynakları eğitimi alıyorsunuz uzaktan, bu eğitimde üst düzey teknolojiler kullanılıyormuş, eğitim bittiğinde MEB’İN düzenlendiği sınava giriyormuşuz ve geçerli puanı aldığımızda iş yönlendirmemiz başlıyor. Ben başvurumu yaptım evraklarım onaylandı. Eğitimlerimiz yakında başlayacak. İnşallah herşey istediğim gibi gider.

 70. AvatarMerve Ş.

  İş yönlendirmeli eğitim dediğimizde akla gelen ilk isim. Yaptığı çalışmalar ve öğrencileri için gösterdiği emek ortada. İnsan kaynakları alanında eğitim verip işveren firmaların istediği kriterlerde personel yetiştiriyorlar. Eğitim sonunda insan kaynakları alanında mesleki anlamda kendinizi geliştiriyorsunuz.

 71. AvatarKoray Ö.

  Emeğinizden dolayı çok teşekkür ederim. Şu anda hayalini kurduğum güzel bir firmada çalışıyorum. Bu eğitimi alıp almamak konusunda büyük bir tereddüt yaşamıştım. Şuan da ne kadar doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Bu eğitimi almasaydım yapılan mülakatta hemen elenirdim. Kariyer adam benim için çok iyi bir referans oldu. Saygılarımla…

 72. AvatarMelodi Ö.

  Kariyer adam reklamlarını internet üzerinde gördüm ve ilk olarak dikkatimi çeken uzaktan eğitim imkanı vermesiydi.Çalıştığım için uzaktan eğitim bana çok cazip geldi. Teknoloji alanında ödül almış bir kurum olması ve eğitim sonunda iş yönlendirme yapmaları benim için büyük bir artı oldu. Ve ben şuna inanıyorum başarıya ulaşmak için sizinde çaba göstermeniz gerkiyor. Kariyer adamın yardımları ve gösterdiğim çaba sayesinde istedim ve başardım.

 73. AvatarGözde S.

  Yaptığı iş yönlendirmeleri ile başarıya doymayan kalitesini her yerde belli eden ve öğrencilerinin başarılı olması için elinden gelen çabayı gösteren İŞKUR aracılığı ile hizmet veren özel istihdam ofisi.

 74. AvatarYusuf O.

  Kariyer Adam sektörde güçlü konumda olan ve adını duyurmuş firmalara iş yönlendirmeleri yapması ile biliniyor. İnternet üzerinde yaptığım araştırmalarda da bu eğitimi alıp güçlü firmalarda insan kaynakları uzmanı olarak çalışan çok sayıda kişi var. Başvuru yapmamda ki en büyük etken de bu oldu.

 75. AvatarDicle S.

  İŞKUR izni ile hizmet veren özel istihdam ofisi. Kendini geliştirmek isteyen ve iş arayanlara katkısı çok büyük.Sektörde insan kaynakları alanında bulunan personel açığını doldurmak ve eğitim alan kişilerin işe girmesine yardımcı olmak en büyük hedefleri. İşleri büyük bir ciddiyetle yapıyorlar. Bu eğitimi alarak hayatına yön veren kişileri gördükçe iyi ki başvuru yapmışım diyorum.

 76. AvatarAhmetcan K.

  İnsan kaynakları alanında verdiği eğitim sayesinde mesleki olarak bilgi sahibi oluyorsunuz, kendinizi geliştirme imkanı bulunuyorsunuz. Sınav aşamasından sonra kurumun anlaşmalı olduğu firmalara iş yönlendirmeleriniz yapılıyor. İş veren firma ile iletişim kurmanızı sağlayacak bir süreç başlatıyorlar, bence çok faydalı bir eğitim.

 77. AvatarMehmet K.

  Kariyer adam eğitimleri ve iş yönlendirmeleriyle adını duyuran, işini hakkıyla yapan, öğrencilerinin istekleriyle sonuç odaklı bir şekilde ilgilenen eğitim kurumu.

 78. AvatarKerim C.

  İnsan kaynakları alanında eğitim veren ve eğitim sonucunda iş yönlendirmeleri yapan kurum. İş yönlendirmeleriyle adından her yerde söz ettiriyor. Bu eğitim ile işe yönlendirmeleri yapılan ve bu sayede işe yerleşen örnekler oldukça fazla.

 79. AvatarNagehan B.

  İnternet üzerinden haberi gördüm ve araştırma sonucunda başvurumu yaptım. Mesaj geldi ve evraklarımı gönderdim. İnşallah onaylanır. Bu eğitimi alarak iş yönlendirmesi yapılan ve işe yerleşen çok kişi var. Bende bir an önce eğitime başlamak istiyorum.

 80. AvatarSamet G.

  Kariyer adamda eğitim kurumu benim için bir dönüm noktası oldu. Buradan aldığım eğitimle kendimi geliştirdim ve iş yönlendirmeleri sayesinde birçok firmayla görüşme imkanı buldum. Verdiğim emek ve çaba boşa gitmedi. Görüşmelerim sonucunda iyi bir firmada insan kaynakları uzmanı olarak işe girdim. Aldığım eğitiminin yanında çok çalışarak büyük emekler verdim ve emeğimin karşılığını aldım.

 81. AvatarEsma G.

  Kariyer adamın karşıma çıkması benim için büyük bir şans oldu. Okuldan yeni mezun olduktan sonra ne yaapcağım konusunda hiç bir fikrim yoktu. İnternette tesadüfen karşıma çıktı. Eğitim alarak kendimi bazı alanlarda gelitirmeyi düşünüyordum. Form doldurup gönderdim uzmanlar geri dönüş yaptı ve beni bilgilendirdiler. Evraklarımın onaylanma süreci beni çok korkuttu, herkesin evrağı onaylanmıyor. Allah’a çok şükür benim evraklarım onaylandı ve eğitime başladım, Eğitim 2 ay sürdü ve kendimi insan kaynakları alanında geliştirdim. Bu adımlardan sonra MEB tarafından yapılan sıanava girdim ve 72 puan aldım. Sertifikamı aldım. Şu an iş yönlendirmelerim yapılıyor. Firmalarla görüşüyorum çok heyecanlıyım.

 82. AvatarBetül Ç.

  İnsan kaynakları eğitiminde bir numara olan eğitim kurumu. İnternette uzun süre araştırma yaparak kariyer adama kayıt yaptırdım. Eğitimden sonra iş yönlendirmeleri yapıyorlar. Eğitim sürecimiz devam ediyor. Hocalardan çok memnunum. İnsan kaynakları son dönemde popüler bir hale geldi. Bu alanda büyük bir personel açığı oluşmaya başladı. Kariyer adama güveniyorum. Eğitimden sonra iş yönlendirmem yapılacak. Çok heyecanlıyım.

