Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu – Tavsiye Oranı %94.8

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun kariyer ve meslek uzmanlıkları için kurs ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda kurslar veren Kariyer Adam 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Ankara Kızılay’da faaliyete devam eden Kariyer Adam M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak kurslarını tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Özkan İşhanı No: 94 Kat: 10 Daire: 20 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 67 62

Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00 (Pazar günü kapalı)

Web Site: www.kariyeradam.com

Teşvik Programı Başvuru Linki

 

 

[Toplam: 5793   Ortalama: 4.6/5]

1.201 yorum

 1. AvatarSerkan G*********

  Arkadaşlar merhaba, ben Ankara’dan Selim. Uzaktan eğitimde çok başarılı bir kurum. İstihdam alanında bir numara. Sizi sertifika aldıktan sonra firmalara gönderiyorlar. Oradan bir is mutlaka sizi buluyor. Bunu göz önüne alıp yönelen çok arkadaş oldu ve hep haklı çıktım. Simdi hepsinin donanımlı bir isi var.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 3. AvatarSelma C**********

  Popüler bir kahve dükkanında kasa arkasında çalışıyorum. Herkesin bildiği gibi son derece yoğun ve sürekli ayakta olduğunuz bir iş. Ayrıca ne maddi olarak desteklenirsiniz ne de kariyer anlamında yükselme olanağınız var. Sadece anı kurtarmak için çalışmaya devam edebileceğiniz yerlerden birisi. Ben de bunları düşündüğüm bir zaman hayatımla ilgili radikal bir karar verdim. Üniversiteye bu saatten sonra başlama imkanım olamayacağından kendimi kurslara katılarak daha da eğitmek ve kendim için daha sağlıklı bir işe girebilmek olduğuna karar verdim. Sonra yaptığım araştırmalarda birkaç kurs buldum ama fiyatları korkunç pahalıydı. Bir tanesi Kariyer Adam adında bir eğitim kurumuydu. 2 aylık eğitimin fiyatı diğerlerine nazaran çok daha uygundu. Ayrıca kurs bitiminde de iş imkanı bulabilmek için görüşme ayarladıklarını da öğrenince hemen kayıt yaptırdım. Umarım her şey çok güzel olacak.

 4. AvatarSelin A********

  Kariyer adamın merkezdeki ofisine gittiğimde çok candan karşılandım ve çok samimilerdi. Gerçekten burasının atmosferi çok başka. Kayıt oldum hemen ertesi günü kabul edilmiştim. Fiyatına göre çok çok iyi bir kurum bu da ayrı bir konu. Sonra dersler başladı uzaktan çalıştım. Tekrar yaptım. Ve sertifikamı almıştım artık ellerimdeydi. Danışmanlarım ise doğru karar verdiğimden emin olmakla beraber beni iş yönlendirmelerine gönderdiler. Simdi birinden haber beklemekteyim.

 5. AvatarÇağrı N********

  Kariyer Adam hayatımda bir dönüm noktası yaratmama yardımcı oldu. Eğitim veren hocalarımızdan, iş ve meslek danışmanlarımıza kadar hepsine sonsuz teşekkür ederim. Üniversite bittikten sonra iş hayatına girmeye çalışınca sudan çıkmış balık gibi olduğunuzu çok hızlı anlıyorsunuz. İş bulmak hele bu devirde hiç de kolay değil. Sağlam bir referans, iyi tanıdıklar ve de hazır işiniz yoksa vay halinize. Yüksek beden gücü kullanmayacağınız ve nispeten kolay para kazanabileceğiniz işlere ulaşmak çok zor. Ben de bu boşluğu uzun süre araştırdığım Kariyer Adam ile doldurdum. Meslek eğitimi aldım ve bundan sonra da bana açılan öğrenci paneli ile iş başvurularımı yaptım, mülakatlara katıldım. Şimdi 2 haftadır insan kaynakları uzmanı olarak çalışıyorum.

 6. AvatarHacı Yusuf Ç***********

  Arkadaşlar merhabalar. Benim adım Hacı Yusuf. Ben kurumsal bir firmada satış departmanında çalışıyordum. İşsizlerin kurtarıcısı her zaman satış sektörü olmuştur ama aynı zamanda en yorucu ve yoğun olan iş de hep satış ve pazarlama işleri olur. Bu nedenle mevcut işimde çok fazla yıprandım. İnsanlara dert anlatmak bir şeyler satmaya çalışmak son derece zor bir iş. Bu yüzden başka işler peşine koşmaya başladım. Bizim firmadaki insan kaynakları departmanı hep olmak istediğim yerdi. Ancak bu konuda bir bilgim olmadığından eğitim almam gerektiğini biliyordum. Bu vesileyle Kariyer adam ile tanıştım. Hem eğitim anlamında hem de iş anlamında bana son drece destek oldular ve şu an ki işime kavuşmamı sağladılar. Yine kurumsal bir firmanın insan kaynakları departmanında çalışmamı Kariyer Adam’a borçluyum.

