OMV Petrol Ofisi


Kategori: | Tavsiye Sayısı: 1 Kişi Tavsiye Ediyor 131 Görüntülenme

OMV Petrol Ofisi Hakkında

OMV, 2006 yılında Türkiye’nin akaryakıt ürünleri dağıtım ve madeni yağ alanındaki lider şirketi Petrol Ofisi’ne ortak olarak Türkiye enerji pazarına dahil olmuştur. Yeni bölgesel merkezi olarak belirlediği Türkiye’de, OMV Petrol Ofisi Holding A.Ş. çatısı altında, akaryakıt ürünlerinin tedariki – pazarlaması, doğalgaz, lng ve elektrik satışı iş kollarında faaliyet göstermektedir.

Akaryakıt iş kolunda Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi OMV Petrol Ofisi markası altında 2000 cıvarında akaryakıt istasyonu, bir madeni yağ fabrikası, on akaryakıt terminali, üç LPG dolum terminali, 19 havaalanı ikmal ünitesi ve yaklaşık 1.17 milyon metreküpü aşan depolama kapasitesiyle Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni şirinevler escort bayan yağ şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Holding bünyesinde yer alan diğer iş kolu Gaz ve Elektrik alanında ise OMV Enerji Ticaret Ltd. Şti. altında toptan doğalgaz, LNG, elektrik satış ve ticareti yapmaktadır.1 Tavsiye

  1. AvatarEbru Ç.

    Petrol ofisi indiriimli kart çok işime yaradı. Kart sayesinde hediye akaryakıt veriyorlar, bence çok iyi bir sistem.

Siz de bu firma hakkında bir tavsiye bırakın


Sadece bir üründen veya hizmetten memnun kaldıysanız yorum yapınız. Tavsiye niteliği taşımayan veya reklam/spam amaçlı yazılan yorumlar editör kontrolünden geçirilerek içeriği uygun değil ise yayınlanmamaktadır.