 83. AvatarFırat G.

  İnsan Kaynakları alanında kendimi geliştirmemi sağlayan eğitim kurumu. Şu anda istihdam sürecindeyim. Kariyer adamın anlaşmalı olduğu firmalarla iş görüşmeleri yapıyorum. İş yönlendirme aşamasında bana çok yardımcı oluyorlar. Aklıma takılan bir şey olduğunda kolayca çözüme ulaşıyorum. Herkese öneririm.

 84. AvatarNurcan K..

  Hem eğitim hem de iş yönlendirmesinin bir arada olması çok iyi. Eğitimler alanında uzman hocalarla veriliyor. Eğitim bittikten sonra iş yönlendirmesi yapılıyor. Yönlendirme aşamasında iş ve meslek danışmanları sizinle birebir ilgileniyor. CV hazırlamanıza yardımcı oluyor ve samimi bir dille iletişim kuruyorlar. Eğitim almak ve kendini geliştirmek isteyenler için uygun bir yer.

 85. AvatarEsra N.

  Türkiye genelinde uzaktan eğitim veren saygın kurumlardan biri. Hem zaman açısından hemde eğitimden verim alabileceğiniz size kolaylıklar sağlayan bir yer. Hem eğitim verip hem işe yerleştiriyorlar en büyük katkısı da bu. Bu dönemde iş bulmak çok zor. Başvurular cvler mülakatlar görüşmeler derken çok yoğun bir tempo geçiriliyor ve bazen bu bile hataya itiyor bizi. Kariyer adam tüm bu aşamaları takip ederek yardımcı oluyor. Tavsiye ederim.

 86. AvatarLeyla

  Kariyer adam işkurun en önemli özel istihdam ofislerinden biri. hem eğitim verip hemde kursiyerleri işe yerleştirmesi, bu kişilerin devlet desteğinden yararlanmalarını sağlaması gerçekten takdr edilmesi gereken bir şey. ben eğitimi 2016’nın sonlarına doğru bitirdim . bittikten sonra bordrolama eğitimlerimiz oldu. insan kaynaklarında çalışan ve çalışmak isteyenler için bordrolama bilmek çok önemli. düşünün siz işverensiniz ve personel alacaksınız. alacağınız personelde ne ararsınız? çok fazla şey bilmese de kendini geliştirmek isteyen öğrenmeye açık olan bir şeyler başarmak isteyen adaylar her zaman daha dikkat çeker. işe ilk girdiğimde bunun sonuçlarını çok iyi anladım. çünkü kariyer adam beni ilk mülakata gönderdiğinde bildiğim soruları cevaplayıp bilmediklerime bilmiyorum dedim. mülakatın sonlarına doğru da zaten yetiştirmek üzere personel alacaklarını söylediler ve şartları konuştuk. kariyeradam işe girme sürecinde çok önemli bir basamak oldu benim için. umarım her zaman böyle fırsatlar çıkar herkesin karşısına.

 87. AvatarÇetin O.

  Verdiği uzaktan eğitim sayesinde derslere kolayca katılabiliyorsunuz. Eğitim ve hizmet kalitesi oldukça başarılı bir kurum. Eğitim sonunda firmalarla mülakat ayarlayıp istihdam sağlıyorlar. Daha önce televizyonda da devlet teşviği haberlerini görmüştüm.

 88. AvatarMelisa C.

  Uzaktan eğitim alanında ödüllü bir eğitim kurumu. Aynı zamanda İŞKUR bünyesinde hizmet veren özel bir istihdam ofisi. İnsan kaynakları alanında kendinizi geliştirmenizi sağlarken bir yandan da iş yönlendirmelerinizi yapıp firmalarla iletişime geçmenizi sağlıyor. Dersler üniveriste düzeyinde uzman hocalar eşliğinde veriliyor. Ders süresince en önem verdikleri şey sizin o dersi anlayıp öğrenmeniz. Eğitim uzaktan olduğu için zaman sıkıntısı olmadan katılım sağlayabiliyorsunuz ve en önemlisi iş yönlendirmeleri tabi ki.

 89. AvatarPerihan M.

  İş yönlendirme alanında müthiş bir kurum. Yaptıkları işler takdire şayan. Herkese tavsiye ederim.

 90. AvatarHandan T.

  2015 yılında kariyeradamdan eğitim alıp daha sonra işe girmiş biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. benim eğitim aldığım dönemle kıyasla iş bulma olanakları epey artmış. iş yönlendirme ve işe girme süreçlerinde sizi asla yalnız bırakmayan bir kurum. iş ve meslek danışmanlarınız var sizi bıkmadan usanmadan yönlendirebiliyorlar. bana yaptıkları gibi 🙂

 91. AvatarNecip Yıldız

  Öncelikle herkse merhaba bende üniversiteden yeni mezun oldum kariyer adama basvurdum basvurum kabul edildi beni aradilar 3 iş günü içersinde evraklari gönderin diye ve evrakları göndermemi istediler bugün gönderdim
  Sizce kabul edilme şansım ne kadar şimdiden herkese teşekkürler…

 92. AvatarIlgın

  Eğitim veren hocalar alanında uzman ve çok tecrübeli hocalar. Eğitim internet üzerinden verildiği için zaman kısıtlaması olmuyor. İş yönlendirmelerimin yapılacağı anı sabırsızlıkla bekliyorum.

 93. AvatarAslı Y.

  Evraklarımı gönderdim haber bekliyorum, internet üzerinden araştırma yaptım ve yorumları okudum. Olumlu ve olumsuz yorumları değerlendirdim ve Kariyer adam hakkında yapılmış olumlu yorumlar ve işe yerleşen kişilerin yorumları daha baskın çıktı. Evraklarım inşallah kabul edilir, çok heyecanlıyım.

 94. AvatarMehmet T.

  Aldıkları eğitim ücretinin sonuna kadar hakkını veren bir kurum. İş bulmanın zorlu sürecinde yanımda oldular, firmalarla iletişim kurmamı sağladılar. Kaliteli bir kurum.

 95. AvatarMeryem F.

  Aldığı ücrete göre verdiği eğitim ve iş yönlendirmeleri inanılmaz. Eğitim sonrasında bile öğrencileriyle birebir ilgileniyorlar, soru sormak için aradığımda çözüm odaklı ve samimi bir şekilde anında geri dönüş alıyorum. Kaliteli bir eğitim kurumu.