 7. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 8. AvatarDamla G*********

  Kariyer Adam benim için ciddi bir atılımın başlangıcı oldu. Neredeyse iş hayatım içerisinde hayata küstüğüm bir anda benim kurtarıcım olduğunu söyleyebilirim. Son derece mutsuz olduğum, çok yoğun ve uzun saatler çalıştığım asistanlık işimde çalıştığım sırada, farklı işler ararken internette ilanlarını görmüştüm. İlanları görünce çok ilgimi çekti ve araştırmaya başladım. Bu sayede sitelerini ve haklarında yapılan çok iyi yorumları inceledim. MEB onayı olan bir sertifika vermeleri çok iyiydi. Çünkü her firmada bu sertifikanın geçerliliği bulunuyor ve işe alımı kolaylaştırıyor. Ayrıca fiyatları çok uygundu. En güzel kısmı sona saklamışlar çünkü kurs bitince istihdam garantisi veriyorlar. Tekrar düşünmeden kayıt başvurusu yaptım. Umarım iş sahibi olarak kursu tamamlarım.

 9. yakup Ç***yakup Ç***

  Selamlar ben üniversite mezunu bir KPSS mağduruyum. Okul bitince pek çok işe başvurdum ama pek bir şey çıkmadı. Bu süreçte KPSS’ ye hazırlanmaya başladım. Kolay bir süreç değil neredeyse 1 yıl süren eziyetli bir yeniden eğitime girmiş gibi oluyorsunuz. 80 alsanız bile sağlam bir referansınız olmadı mı boşa kürek çektiğinizle kalıyorsunuz. Sonra bir arkadaşım Kariyer Adam eğitim kurumunu incelememi ve şirketlerinde çalışan birinin bu eğitim kurumunun istihdamı ile işe başladığını iletince çok ilgimi çekti. Bu devirde iş garantisi olan bir fırsatı kaçırmak hata olur herhalde. Hemen internetten başvuru yaptım ve ertesi gün dönüş yaptılar. Evraklarımı gönderdim, kaydım kabul edildi. 2 aylık eğitim süreci ve sınavım harika geçti. Şimdi açmış oldukları panelden iş görüşmelerimi takip ediyor ve mülakatlara katılıyorum.

 10. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 11. AvatarElvan E***********

  Buranın sponsorlarından belli zaten ne kadar iyi bir kurum olduğu her şey dört dörtlük profesyonel ve güler yüzlü personeli için de ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. Derslerim çok güzel geçiyor çok şey öğrendim inşallah mesleğimde de ilerleyeceğim. Şimdiden rotamı çizdim. Kararsız kalanlara sesleniyorum. Herkes kariyer adama gelebilir güven ile..

 12. AvatarBervan N**********

  Kariyeradam’dan sertifikamı aldıktan sonra iş yönlendirmelerine gitmeye başladım. Yakın zamanda mülakata gidecek olan arkadaşlarıma tavsiyelerimi şöyle anlatmak isterim. Öncelikle biz insan kaynakları uzman adaylarının güncelliğine çok dikkat ediliyor tecrübe önemli ama güncelliğe daha önem veriliyor. Bir de verilen cevaplarda kararlı olmak gerekiyor iş görüşmesine gitmeden önce mutlaka iş kanunu, sgk mevzuatı, insan kaynakları personelinde olması gereken özellikler, kusursuz bir işe alım nasıl olmalı, ek olarak bordrolama ,puantaj ,özlük dosyasında olması gerekenler ,brütten nete ücret hesaplaması gibi konuları bilmek gerekiyor. Arkadaşlar bunları bilirseniz mülakatta hiç bir şekilde heyecan ve stresle karşılaşmazsınız. Bütün bunları kariyer adam size öğretir ama yine de bir de ben anlatıyım dedim yaşamış biri olarak. Ben yaklaşık bir ay önce iş görüşmemi gerçekleştirdim. Bu tür konulara iyi bir şekilde hazırlandığım için tereddüt ve korku yaşamadım, kariyeradam’ın öğrettikleri sayesinde. Bugün de işe alındığımı öğrendim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

