0.00
DeFacto


Kategori: | Tavsiye Sayısı: 5 Kişi Tavsiye Ediyor208 Görüntülenme

DeFacto Hakkında

Defacto 2004 yılında ilk mağazasını açmıştır. Kısa süre içerisinde Türkiye’de hazır giyimde lider markalardan biri haline gelmiştir. Yurt içinde 331, yurt dışında 105 mağazası bulunmaktadır. Tasarım ekibiyle uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunmak için sürekli çalışmaktadır. Yenilikçi bakış açısıyla kendini sürekli geliştirmektedir.

Etiketler:, ,

5 Tavsiye

 1. AvatarŞükran Alkaya

  Lütfen internet sitenizden magzadan ürün sorgulama uygulamasını açmanızi rica ediyorum. çünki bu bizim için çok büyük rahatlik. Şükran Alkaya

 2. AvatarGül M..

  Giyim sektöründeki fiyatlar almış başını gidiyor. De facto özellikle fiyat olarak her bütçeye hitap ediyor. Özellikle pantolonlarına bayılıyorum.

 3. AvatarCan T.

  Defacto’dan geçenlerde bir pantolon aldım, eve geldiğimde pantolonun büyük olduğunu farkettim. Hemen gidip değiştirdim, çalışanların benimle ilgilenmesi ve samimiyeti çok hoşuma gitti.

 4. AvatarGül Ç.

  Defacto internet sitesini sürekli takip ediyorum bezen çok güzel indirimler denk geliyor. Ürünlerinin kalitesini beğeniyorum.

Siz de bu firma hakkında bir tavsiye bırakın


Sadece bir üründen veya hizmetten memnun kaldıysanız yorum yapınız. Tavsiye niteliği taşımayan veya reklam/spam amaçlı yazılan yorumlar editör kontrolünden geçirilerek içeriği uygun değil ise yayınlanmamaktadır.