 96. AvatarGökhan G..

  Kariyer adamın başarıları internette karşıma çıktı. Olumsuz yorumlar olduğu kadar olumlu yorumları da okudum. Uzun bir araştırma ve değerlendirmeden sonra evraklarımı gönderdim. Evraklarım onaylandı. Eğitim sürecim başladı. Eğitim bittikten sonra Milli Eğitim Bakanlının düzenlemiş olduğu sınava girdim ve sertifika aldım. Şuanda yaklaşık 1 ay önce işbaşı yaptım ve çalışıyorm. Kariyeradam sayesinde iyi bir işim oldu.

 97. AvatarCenk T.

  İnsan kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyenlerin doğru adresi. Verdikleri uzaktan eğitimle meslek hakkında bilgi sahibi olup sertifika alıyorsunuz. Daha sonrasında iş ve meslek danışmanları size iş bulma sürecinde yardımcı oluyor. Eğitim bittiğinde bile ilgilendiler benimle.

 98. AvatarCansu Y.

  Kariyer adam sayesinde işe yerleştim. Kurum çalışanlarına çok teşekkür ederim, benimle eğitim sürecimde ve eğitim sonrasında büyük bir yakınlıkla ilgilendiler. Haklarını ödeyemem.

 99. AvatarEvrim D.

  İş yönlendirmelerini sektördeki büyük ve tanınmış firmalara yapması beni çok etkiledi arkadaşımla kayıt yaptık. Şuan eğitim sürecindeyim, dersler çok keyifli geçiyor. Hocalar birebir ilgileniyorlar sağolsunlar ve her sorumuza cevap veriyorlar.

 100. AvatarAyla Ş.

  Kariyer Adam Eğitim Kurumu iş aradığım o zor süreçte ilaç gibi geldi. Mezun olduktan sonra 2 sene kadar iş aradım. Fakat arayışarım sonuçsuz kaldı. Tam umudumu kesmişken internette kariyer adam reklamını gördüm. Bir süre araştırma yaptıktan sonra başvuruda bulundum ve kabul edildim. İnsan Kaynakları alanında uzaktan eğitim aldım ve sınava girdim. Sınavdan sonra iş yönlendirmelerim yapıldı, bazı firmalarla görüştüm en sonunda H** ****’da olumlu geçti ve işe girdim, Allah razı olsun kariyer adamdan.

 101. AvatarOrhan Y.

  Kariyer adam sayesinde İnsan Kaynakları uzmanı olarak işe girdim. İş arayan ve kendini geliştirmek isteyen herkese öneririm. İnsan kaynakları şirketler için gün geçtikçe önem kazanıyor ve personellere duyulan ihtiyaç artıyor. Güven ve kalite anlamında takdire şayan işler yapıyorlar.

 102. AvatarDilara K.

  İş arama sürecinde bir çok firmaya başvuru yaptım. Mülakatlara çağırıldım veya çağırılmadım. İnternette kariyer araştırması yaparken kariyer adam eğitim kurumuyla tanıştım ve inanılmaz şeyler oldu. Şuan R****** firmasının İnsan Kaynakları uzmanı olarak çalışıyorum. Kariyer adam benim hayalimi gerçekleştirdi diyebilirim. Düzgün bir iş sahibi olmak isteyen herkese öneririm. İnşallah Allah herkese nasip eder.

 103. MerveMerve

  Arkadaşlar Merhaba , Medine Hanım olsun Güler Hanım olsun inanılmaz ilgili bir kurum,İş yönlendirme sürecinde gerçekten dinlediğiniz sürece başarıya gitmemeniz imkansız.Ben hayatımın gerçekten çok zor geçen bu dönemlerinde bana destek olan bir kuruma teşekkürü bir borç bilirim. Sadece eğitim yönünden düşünmeyin bana hayatımda geriye kalan konularda bile çok destek oldular. Siz sadece hiç bir şeye kulak asmadan dediklerini yapın ve sabırla üzerine gidip bekleyin. Görüşmelere gittiğimde başta moralim bozuluyordu. eksik hissederdim kendimi ,her görüşmeden sonra eksiğimi söylediler, her görüşmeden sonra yeniden eğittiler, ve sonunda binlerce kez razı olsun…Sadece şunu söylemek istiyorum size her görüşmenizden sonra tekrar tekrar eksikliğinizi söyleyip, düzeltmesini sağlayan ve ekstra eğitim veren , sistemini ömür boyu açık tutan, destek talebinden sizi aynı gün dönen, işe yerleşmenizde özel ilgilenen başka bir devlet kurumu varsa zaten hemen oraya gidin…. Verdiğimiz ücret yanında devletin bize sağlamış olduğu bu hizmet gerçekten inanılmaz güzel ve allah herkesin emeğinin sonunda eve ekmek götürmeyi nasip eder.

  1. AvatarSelda

   Merbalar ben yeni duydum ve haber sitesi uzerinden onkayit yaptim simdi ne yapacagim surec nasil isliyor beklemelimiyim yoksa onkayittan sonra yapmam gereken birseyler varmi

 104. AvatarLatif A.

  bende simge hanıma katılıyorum öyle bir dönemde yaşıyoruz ki armut piş ağzıma düş bekliyoruz. çoğumuz elinden gelen çabayı gayreti göstermiyor sonra neden işsiziz diye yakınıyor. ama bunun bir iyi yanı da şu en azından çalışanı çalışmak isteyeni, gayret edeni iş sahibi oluyor. ben eğitimi aldığım süre boyunca ödevlerin önemini kavrayamamıştım. kariyer adam benim için ilk görüşme ayarladığında gittim ve sordukları sorular hemen hemen verilen ödevlerde hepsi vardı. yani size “bak görüşmeye gidersen şunu sorarlar bunu sorarlar” demek yerine bunu sizin anlayabileceğiniz şekilde anlatıyorlar uygulamanızı istiyorlar. illa ki birileri her zaman öne çıkacak ve işi o kişi alacak. yapmanız gereken tek şey o işi hak etmek. sonrası zaten çorap söküğü gibi geliyor.