 13. AvatarMalik Y*******

  Uzaktan eğitim sistemi akla pek yatmıyor ilk etapta fakat daha sonra önünüzü açabilecek pozisyonlar doğuruyor. Bunu göz ardı etmeyin derim. Hem evinizden çalışılıyor derslere hem de gene evinizden veya bulunduğunuz yerden canlı izleyebiliyorsunuz. Süreç kısa ve hızlı işliyor. Derslerde konu anlatımlarınızda takıldığınızda imdadınıza hocalar yetişiyor hemen. Tekrar tekrar izleyebiliyorsunuz hiç şüpheniz olmasın. Burada her şey mümkün. Eğitim hayatınızda çok iyi bir yerde olacaksınız.

 14. Melis Ç****Melis Ç****

  Hayretler içerisinde sizi bırakabilecek bir kurumdan bahsedicem ,Türkiye’nin resmi ilk uzaktan eğitim kurumu zaten , meb in sitesinde yazıyor .Ben ilk İnternetten haber sitelerinde yazan devletin başvurunuz halinde önce eğitim alıyorsunuz daha sonra da iş yönlendirmelerinizi yapıyoruz tarzında bir haberini okudum . Zaten mezuniyetten sonra bunalmışım açıkcası para sıkıntımda inanılmaz halde iken şansımı denemek istedim açıkcası ,başvurdum internetten . İlk beni 03129111711 numaradan aradılar.Programımız uzmanlık eğitimi , işte 2 ay sürüyor sonra sınava giriyorsunuz belgenizi gönderiyoruz sonrasında da iş yönlendirmelerinizi yapıyoruz evraklarınızı gönderin işte fotoğraf diploma fotokopisi kimlik belgesi 3 gün süreniz var gönderin sonra kontenjan var dönemlerde 160 kişi alıyoruz falan , bir de unutmadan kabul edilirsem 4500 TL yerine 550 Tl yatırıyorsunuz dediler . Tamam dedim .3 arkadaşıma da söyledim ve evraklar gitti. 3 ümüz birbirimize destek olur belki bir umuttur diye başvurduk işin açıkcası Sonra arandık tek tek , ben kabul edilmişim işte ücreti salı günü saat 17:00 ‘a kadar yatırınız , tamam dedim sonra diğer arkadaşımı aradım ,seni aradılar mı falan derken bir arkadaşım kredi yurtlar kurumundan burs aldığı için ret aldı diğer arkadaşım da evrakları 1 gün geç yolladığı için red aldı. Ben kaldım tek başıma ,sonra eğitim dedim işkur kursu gibi başlar devamsızlık yapar son gün gider belgemizi alırız.Sonrasında İlk uzaktan eğitim dersine canlı girdik. Burayı lütfen dikkatli okuyun 🙂 Hoca girdi kendini tanıtıyor Merhaba Ben ***** ****** Holding İnsan Kaynakları … ben dedim neoluyoruz? nerdeyim ben,chatten herkes inanılmaz ilgili herkes kendini tanıtıyor bir ilgi bir ilgi, derse katılım sayısına baktım 160 , Herkes cevap veriyor.çok şaşırdım ,Hoca girer girmez dedi ki arkadaşlar benim akademik bir bilgi ile bir işim yok ben size sadece püf noktaları anlatacağım ki firmalarımızda sizleri aramızda görmek isteriz. Bunu dedikten sonra nerde olduğumu anlamak adına derslerde hoşuma gitti açıkcası derslere girmeye başladım ,ciddi ciddi takip ediyorum ödev yapıyorum.Ders dışı hiç kimse boş konuşmayan eğlenceli bir ortam haline döndü.Hobisel olarak ısınmaya da başladım ve keyifli bir hale dönüşmeye başladı açıkcası,sonra eğitim 2 ayda bitti sınav 1 ay sonra dediler ve istanbulda sınavı bekledim.Üsküdar ‘da sahilde bir ilkokuldu da adını unuttum halil rüştü gibi bişi işte.Sınav çok zor değildi açıkcası ,derslerin aynısı idi ,yada ne biliyim ben mi iyi takip ettim nedir anlamadım 🙂 2 saat sonra öğrenci panelinden açıklandı 88 ile geçmişim. Sertifikalar 2 hafta sonra basılacak falan duyurusu geldi. Ertesi Gün Hemen iş yerleştirme sistemim açıldı ve başvurularımı yaptım.Biraz yüksek yerlere hemen başvurdum ,1 haftya sonra hemen zaten görüşmelerim başladı (çok uzun yazdım hemen özetliyorum,yazsam dahada yazabilirim.=) 3.hafta sonunda 2 ay önce mezun olduğum ***** ***** ***** nın İnsan kaynakları Uzmanı olarak başladım. Hayatımda başlayan ilginç bir sayfa oldu.

