Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu – Tavsiye Oranı %94.8

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun kariyer ve meslek uzmanlıkları için kurs ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda kurslar veren Kariyer Adam 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Ankara Kızılay’da faaliyete devam eden Kariyer Adam M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak kurslarını tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Özkan İşhanı No: 94 Kat: 10 Daire: 20 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 67 62

Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00 (Pazar günü kapalı)

Web Site: www.kariyeradam.com

Teşvik Programı Başvuru Linki

 

 

[Toplam: 5793   Ortalama: 4.6/5]

1.201 yorum

 1. AvatarEnes T*********

  Bir arkadaşım Kariyer Adam eğitim kurumuna başvurmuş ancak daha önce bir teşvikten yararlandığı için başvurusu reddedilmişti. O bu kurumu çok fazla araştırmış ve çok kaliteli bir yer olduğunu, kursu tamamlamam halinde iş imkanı da sağladıklarından bahsetti. Bunu duyunca bu şans kaçmaz dedim açıkçası ve hemen başvurumu yaptım. Ben daha önce teşvik almamıştım ve kaydımı kabul ettiler. Uzaktan eğitim programı ile insan kaynakları konusunda uzmanlaşmak için yola çıktık. Eğitim programı 2 ay sürdü. Sonunda sınavda da başarılı oldum. Benden daha yüksek sınav puanı alan arkadaşlarımdan bile önce başvurduğum işlerden birinde mülakata katıldım ve kabul edildim. Kariyer Adam’a bu aşamadaki tüm destekleri için tüm Kariyeradam ailesine teşekkür ederim.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 3. AvatarÇağdaş E*******

  İnsan kaynakları eğitiminde bir numara olan eğitim kurumu. İnternette uzun süre araştırma yaparak kariyer adama kayıt yaptırdım. Eğitimden sonra iş yönlendirmeleri yapıyorlar. Eğitim sürecimiz devam ediyor. Hocalardan çok memnunum. İnsan kaynakları son dönemde popüler bir hale geldi. Bu alanda büyük bir personel açığı oluşmaya başladı. Kariyer adama güveniyorum. Eğitimden sonra iş yönlendirmem yapılacak. Çok heyecanlıyım.

 4. AvatarNecati A***********

  Kariyer adam reklamlarını internet üzerinde gördüm ve ilk olarak dikkatimi çeken uzaktan eğitim imkanı vermesiydi. Çalıştığım için uzaktan eğitim bana çok cazip geldi. Teknoloji alanında ödül almış bir kurum olması ve eğitim sonunda iş yönlendirme yapmaları benim için büyük bir artı oldu. Ve ben şuna inanıyorum başarıya ulaşmak için sizin de çaba göstermeniz gerekiyor. Kariyer adamın yardımları ve gösterdiğim çaba sayesinde istedim ve başardım.

 5. AvatarSeçil T*********

  Kariyeradam eğitim kurumuna internetten reklamlarını görerek başvuru yaptım. Şansımı denemek ve programın detaylarını öğrenmek istedim. İnternette biraz ön araştırma yapmıştım. Başvurduğum aynı akşamüstü benimle irtibata geçtiler. İnternette gördüğüm tüm detayları bana sözlü olarak da ilettiler ve sorularımı cevapladılar. Sonra benden bazı evrakları iletmemi ve onlara ulaşınca inceleyeceklerini söylediler. Evrakları yolladım ve 3 gün sonra kaydımı aldıklarını ilettiler. 2 aylık bir eğitim aldım. Eğitimin kalitesine emin olabilirsiniz dersler çok başarılı ve eğiticiydi. Ders bitiminden 1 ay sonrada sınav oldum. 70 aldım ve başarıyla geçtim çok şükür. Şimdi sınavın ertesinde açtıkları öğrenci panelinden iş başvurularımı yapıyorum.

 6. AvatarŞener Ö*********

  Verdiği uzaktan eğitim sayesinde derslere kolayca katılabiliyorsunuz. Eğitim ve hizmet kalitesi oldukça başarılı bir kurum. Eğitim sonunda firmalarla mülakat ayarlayıp istihdam sağlıyorlar. Derslerim hala devam ediyor benim de çabalarımla bu kursun ve işe yönelendirilme sürecinin üstesinden geleceğime eminim. Şimdilik görüşmek üzere 🙂

 7. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 8. AvatarŞükrü Ö**********

  Herkese merhaba arkadaşımın nişanlısı kariyer adamdan eğitim görüp insan kaynakları uzman yardımcısı oldu. Yapmanız gereken kayıt olup evrakların onaylanmasını beklemek ardından ücretini göndermek ve dersleri beklemek. Sonra 2 ay veya daha sonra başarınıza göre sertifikanızı alıyorsunuz. Kaydınızdan sonra iş görüşmelerine yönlendiriliyorsunuz. İşsizlik sayısının şu zamanlarda artmış olması hepimizde kaygı ve korku yarattı ama KAriyer Adam İşkur desteğiyle bu korkulara ve kaygılara engel oluyor. KAriyer Adam ailesine çok teşekkür ederim 🙂