 105. Simge Ç.Simge Ç.

  Merhaba ; Benim Kariyeradam ile tanışmam aslında Manisa’da liseden arkadaşım Melis Çiftçi nin bu Program sayesinde inanılmaz bir iş sıkıntısı yaşadığımız bölgede işe başlamasını duymam ile oldu açıkcası , önce kendisinin hakkını ödeyemem ona teşekkür etmek istiyorum çünkü gerçekten hiç kimse nasıl iş bulduğunu yada aradığını rakip olmak adına yada ayağının kayması adına söylemiyor. Buna kaç kere şahit oldum. Şirketler çalışan insan istiyor, şirketteki yöneticiler onlardan daha iyisini istemiyor. İş arayanalar da birbirlerine yalan söyleyerek birbirinden vazgeçirmek istiyor ki firma da şansı artsın, malesef bu tarz bir topluma dönüştük. ben işe yerleştikten sonra hatta ,bana yardımcı olunduğu gibi yardımcı olayım derken bir sitenin altına sorunuz var ise yardımcı olabilirim dedim ve biri özelden bana yazarak kayıt oldun mu olucakmısın dedi ? bende kayıt olucam dedim ne söyleyecek diye. Sakın olma ,bu kurum dolandırıcı ,işkuru aradım böyle bir kurum yokmuş diyerek bana uzun uzun yazdı. Kurumdan Medine Hanım dan da durumunu öğrendiğimde , öğrenci olduğunu ve sınavda kaldığını bir dahaki sınava kadar yeni adayların gelmemesi için bu şekilde bir çalışma yaptığını yönetim bu kişi hakkında karar beklediğini öğrendim. Gerçekten şuan toplumumuz bu vaziyete dönüşmüş inanamıyordum fakat artık bu olaylar gerçek… eğitim kariyer adam da kusursuz uzaktan eğitim ve kaçırdığınız dersleri izleyebiliyorsunuz daha sonrasından kadrosu inanılmaz. Binlerce kariyeradam öğrencisine sisteme girdiğinizde sorun bir kişi bile ama bir kişi bile size çok kötü bir eğitimi var diyemez. Bu konuda hakkını yiyemezsiniz.%97 başarı reklamları da bu kadar hakeden başka bir yer olamaz.İş yönlendirme de şu kadarını söyleyebilirim , Koç Sabancı yada diğer firmaları bu şekilde direk görüştürebilen bir kurum varsa sizde yazın. ayrıca Eğitimi sınırsız olan bir kurum var mı ücretsiz bordrolama ve kanun eğitimi veriyor. iyi bir yerden 3000 den aşağıya bu eğitimleri alamazken yan olarak ücretsiz alıyorsunuz. Şİkayet eden bu kurum hakkında gerçekten psikolojik bir sorunu olduğunu düşenebilirsiniz. kurum sınırsız eğitim vericek, 3000 tl lik ek eğitimimler ile destekleyecek üstüne sizi sınırsız yönelndirmelerde bulunacak eksiklerinizi tamamlayacak tekrardan görüşmeye göndericek. Sizde bu adımlarda sadece ders çalışıp ödev yapıcaksınız. Bu şekilde hazırlanmış bir sistem için düşünmek bile anlamsız. Ama armut piş ağzıma düş toplumunda ödev yapmayıp emek göstermeyecekseniz gerçekten de başkalarının hakkına girmeyin başvuruda yapmayın. Ben Melis örneğini görmesem eğitimi almasam ve yönlendirmem yapılmasa bu toplum içinde de gerçekten bu iyi şeylere ulaşmak mümkün değil.İnternetteki yorumlarda bile torpilli olanları alıyorlar diyip bile %50 kişi eleriz gözüyle bakan bir toplumda başvuru yapmak zor olduğu için uzun uzun yazmaya çalıştım. Kurum Ankara ‘da Bakanlığın yanında ,İzmir Folkartta dev gibi yerleri var gidin ve lütfen gözünüzle de görün. umarım bende Melis gibi Doğuş Holding gibi kuruluşlarda çalışma şansı bulurum. Bu güveni bile bana veren bu insanlara teşekkür ederim.

 106. AvatarFırat A.

  Ben de Kariyeradamdan eğitim almış biri olarak tecrübelerimi kısaca yazmak istiyorum. uzun zamandır iş arıyordum ve internette reklamını gördüm başvurdum. dersler başladı. ders sırasında notlar aldım. not almak çok önemli çünkü bu derslerle ilgili testleri çözerken çok yardımcı oldu bana. dersler bittikten sonra istanbulda sınava girdim. sınavdan 80 puan aldım. sonra telefonuma bi mesaj geldi iş yönlendirmeleriniz başlamıştır diye. arayıp bilgi aldım firmalar hakkında. danışmanlarım beni R**** diye bi firmaya mülakata gönderdi. tabi mülakata gitmeden önce online mülakat yapıyorlar. daha sonra mülakata gittim. ilk firmada olumlu geçeceğini hiç düşünmemiştim 2 aydır çalışıyorum ve işimden çok memnunum. Kariyer hedefiniz varsa ve kendinizi iyi yerlerde görmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

 107. AvatarGonca Ü.

  Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren bir eğitim kurumu. kayıt yaptırmadan önce İŞKUR ile görüştüğümde özel istihdam bürolarının yetkilerinin ve istihdam alanlarının bu sene bir hayli arttığını söylemişlerdi. ben de evraklarımı gönderdim. kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ve şifre verdiler derslere girebilmem için. bi arkadaşım da kariyeradam’ın iş yönlendirmesiyle işe girdi. banada o tavsiye etmişti burdan eğitim almam için. şimdi 2000 lira civarında maaş alıyor. böyle şeyleri görünce benim de şevkim artıyor. hiç beklenmedik anda karşımıza çıkan fırsatları değerlendirmemiz lazım. Kariyer adam bu şansı sunuyor. Tavsiye ediyorum.

 108. AvatarKani Y.

  Bu kurumdan eğitim alıyorum ve çok memnunum. Hocalarımız insan kaynakları alanında uzun yıllar eğitim vermiş ve tecrübeli hocalar. Derslerde soru cevap yapabiliyoruz ve akşamları canlı ders olarak yapılıyor. Yapılan canlı derslerin videosu ertesi gün uzaktan eğitim panelimize yükleniyor ve tekrar etme imkanımız oluyor. Tavsiye üzerine bu eğitime kayıt yaptırdım ve herkese tavsiye ederim. Eğitim bittikten sonra da durumu sizlerle paylaşacağım. Herkese bol şans!

 109. AvatarSerhat

  2016 eylül ayında internette istihdam seferberliği ile ilgili haberler okudum. işkurun özel istihdam büroları istihdamlar yapacak diye. sonra internetten bu eğitime başvuru yaptım. devlet teşviği ile işe girenlerin maaşının büyük bir kısmını devlet veriyor diye. 2 ay süren bir eğitim aldım. o bitince yaklaşık 1 ay da bordro dersi verdiler yine internet üzerinden. sonra 3 kez falan mülakat yapıldı iş görüşmesine çağırdılar. Şimdi T***** ‘de çalışıyorum. Yaklaşık 50 kişilik bir firmadayım ve kendimi daha da iyi geliştirebileceğim bir iş. Kariyeradam’a çok teşekkür ederim.