  Bu yorumu okuyanlar bu linklere de baktılar :

  Donanım Haber – İstihdam rekorunun yeni sahibi 21,231 TL

  Cnnhaber -Kariyeradam iş yönlendirme Başarısı

  1. AvatarRabia d***

   Mrb melis ben daha yeni basladim is tecrubem yok sebin varmiydi kendini nasil gelustirdin anlatirmisin

  2. AvatarD**** K****

   Bende evrak gönderdim cevap bekliyorum.Olumsuz yorumları okuyunca üzülmüştüm yazdıkların için teşekkürler.Ben kyk dan kredi alıyorum sorun olmaz inşallah.Kabul edilirsem yazıcam
   yorum düzenleme :

   Allahım kabul oldum . Çok teşekkür ederim inanın bu günlerde işsiz olduğum dönemlerde bu programa kabul olduğum için allhıma binlerce şükürler olsun. Allah ihtiyacı olan herkese nasip etsin yarabbim.

   1. AvatarRukiye Kasa

    Evraklar elden götürülemiyor mu? Malum postada sorun yasanabilir yoğunluk var 3 gün içerisinde ulaşamayabilir belki

  3. AvatarTuran A**

   Okuyunca mutlu oldum inanın ülkemizde bu şekilde güzel şeylerinde olduğunu duymaktan, tv de bile hemen es geçildi bu tarz programlar,
   herkes kabul olmak ister tabi . Hayırlısı ihtiyacı olanın olsun tabi. Şu haberi görünce de ey nasip diyince kimsede önüne geçemiyor.

   https://donanimhaber.net/kariyeradam/

 15. AvatarKaraca Y*******

  ilk başvuru yaptığımda çok heyecanlandım kabul edilir miyim edilmez miyim diye. çünkü yaşım oldu 36 bu yaştan sonra iş bulma işe girme zor. sonra kariyeradam’ın insan kaynakları eğitimini gördüm. açıkçası çok büyük umutlarla başlamadım ama başladıktan sonra derslere girip eğitimi almaya başlayınca ne yalan söyleyim heyecanlandım. dersler bittikten sonra da sınava girdim ankara’da. sınav beklediğimden çok kolay geçti. ben sertifika alır mıyım alamaz mıyım diye düşünürken sertifikamı aldım. iş yönlendirmesi için kariyeradam’dan mesaj geldi iş yönlendirmelerinizin yapılması için öğrenci paneline girin diye. panele girdim birçok firma vardı anlaşmalı. onlara başvuru yaptım. sonra G**** hoca aradı online mülakat tarihinizi ve saatinizi belirleyelim diye. tarih ve saati belirledik. bana 5 soru sordu. tabi bu mülakatlar hep kayıt altındaymış sonradan öğrendim ben 🙂 aradan 1 hafta veya 10 gün geçmiştir G**** hocam tekrar aradı S**** G***** firması ile görüşmeniz var mülakata gider misiniz diye. ben de seve seve dedim. ilk görüşmeyi yaptık şimdi ikinci görüşmeye çağırdılar. inşallah ikinci görüşmem de olumlu geçti ve işe giriş için gerekli evrakları hazırlamamı istediler. bu yaştan sonra pek umudum olmasa da kariyeradam bana umut oldu ve bu süreçte en hoşuma giden şey aldığım eğitim ve yapacağım işin önemsenmesiydi. eminim benim gibi bir çok kişi de aynı şekilde düşünüyordur. kendi adıma çok teşekkür ediyorum. bu sayfayı görmüşken yazmadan geçmek istemedim. kariyer adam ailesine saygı ve sevgilerimi sunuyorum. başarılar.

 16. AvatarMustafa T*************

  Ben Kars’tan Mustafa. Kars’ın yoğun kışından dışarı çıkıpta eğitimim için bir şey yapamıyordum. Lise mezunuydum ve desteğe ihtiyacım vardı. Sonra Googlea uzaktan eğitim sistemi yazdım aradım bir kaç yeri ama mantıklı gelmemişti. Kariyer adamı gördüm akabinde, ve sonra oraya kayıt olmaya karar verdim. Onca iyi yorum boşa değildi elbet. Ve ben yanılmadım simdi iyi bir işe sahibim.