 9. AvatarMelike B*********

  Herkese selam bugünlerde istihdam odaklı kurslara fazlasıyla yöneldiğim zamanlarda internette kurumları araştırırken karşıma kariyer adam çıktı, bende biraz araştırdım bilgileri topladım. Daha sonra aradım ve iyice emin olduktan sonra kayıt yaptırdım. Kendimi derslere kitledim diyebilirim. Tam manasıyla sertifikamı alıp işe yerleşmek için canla başla çalışıyorum derslere. Gerçekten buraya zor yollardan geldim ve kazanmalıyım. Çok zor bir sektör insan kaynakları ama bunu kariyer adamla alt edeceğim. Herkese tavsiyem istedikleri an yazılabilecekleri ama her şeyden önemlisi mülakatı sorunsuz geçirebilecekleri tek yer.

 10. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 11. AvatarCevat Y*********

  Uzaktan eğitimle yorucu olduğunu veya bilgi alamadığını kapamayacağını düşünen arkadaşlara sesleniyorum emin olun daha da anlaşılır oluyor. Bu tamamen eğitim aldığınız kurum ile ilgili. Hocaların anlatımı, derslerin online olarak tekrarı, pekiştirmek ve kullanıcı adınızla özel hesabınızın olması. Bunların hepsi kariyer adamda var. Danışmanlarınız sizlere çok yardımcı oluyor. Bunlar yabana atılacak şeyler değil eğer gerçekten eğitim görmek ve meslek sahibi olmak istiyorsanız kısa yoldan kariyer adam derim. Çok basit kurumu arayıp ya da gidip yerinde görün eminim endişeleriniz gidecektir.

 12. AvatarÇağrı E*******

  Uzaktan eğitim ile hiç alakası yok evet dersler uzaktan ama aldığınız kaptığınız bilgiler sanki karşınızda anlatılıyor gibi ilk günki gibi taze. Hocaların profesyonelliği ve iyi anlatışından kaynaklanıyor tabi. Bilginize bilgi katmak istiyorsanız hemen kariyer adama müracaat etmelisiniz. Bu girişimleriniz daha sonra iş garantisine dönüşüyor. Ben bugünlere biraz da kariyer adam sayesinde geldiğimi düşünüyorum teşekkürler.

 13. AvatarTarık K******

  Kariyer adama kayıt olmak isteyenler önce evrak gönderiyorsunuz ve onaylanmasını bekliyorsunuz. Ben çok merak etmiştim arkadaşların çoğuna mesela onaylanmadı bayağı bekledilerdi. Daha sonra eğitim ücretini ödedim. Kayıt işlemlerimi tamamladık ve kullanıcı adım ile şifremi aldıktan sonra sistemime girebildim. Baştan çok ödev veriyorlar yalnız tabi bu da bizim işimize yarayacak ve bizi başarıyla taşıyacak unsurlar olduğundan çok çalışmak gerekiyor. Ben çok memnun kaldım tabi hemen sonunu da getireyim sektöre girdiğimde kendime güvenim yerine gelmişti ve geleceğim için önemli adımı atmıştım. Kariyeradama her şey için çok teşekkür ederim.

 14. AvatarErhan A*******

  Ekonomik yönden zor günler geçirdiğim anlarda karşıma kariyer adam çıkmıştı iyi ki de çıkmış işimden ayrılalı 1ay olmuştu ve ben kurs almaya yönelmeye başlamıştım en iyisi en oluru buydu benim için biraz para biriktirip mülakata girdim ve derslere başladım burası benim için çok büyük bir deneyimdi. Sertifikamı da aldım işe de yerleştim çok şükür. Kariyeradam ailesine bana kattıkları için çok teşekkür ediyorm.

 15. AvatarTimur Y*********

  Ben daha önce çok araştırmıştım böyle kursları ama hiç kafama yatan olmamıştı ama bu sefer şans benden yanaydı. Formlarda aratırken buldum iyi ki de buldum. Aradım inceledim çağardılar yakındık gittim görüşmeye. Ve derslere başladım hayatım bu şekilde ilerliyordu. Herşeyden önce mesleki sertifikamı elime alacaktım. Çabaladım çalıştım derslerde bu çok önemli tekrar yaptım. Canlı videolar da anlatımlı dersleri tekrar izledim. Sonunda günler geçti gitti ve sertifika vakti geldi çattı. 2 gün sonra adresime gelmişti ve iş görüşmelerimde başlamıştı 1-2 hafta içinde iyi bir işe yerleşmiştim her şey için çok teşekkürler.