 110. AvatarGünay

  1 yıl önce haberlerde gördüm. insan kaynakları eğitimi için başvurmuştum. başvurum onaylandı 2 ay süren bir eğitim aldık. derslerimiz akşam saat 8-10 arasındaydı. eğitimde hocalarımız sağolsun bizleri yalnız bırakmadı. eğitimi aldıktan sonra istanbulda sınav yapıldı baya kalabalıktı sınav. sınava girerken çok heyecanlandım. hem hocalarımızla tanıştık birlikte hatıra fotoğrafı çektirdik. çok samimi ve sıcak karşıladılar bizi. sınavdan 78 aldım. yönlendirmeler için öğrenci panelimizde iş buldum sayfası var bu sayfadan birkaç firmayla görüşmeye çağırıldım. İş ve meslek danışmanı G**** hanım da bu sırada bana çok yardımcı oldu. en son geçen hafta iş görüşmesine gittim ve kabul edildim.umarım bundan sonra da her şey yolunda gider Allah utandırmaz.

 111. AvatarKazım E.

  Kariyer adam uzaktan eğitimle ilk tanıştığımda derslere dahi nasıl girildiğini bilmezken şimdi 150 kişilik bir fabrikada personellerin işe giriş-çıkış işlemlerini takip ediyorum. devletin de destekleri varken hepimizin elini taşın altına koyması lazım. Azim ve kararlılık bu süreçte çok önemli. Tavsiye ediyorum.

 112. Kadir Y.Kadir Y.

  Merhabalar. Kariyer adam istihdam ve iş yönlendirmede devlet onaylı en iyi kurum diyebilirim. Yönlendirme sürecinde inanılmaz ilgililerdi ve bu süreçle ilgili hem online mülakat ve işe yerleşme süreciyle ilgili bir kaç bilgi aktarmak istiyorum. Bu bilgiler gerçekten yönlendirme süreci ve işe girdikten sonra bile çalışma hayatında karşınıza çıkan sorunlarla başa çıkabilmenizi sağlayabilir. Kariyer Adam, eğitimde ve istihdam çalışmalarında çok başarılı ve kaliteli. Benimle de yakından ilgilenen çalışanlarına ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  EK: Dosyayı Görüntüle

 113. AvatarŞehnaz

  internetten görüp başvurdum bende. son gün evraklarım yetişir mi diye biraz korktum ama başvuru sırası alabildim. sonra evrak onayım geldi. kursa kayıt olurken iyice araştırma yaptım hatta kariyer adam beni haftasonları yaptıkları konferanslara davet ettiler. işe yerleşenlerin konferans veriyormuş haftasonları. kayıt olduktan sonra eğitim yaklaşık 2 ay sürdü. dersler bittikten bordrolama eğitimi de aldık. hesaplamalar falan derken ilk iş görüşmemde çok fazla eksiğimin olduğunu hissettim. yani derslerde anlatılıyor ama birebir yaşayınca hem tecrübe oldu hem de eksiklerimi görme şansım oldu. başka bir firmaya görüşmeye gittiğimde beni gayet hoş karşıladılar. firmayla karşılıklı olarak anlaşmaya vardık şu an yönlendirmelerim tamamlanmak üzere. tüm bunlar olurken beni hiç yalnız bırakmayan Kariyeradam çalışanlarına çok teşekkür ederim. Herkes anlatmış ben de anlatmak istedim 🙂

 114. MetehanMetehan

  Kariyer Adamla yollarımız birleştiğinde önce eğitimlerimi tamamladım ve başvurduğum bir firmaya mülakata katıldım.Kariyer Adam yetkilileri ve İş yönlendirmelerindeki tavsiyelere uyarak mülakatta istenen kişi oldum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 115. AvatarFerdi C.

  ilk başvuru yaptığımda çok heyecanlandım kabul edilir miyim edilmez miyim diye. çünkü yaşım oldu 36 bu yaştan sonra iş bulma işe girme zor. sonra kariyeradam’ın insan kaynakları eğitimini gördüm. açıkçası çok büyük umutlarla başlamadım ama başladıktan sonra derslere girip eğitimi almaya başlayınca ne yalan söyleyim heyecanlandım. dersler bittikten sonra da sınava girdim ankara’da. sınav beklediğimden çok kolay geçti. ben sertifika alır mıyım alamaz mıyım diye düşünürken sertifikamı aldım. iş yönlendirmesi için kariyeradam’dan mesaj geldi iş yönlendirmelerinizin yapılması için öğrenci paneline girin diye. panele girdim bir kaç firma vardı anlaşmalı. onlara başvuru yaptım. sonra G**** hoca aradı online mülakat tarihinizi ve saatinizi belirleyelim diye. tarih ve saati belirledik. bana 5 soru sordu. tabi bu mülakatlar hep kayıt altındaymış sonradan öğrendim ben 🙂 aradan 1 hafta veya 10 gün geçmiştir G**** hocam tekrar aradı S**** G***** firması ile görüşmeniz var mülakata gider misiniz diye. ben de seve seve dedim. ilk görüşmeyi yaptık şimdi ikinci görüşmeye çağırdılar. inşallah ikinci görüşmem de olumlu geçti ve işe giriş için gerekli evrakları hazırlamamı istediler. bu yaştan sonra pek umudum olmasa da kariyeradam bana umut oldu ve bu süreçte en hoşuma giden şey aldığım eğitim ve yapacağım işin önemsenmesiydi. eminim benim gibi bir çok kişi de aynı şekilde düşünüyordur. kendi adıma çok teşekkür ediyorum. bu sayfayı görmüşken yazmadan geçmek istemedim. kariyer adam ailesine saygı ve sevgilerimi sunuyorum. başarılar.

 116. Yusuf CanYusuf Can

  Çalıştığım ve aile sorumluluğum olduğu için farklı bir firmaya ancak netlik kazandığında geçebilirdim.Eğitimlerimi tamamladıktan sonra Kariyer Adamın referans olup gönderdiği firmada kendimi en iyi şekilde ifade ettim ve şuan 100 kişinin özlük işlerini yapıyorum.2 yıl sonrada insan kaynakları müdürü olmayı amaçlıyorum. Teşekkürler

 117. Avatarİzzettin A.

  Yüksek lisans bitirmeme ve 20 tane farklı pozisyonlarda sertifikalarım olmasına rağmen maalesef iş bulmakta sıkıntı çekiyordum.Eğitimlerimi tamamladıktan sonra Kariyer Adam sayesinde insan kaynakları departmanında sorumlu oldum.İlginiz için çok teşekkürler.