 17. AvatarAyşe M*******

  Herkesin diline dolanan bu kariyer adam neymiş diyemeden kendimi alamadığım bu günlerde bende buranın memnu niyetçisi oldum. Ofis Ankara’da gittim yakından gördüm ve gerçekten içim rahatladı diyebilirim. Bayağı ilgilendiler benimle çok sevecenler. Her bir öğrenci ile ayrı ayrı ilgileniyorlarsa ohoooo :). Dersler akıcı . İnşallah bende işe yerleşen ekibin içinde yer alacağım

 18. AvatarBelgin K********

  merhaba ben belgin . Bu ailede yer almak istiyorsanız sizde hemen başvurunuzu yapın. Hiç vakit kaybetmeyin diğer kurumlarla. Hem mali yönden hem profesyonel yönden iyi bir yer burası. Eğitici ve öğretici. Öğrenmenin yaşı yok emin olun. Buradan her şey bittiğinde is imkanı ile ayrılıyorsunuz. Bunların hepsi gerçek. Vakit kazanma vakti.

 19. AvatarAyla Ş************

  İş arama sürecinde bir çok firmaya başvuru yaptım. Mülakatlara çağırıldım veya çağırılmadım. İnternette kariyer araştırması yaparken kariyer adam eğitim kurumuyla tanıştım ve inanılmaz şeyler oldu. Şuan R****** firmasının İnsan Kaynakları uzmanı olarak çalışıyorum. Kariyer adam benim hayalimi gerçekleştirdi diyebilirim. Düzgün bir iş sahibi olmak isteyen herkese öneririm. İnşallah Allah herkese nasip eder.

 20. AvatarBurak K*******

  Bu kurumdan eğitim alıyorum ve çok memnunum. Hocalarımız insan kaynakları alanında uzun yıllar eğitim vermiş ve tecrübeli hocalar. Derslerde soru cevap yapabiliyoruz ve akşamları canlı ders olarak yapılıyor. Yapılan canlı derslerin videosu ertesi gün uzaktan eğitim panelimize yükleniyor ve tekrar etme imkanımız oluyor. Tavsiye üzerine bu eğitime kayıt yaptırdım ve herkese tavsiye ederim. Eğitim bittikten sonra da durumu sizlerle paylaşacağım. Herkese bol şans!

 21. AvatarSerpil Ç*******

  2016 eylül ayında internette istihdam seferberliği ile ilgili haberler okudum. İŞKUR’un özel istihdam büroları istihdamlar yapacak diye, sonra internetten bu eğitime başvuru yaptım, devlet teşviği ile işe girenlerin maaşının büyük bir kısmını devlet veriyor diye, 2 ay süren bir eğitim aldım, o bitince yaklaşık 1 ay da bordro dersi verdiler yine internet üzerinden. sonra 3 kez falan mülakat yapıldı iş görüşmesine çağırdılar. Şimdi T***** ‘de çalışıyorum. Yaklaşık 50 kişilik bir firmadayım ve kendimi daha da iyi geliştirebileceğim bir iş. Kariyer Adam’a çok teşekkür ederim.

 22. AvatarSeray D*********

  MErhabalar ben Ankaradan Seray. Doğru adımlarla ilerlemek hedef bu olmalı. Çoğumuz iyi bir kariyer sahibi olmak isteriz ama bazen buna ne gücümüz ne de isteğimiz vardır. Kariyer adam tamda bu noktada uzman danışmanları sayesinde sizi kendi bünyelerine çekip iyi ve sağlam bir mesleğe yerleştiriyor. Vakit kaybetmeden sizde meslek edinin ve bu alanda ilerleyin.

 23. AvatarLatif T******

  Kariyer Adam Eğitim Kurumu iş aradığım o zor süreçte ilaç gibi geldi. Mezun olduktan sonra 2 sene kadar iş aradım. Fakat arayışlarım sonuçsuz kaldı. Tam umudumu kesmişken internette kariyer adam reklamını gördüm. Bir süre araştırma yaptıktan sonra başvuruda bulundum ve kabul edildim. İnsan Kaynakları alanında uzaktan eğitim aldım ve sınava girdim. Sınavdan sonra iş yönlendirmelerim yapıldı, bazı firmalarla görüştüm en sonunda H** ****’da olumlu geçti ve işe girdim, Allah razı olsun kariyer adamdan.

Yorum göndermek ister misiniz?