 16. AvatarYıldırım M******

  Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını kanıtlayan kurum kariyer adam’a sonsuz teşekkürler. Beni insan kaynakları sektörüne aşıladılar. Ben lise mezunuyum ve buralara geleceğimi hiç ama hiç tahmin bile etmezdim arkadaşlar. Herkesin kayıt olması gerekiyor eğer meslek ve iş hayatınızda ön plana çıkmak ve iyi bir kariyer elde etmek istiyorsanız adresiniz burası olmalı. iyice araştırın her şeyin farkına varın ve ona göre bu kusa gelin pişman olmazsınız.

 17. AvatarPelin A*********

  Şuanda eğitimlerimin bitmesine iki hafta kaldı benim için verimli geçen bir eğitim oldu. Bize elinden geldiğinden fazla emek gösteren G****** hocama çok teşekkür ediyorum. Gerçekten eğitim konusunda çok iyi bir uzman ve böyle bir eğitimin parçası olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tercihlerim konusunda asla pişman olmadım kayıt olmak isteyen herkese önerebilirim arkadaşlar bende ilk başta inanmamıştım ama işin içine girince görüyorsunuz ki ön yargı sadece adım atmanızı engelleyen bir kavramdır ön yargılarınızı bir kenara bırakın ve araştırın siz de eğer bir gelecek istiyorsanız kariyeradamla yollarınızı birleştirin.

 18. AvatarMetin A*********

  İş arayışımın devam ettiği zamanlarda aklıma mesleki kurs alırsam daha hızlı bir şekilde işe yerleşebilirim diye düşündüm çünkü Sertifikalar bu alanda çok etkileri oluyor, kariyer adamın yorumlarından çok etkilendim tercihimi burada kullandım. Hemen kayıt oldum mesleğimde başarılı olmak istediğim için burada ki eğitmenlerde çok uzman ve donanımlı oldukları için seçimim kariyer adamdan yanaydı. 2 ay eğitim aldım tamamladım ve sertifikamı alıp işe yerleştim. Ve bunu başardığım için kariyer adama çok teşekkür ediyorum.

 19. AvatarBelma İ*******

  Bu kurum gücünüze güç katıyor. Danışmanlar ve ekip hem güleryüzlü çok açıklayıcı ve çok samimiler. Böyle arkadaş gibi de soru sorabileceğiniz nitelikteler. Bilmiyorum ben çok memnun kaldım bu kadar yorum zaten baştan sona olumlu yazılarla dolu. Hayatıma yön vermek için girdiğim bu yolda şükür ki tökezlemeden istediğim sonuca ulaştım. Her şey için kariyer adama ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

 20. AvatarSinem E*******

  İŞKUR istihdamlı bu kurslar hayatınızı düzene sokacak ve sizi yenileyecek. Ben uzun süre işsizdim ve burası sayesinde çok iyi yerlere geldim hiç vazgeçmeyin ve devam edin başarınıza doğru. Siz başarılı olduktan sonra inanın gerisi geliyor her şey çorap söküğü gibi gelişiyor zaten bir bakmışsınız işe yerleştirilmişsiniz. Her şey için çok teşekkürler kariyer adam.

 21. AvatarLütfiye K********

  Buradan insan kaynaklarında çalışan biri olarak ayrılıyorum. Ne kadar güzel bir haber bu yaa gerçekten neye sevineceğimi şaşırdım sertifika almanın gururuna mı yoksa burada geçirdiğim güzel anlara mı hepsine seviniyorum tabi ki. Herkese önerim şu ki; kariyer adama yazıldığınız an işinizin temelleri atılıyor herkese tavsiye ediyorum burası çok eğitici bir kurum.

 22. AvatarEcem Y*********

  Bugün sertifikamı alalı 1 seneyi geçmiş. İşe yerleştirildiğim de çok mutlu olmuştum böyle bir sektöre geçipte yükseleceğim aklıma gelmezdi. Herkese is garantili kursların başında gelen kariyeradam’ı tavsiye ediyorum.

 23. AvatarAli Erdem K*********

  İşsiz gecen kötü günler geride kalıyor. Kariyer adamdan eğitim almak benim için büyük avantaj oldu. Hem iyi bir referansım hem de iyi bir işim var. Bunların öncesinde yapmanız gereken kayıt olup neticeyi beklemek. Daha sonra ders, sınav mülakat. Başarılı olduğunuz taktirde isiniz hazır emin olun. Çok olumlu getirileri var. Ben KAriyeradam sayesinde uzun süren işsizliğime daha önceki çalıştığım yerlerden daha bir iş yeri ile kaldığım yerden devam ediyorum.

Yorum göndermek ister misiniz?