 118. NefizeNefize

  Cv hazırlama ve Mülakat bilgilerinde Kariyer Adamın destekleri sayesinde kendime kattığım iyi donanım ile firma tarafından tercih edildim. Teşekkürler Kariyer Adam ve yetkilileri.

 119. AvatarSibel

  Kariyer adam’dan eğitim aldığım süre boyunca çalışanların ilgilerinden baya memnun kaldım. kariyeradamı diğerlerinden ayıran bi özellikse bana göre daha hızlı bir şekilde eğitim alınabiliyor. okula gider gibi değil de evden de çalışabilmek daha mantıklı geldi burayı tanıdıktan sonra. Tavsiye ediyorum.

 120. FatmaFatma

  Bir matematikçi olarak hem benim hem firmanın ön yargıları vardı.Eğitimciydim ve İnsan Kaynakları istiyordum ve deneyimsizdim.Önce Kariyer Adamla tanıştım ve gerek eğitim gerek birebir ilgilenme sayesinde iş arama sürecim iyi geçti.Ve hiç beklemediğim bir anda tercih edilmiş oldum ve işe yerleştim. Teşekkürler

 121. AvatarZeliha

  Kariyeradam’dan insan kaynakları eğitimimi daha yeni tamamladım. Dersler bazen güzel bazen zor geçti. Bordrolama derslerimin başlamasını bekliyorum. Kayıt yaptırmayı düşünen varsa tavsiye ederim.

 122. AvatarNazlıcan

  daha önce ismini bir çok defa duymuştum ama programa yeni kabul edildim. böyle bi eğitimi alıp da işe yerleşenler varmış. kursu bitirdikten sonra bize de nasip olur inşallah.

 123. HacerHacer

  Üniversite okuyorum ve aynı zamanda bu kursa kaydoldum. İş hayatına girmek istediğimde sıfır olmak istemiyorum yani rakiplerime göre kendimi geliştirmek istiyorum. Eğitimleri kaliteli ve hemen hemen herkesin anlayabileceği şekilde.

 124. SinemSinem

  Derslerim yeni başladı ve şu an sorunsuz bir şekilde ilerliyoruz. Derslerimizin akşam yapılıyor olması çok işime yaradı. Çünkü gün içerisinde ya dışarıda oluyorum ya da vakit ayıramıyorum. Herkese tavsiye ederim..

 125. AvatarT**** C****

  İnternetim olmadığı için her hafta eğitim cdsi istedim ve her hafta da gönderdiler. Valla bana iyi sabrettiler. 😀 İlgili ve nazikler.

 126. AvatarE**** G****

  Önce işe yerleşebilir miyim diye tereddüt ettim ama hem görüşmelerimde hem de kariyeradam.com internet sitelerinde işe yerleşenlerle ilgili paylaşımlar da yapmışlar. Yorumları ve işe yerleşenleri görünce umudum arttı. Derslerimiz başladı iyi gidiyor şimdilik. Bu tavsiye sitesini görünce yazmak istedim. Teekkürler.

 127. EsraEsra

  Merhabalar, C**** H**** G**** firmasında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaya başlıyorum. Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen G**** Hocam’a öncelikle çok teşekkür ediyorum.

  Bu işe kabul edilmeden önce, başvuru aşamasında yetkili kişinin beni fark etmesini sağlamak için elimden geleni yaptım. Çünkü ben kesinlikle insan kaynaklarında çalışmalıydım. Bu pozisyonda çalışmak, tecrübe edinmek benim için çok önemliydi. Ücret beklentim yüksek değildi, işbaşı ile asgari ücrete bile razıydım. Çünkü tecrübesizdim. Bir şekilde şirketin İnsan Kaynakları Yöneticisi’nin mail adresine ulaşarak kendimi tanıttığım bir önyazı ile birlikte özgeçmişimi gönderdim ve 2 gün sonra mülakata davet edildim. Mülakat sürecinde yalnızca bu işi yapmak istediğimi, kendimi bu alanda geliştirmek istediğimi, yeter ki iş öğreneyim ücretin pek de önemli olmadığını belirttim. Bu derece istekli ve azimli olmam bu işe kabul edilmemdeki en büyük etken oldu. Tecrübe, dil, yüksek ücret… bunların hepsi zamanla olur, yeter ki o işi yapmak için istekli olduğunuzu karşı tarafa gösterin ve yapın.

 128. AvatarM**** D****

  Kariyeradam ı facebokta gördüm, ilk başta pek güvenmedim ve araştırma yaptım.İnternet üzerinden yorumlara baktım. Yorumların çoğunluğunda insanlar Kariyeradam sayesinde iş bulduklarını yazmışlar açıkcası bu benim çok önemliydi. milli eğitim ve işkur’a bağlı olması daha da güven verdi. kayıt yaptırdım ilk dersimiz güzel geçti. diğer katılan arkadaşlara da başarılar dilerm

 129. AvatarC**** A*****

  Devlet teşvik programları sayesinde öğrencilerine istihdam sağlayabilen geniş iş yelpazesine sahip kaliteli bir kurum.

 130. AvatarT**** F****

  kariyeradam sitesinde hem milli eğitim bakanlığı hemde işkur özel istihdam bürosu olduğu yazıyor. işkur’a sorduğumda iskur.gov.tr/tr-tr/ozelistihdamburolari/acikkapaliburolistesi.aspx bu sayfadan kontrol edebilirsiniz dediler. birim ankara ve faaliyete devam eden seçince listede görünüyor kariyeradam diye. insan kaynakları eğitimini almaya devam ediyorum. titiz ve kaliteli bir kurum.

 131. AvatarF**** A****

  Şu anda Kariyer Adam’dan aldığım insan kaynakları eğitimi devam ediyor ve ben şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım Allahın izniyle en kısa sürede işe yerleşmek istiyorum.

 132. AvatarM**** L****

  Ben Kariyeradam sayesinde 3 ay önce işe başladım. İnsan Kaynakları eğitimi sayesinde meslek hakkında temel bilgileri aldığımı düşünüyorum. şu anda İnsan Kaynakları asistanı olarak çalışıyorum. Öğretilenlerin çoğu çalışırken karşıma çıkıyor. Belki tecrübesizim ama en azından aşinalığım var ve az da olsa konulara hakimim. İnşallah ilerleyen zamanlarda tecrübe de kazandıkça daha iyi şeyler olur.

