Bambi

Bambi 1961 senesinde kurulmuştur. Zaman içerisinde mağazalar zincirini kurmuştur. Bugün Bambi’nin Türkiye genelinde 113 satış noktası bulunmaktadır. Geniş bir yaş grubuna hitap eden Bambi dünya modasını takip ederek ürün çeşitliliğini sürekli geliştirmektedir. Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan Bambi, kendini sürekli yenilemektedir.

Bunu oyla st_kb

7 yorum

 1. Sinan Turan

  Bambiden eşime ayakkabı aldım birgün giydi ayakkabıda sorun çıktı değişime gönderdim kabul etmediler sizden kaynaklı dediler birdaha bambiden hiçbir şey almam tavsiyede etmem.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 3. Bahar K.

  Ürün çeşitliliği çok faza her zevke göre ayakkabı var. Bir sıkıntı yaşadığımda hemen yardımcı oluyorlar.

 4. Candan K.

  Bambi son 5 yılın öne çıkan marakaları arasında, özellikle internet alışverişinde yaptığı kampanyalarla oldukça uygun fiyatlarla ayakkabı alabiliyorum.

 5. Gülistan K..

  Ayakkabı aşığı biri olarak Bambi’nin modelleri tam bana hitap ediyor. Çeşit çok fazla ve fiyatlarıda oldukça uygun.

 6. Evin S.

  Neredeyse 4 5 yıldır Bambi’den alışveriş yapıyorum. Özellikle kışlık botlarından çok memnunum. Ortalama diğer mağazalara göre fiyatı biraz yüksek gelebilir. Ama verdiğiniz paraya değiyor. Ayrıca indirim günlerini yakaladığınızda gayet uygun fiyatlarda ayakkabı alabilirsiniz.

 7. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 8. Fatma Ş.

  Bambi ayakkabı modellerini beğeniyorum, topuklu ayakkabıyla normalde hiç yürüyemem ama bambiden aldığım ayakkabı beni hiç zorlamadı oldukça rahat.

 9. Betül K.

  Geçtiğimiz günlerde Bambi’den babet aldım. Eve geldiğimde babetin kenar kısmında küçük siyah bir leke gördüm silmeyi denedim ancak olmadı. Aldığım Bambi şubesine babeti geri götürdüm. Benimle çok ilgilendiler ve hemen değişim yaptılar. Ben değişim yapmayacaklarını düşünüyordum iletişimleri çok hoşuma gitti.

Yorum göndermek ister misiniz?