 133. AvatarB**** D****

  Okulum yeni bitti ve kendimi geliştirmek için kurs araştırmasına başladım. Fakat kurs fiyatları gerçekten çok pahalı geldi bana kararsızlığım sonucunda uzun süre araştırmam devam etti internette kariyer adamın reklamını gördüm araştırdım. insan kaynakları eğitimini verdiklerini gördüm, çünkü genişleyen bir sektör. Fiyat konusundada gerçekten çok uygun yani aynı insan kaynakları eğitimi birçok yerde bazen binlerce lira olabiliyor. eğitim bittikten sonra kurs bitirme sınavına girip 74 aldım. kariyeradamın öğrenci panelinde işbuldun diye bi sayfa var burdan size uygun firmalar öneriliyor. başvuru yapıp mülakatlara hızlıca gidilebiliyor. diğer iş sitelerinden farklı olarak eğitim veren ve size referans olan bir kurum. bu çok önemli.

 134. AvatarS**** Ö****

  Arkadaşlar bende dün itibariyle kabul edildiğimi öğrendim şu an sizlerden bunları duyduğum için çok heyecanlandım ve mutlu oldum Rabbim çalışan herkese istediğini veriyor bunu bir kez daha anladım

  1. AvatarS**** P****

   Bende kabul edıldım olumlu ve olumsuz seyler yazılıyor açıkcası pek güvenemedım başta ama yorumlara bakınca cazıp geldı bende yarın bankaya ucretını yatırıcm her şey güzel olur ınsallah

 135. Abdullah Ç.Abdullah Ç.

  Kariyeradam’dan geçen sene eğitim aldım ve memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Çünkü bu sayede Türkiyenin en büyük hastanelerinden biri olan ******** ******** hastanesinde işe girdim. Benim için normalde hayal gibi görünen bir çalışma ortamı, çalışma hayatına girdim. İşe yerleşirken Kariyeradam’ın bana referans olması da beni çok mutlu etti. Şu anda başka bir yere transfer oldum ve bu süreçler de yine Kariyer Adam tarafından yakından takip edilerek ilgilenildi. Aynı zamanda hem kendime hem de diğer kişilere faydalı olması için belirli günlerde Kariyeradam öğrencileri için de konferans ve toplantılar yaparak iş hayatıyla ilgili tecrübelerimi paylaşıyorum. Kariyeradam güvenilir mi sorusunun aklınızdan geçmeyeceği bir eğitim kurumu. İlgili bakanlıklara da çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

  1. AvatarS**** G****

   Merhaba sizin gibi eğitim görüp sertifikasını alan kişilerin hepsi ise yerleştimi acaba istihdam garantili deniyor çünkü ve en az lise mezunu başvurabilir diyor ancak kariyeradam in yönlendirdiği işbuldaki firmalarin hepsi üniversite mezunu ingilizce bilgisi arıyor bu problem oluyormu iş başı yapmış biri kişi olarak bilgilendirirseniz çok sevinirim hayırlı olsun tekrar.

   1. Abdullah Ç.Abdullah Ç.

    Tabi ki en önemlisi istek ve gayret. İş konusunda zaten eğer siz hedefiniz için çabalamıyorsanız bu sizi ileriye değil geriye götürür.

 136. AvatarA**** a****

  merhabalar benim bu konuda bilgiye ihtiyacım var tesadüfen başvurdum işletme lisans mezunuyum sorularım olacak aydınlatırsanız memnun olurum öncelikle sınavlar belli şehirlerde mi yapılıyor oyleyse bu şehirler hangileri ,sınavda başarılı olamama ihtimali kaç ve başarısız olunca tekrardan sınavlara girme hakkımız varmı .sınavı geçip de iş teklifi almama ya da 630 kişi arasına girmeme durumumuz?

 137. AvatarS**** D****

  eğitimin 550 tl’lik vergisini ödeyerek 2250 lira maaşla bir çelik fabrikasında insan kaynakları departmanına girdim kariyeradam sayesinde. Kendilerine ne kadar teşekkür etsem az gelir. Çok fazla insanın hayırduasını alıyorlar gördüğüm kadarıyla. Sonuna kadar övgüyü hakediyorlar. Sistemi çok güzel oturtmuşlar. Devlet, Bakanlıklar ve İşkur ile beraber çalışıyorlar, onun güvencesiyle hareket ediyorlar. Sistem şöyle şimdi, firmalar herhangi bir alanda donanımlı personele ihtiyaç duyuyorlar. Yapılan konuşmalar, toplantılar çerçevesinde Kariyeradam bunun eğitimini uzman hocalarla, direkt sahaya, pratiğe yönelik olarak veriyor. Sonrasında da firmalara öğrencilerini işe sokuyor kariyeradam. bugün çalışma bakanı açıkladı. en az 300 bin kişi daha böyle istihdam edilecekmiş. Sistem bu kadar basit aslında. Avrupa’da da böyle işliyor bu düzen. Hem insanlar iş sahibi oluyor hem de firmalardaki donanımlı personel açığı kapanıyor. bizim eğitim programındaki öğrencilerin birçoğu istihdam edildi. işe sokulmayanlar ise zaten dersle alakası olmayan insanlar. 2 ay sıkı bir çalışmaya meslek sahibi oluyorsunuz. Zaten sonrasındaki iş süreniz de tecrübelendirmek adına. İleriki zamanlarda yükselme şansınız çok fazla eğer işinizde başarılıysanız. Onca gereksiz kursun olduğu, diplomaların hiçbir işe yaramadığı bir zamanda Kariyeradam çok doğru bir tercih olur. Herkese tavsiye ederim.

 138. AvatarM**** G****

  Kariyeradam’ın sizi yönlendirdiği işler uzun zamanlı ancak tabii ki de bu biraz da sizin performansınıza bağlı. Ben 13. dönem insan kaynakları mezunuyum. Benim dahil olduğum sınıftan birkaç kişi girdiği işten disiplinsizlik nedeniyle çıkartıldı. Sonrasında problemler olduğu bildiğim kadarıyla. bu öğrenciler çok büyük terbiyesizlikler yaptılar. Kariyeradam sayesinde meslek sahibi olan biri olarak, kariyeradam hakkında konuşmak, yanlışları düzeltmek benim görevim. Bu siteyi de bu anlamda çok başarılı buluyorum. Ayrıca her şeyi geçtim. İnsanlara çok cuzi bir fiyata eğitim verip, onları sonrasında hayal bile edemeyecekleri işlere sokan bir kurum artık halka mal olmuş bir kurumdur. Yüzde 97’lik bir eğitim başarısı çok büyük bir başarıdır. Ki zaten bahsettiğimiz kurum, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın, İşkur’un desteğiyle hareket edip, Sabancı gibi, ****** gibi firmalarla çalışan bir kurumdur. İnsan Kaynakları alanında uzmanlaşmak istiyorsanız Kariyeradam’a bir şekilde kayıt olun. kontenjan yoksa bile bekleyin. açıldığı zamanı denk getirin. bir şekilde buraya yolunuz düşsün. Çünkü çok faydasını göreceksiniz. Emin olun.

 139. Melis ÇiftçiMelis Çiftçi

  Hayretler içerisinde sizi bırakabilecek bir kurumdan bahsedicem ,Türkiye’nin resmi ilk uzaktan eğitim kurumu zaten , meb in sitesinde yazıyor .Ben ilk İnternetten haber sitelerinde yazan devletin başvurunuz halinde önce eğitim alıyorsunuz daha sonra da iş yönlendirmelerinizi yapıyoruz tarzında bir haberini okudum . Zaten mezuniyetten sonra bunalmışım açıkcası para sıkıntımda inanılmaz halde iken şansımı denemek istedim açıkcası ,başvurdum internetten . İlk beni 03129111166 numaradan aradılar.Programımız uzmanlık eğitimi , işte 2 ay sürüyor sonra sınava giriyorsunuz belgenizi gönderiyoruz sonrasında da iş yönlendirmelerinizi yapıyoruz evraklarınızı gönderin işte fotoğraf diploma fotokopisi kimlik belgesi 3 gün süreniz var gönderin sonra kontenjan var dönemlerde 160 kişi alıyoruz falan , bir de unutmadan kabul edilirsem 4500 TL yerine 550 Tl yatırıyorsunuz dediler . Tamam dedim .3 arkadaşıma da söyledim ve evraklar gitti. 3 ümüz birbirimize destek olur belki bir umuttur diye başvurduk işin açıkcası Sonra arandık tek tek , ben kabul edilmişim işte ücreti salı günü saat 17:00 ‘a kadar yatırınız , tamam dedim sonra diğer arkadaşımı aradım ,seni aradılar mı falan derken bir arkadaşım kredi yurtlar kurumundan burs aldığı için ret aldı diğer arkadaşım da evrakları 1 gün geç yolladığı için red aldı. Ben kaldım tek başıma ,sonra eğitim dedim işkur kursu gibi başlar devamsızlık yapar son gün gider belgemizi alırız.Sonrasında İlk uzaktan eğitim dersine canlı girdik. Burayı lütfen dikkatli okuyun 🙂 Hoca girdi kendini tanıtıyor Merhaba Ben ***** ****** Holding İnsan Kaynakları … ben dedim neoluyoruz? nerdeyim ben,chatten herkes inanılmaz ilgili herkes kendini tanıtıyor bir ilgi bir ilgi, derse katılım sayısına baktım 160 , Herkes cevap veriyor.çok şaşırdım ,Hoca girer girmez dedi ki arkadaşlar benim akademik bir bilgi ile bir işim yok ben size sadece püf noktaları anlatacağım ki firmalarımızda sizleri aramızda görmek isteriz. Bunu dedikten sonra nerde olduğumu anlamak adına derslerde hoşuma gitti açıkcası derslere girmeye başladım ,ciddi ciddi takip ediyorum ödev yapıyorum.Ders dışı hiç kimse boş konuşmayan eğlenceli bir ortam haline döndü.Hobisel olarak ısınmaya da başladım ve keyifli bir hale dönüşmeye başladı açıkcası,sonra eğitim 2 ayda bitti sınav 1 ay sonra dediler ve istanbulda sınavı bekledim.Üsküdar ‘da sahilde bir ilkokuldu da adını unuttum halil rüştü gibi bişi işte.Sınav çok zor değildi açıkcası ,derslerin aynısı idi ,yada ne biliyim ben mi iyi takip ettim nedir anlamadım 🙂 2 saat sonra öğrenci panelinden açıklandı 88 ile geçmişim. Sertifikalar 2 hafta sonra basılacak falan duyurusu geldi. Ertesi Gün Hemen iş yerleştirme sistemim açıldı ve başvurularımı yaptım.Biraz yüksek yerlere hemen başvurdum ,1 haftya sonra hemen zaten görüşmelerim başladı (çok uzun yazdım hemen özetliyorum,yazsam dahada yazabilirim.=) 3.hafta sonunda 2 ay önce mezun olduğum ***** ***** ***** nın İnsan kaynakları Uzmanı olarak başladım. Hayatımda başlayan ilginç bir sayfa oldu

  1. AvatarD**** K****

   Bende evrak gönderdim cevap bekliyorum.Olumsuz yorumları okuyunca üzülmüştüm yazdıkların için teşekkürler.Ben kyk dan kredi alıyorum sorun olmaz inşallah.Kabul edilirsem yazıcam

 140. AvatarÖ**** B****

  insan kaynakları alanında ülkede çok büyük bir açık var. kimse insan ilişkilerini yönetmeyi, iletişim kurmayı, sorumluluk almayı, kriz yönetiminde ne yapılacağını bilmiyor. bir sürü şirket var. önüne gelen şirket açıyor, eleman alıyor, ticaret yapıyor da kafasına göre herkes, yol yordam bilen, profesyonel olanlar çok az. kariyeradam onlardan biri. adamlar sabancıyla, koçla çalışıyo bundan daha iyi referans mı olur. bana bakanlık onay vermedi teşvik programı için malesef. ben de insan kaynakları uzmanı olmak istiyorum. kurslarına katılmak için onay almadığım halde gittim konuştum bir şeyler yapamaz mıyız diye, nedir ne değildir falan. ben bu işi öğrenmek istiyorum. benden hiçbir kazançları olmadığı halde çok yakından ilgilendiler. Ercüment Bey’e çok teşekkür ederim özellikle.

 141. AvatarH****

  Ben 16. Grup üyelerinden Halil Işık , İzmir de Yaşamaktayım ,2 çocuk babasıyım .Eğitimlerimiz hala devam ediyor. Ege Palas İnsan kaynakları Müdürünün yanında uzman yardımcısı olarak işe başladım. Eğitimlerimiz çok öğretici ve Güncel idi. Ama uygulama sırasında dahada pekiştirdiriyoruz. 4. görüşmem sonucu başlayabildim,İş yerimden memnunum Kariyeradam ailesine emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Siz de bu firma hakkında bir tavsiye bırakın


Sadece bir üründen veya hizmetten memnun kaldıysanız yorum yapınız. Tavsiye niteliği taşımayan veya reklam/spam amaçlı yazılan yorumlar editör kontrolünden geçirilerek içeriği uygun değil ise yayınlanmamaktadır.