Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu – Tavsiye Oranı %94.8

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun kariyer ve meslek uzmanlıkları için kurs ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda kurslar veren Kariyer Adam 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Ankara Kızılay’da faaliyete devam eden Kariyer Adam M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak kurslarını tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Özkan İşhanı No: 94 Kat: 10 Daire: 20 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 67 62

Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00 (Pazar günü kapalı)

Web Site: www.kariyeradam.com

Teşvik Programı Başvuru Linki

 

 

[Toplam: 5793   Ortalama: 4.6/5]

1.201 yorum

 1. AvatarCuma A***********

  Ben kariyer adamdan sertifikamı aldım ve işe girene kadar beni hep firmalarla görüşmelere gönderdiler. Buda benim için bir şeydi. Yani bir basamak diyebilirim. Her şey güzel gidiyor olması gerektiği gibi tabi kimse hiç bir firma açık dahi olsa size kolunu açıpta buyur gel boşluk var hemen başla demez. Ki bu ne kadar istihdam sağlayan bir kurum olsa da her şeyin bir zamanı olduğuna inananlardanım.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 3. AvatarHadi K***********

  Kariyer adam eğitim kurumu ile tanışmama vesile olduğu için öncelikle kuzenime sürekli dua ettiğimi söyleyebilirim. Kendisi bir dönem kuruma başvurmuş ancak daha önce teşvikten yararlandığı için kabul edilmediğini iletti. O dönem kendisi bu kurumu çok fazla araştırmış ve mutlaka katılmak istiyordu. Sonra bana konuyu iletti. Kariyer adam hakkındaki bilmem gereken tüm detayları anlattı. Baştan sona devlet desteği olan hem kurs ücreti oldukça uygun hem de kurs bitiminde iş imkanı sağlayan gerçekten çok başarılı bir kurum. Ben bugüne kadar hem eğitim verip hem de iş sağlayan başka bir yer duymadım açıkçası. İŞKUR istihdam ofisi oldukları için bu sayede istihdam da sağlayabiliyorlarmış. Kontenjandan kaydımı yaptırıp, kursu tamamladım. Sayelerinde insan kaynakları asistanı olarak bir tekstil firmasında çalışıyorum. Kariyer Adam’a çok teşekkür ederim.

 4. AvatarKenan K********

  İş yönlendirmelerini sektördeki büyük ve tanınmış firmalara yapması beni çok etkiledi arkadaşımla kayıt yaptık. Şuan eğitim sürecindeyim, dersler çok keyifli geçiyor. Hocalar birebir ilgileniyorlar sağ olsunlar ve her sorumuza cevap veriyorlar.

 5. AvatarCan B*******

  arkadaşlar herkese selamlar, ben ankaradan Can, kariyeradamla kızılayda iş görüşmesinden dönerken etraftaki tabelalara bakarken tanıştım acaba bana bir şey katabilecek bir kurs ya da bir dershane bulabilir miyim derken gözüm kariyeradam tabelasına takıldı. pasajın içinden bulunduğu kata çıktım görüştüm kurs ile ilgili bilgileri verdiler ama ben anlatılanları duyunca bu kadar kolay olabileceğine çok ihtimal vermemiştim biraz düşünme payı istedim internetten başvuranların yorumlarını ve süreci direkt yaşayanlardan öğrenmek isterken bu siteye denk geldim bu sitede okuduklarımdan sonra kariyeradama kayıt oldum ve iyi ki de olmuşum şu an lise mezunu olmama rağmen özel bir şirkette 3400 TL maaşla İK uzmanı olarak çalışıyorum. kariyeradam ailesine bana kattıkları için teşekkür ederim

 6. AvatarBehzat İ*******

  arkadaşlar herkese selamlar, kariyeradam beni istediğimden daha iyi bir poziyonda daha iyi bir kalitede iş imkanı sağladı, ankara gibi bir yerde geçinmesi her zaman zordur bu iş sayesinde çok rahat kendimi geçindirip rahat bir hayat yaşayabiliyorum, emek olmadan yemek olmaz derler arkadaşlar sizde araştırın güvenin ve benim gibi hayatına yön verenlerden olun

 7. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 8. AvatarHurşit F*******

  arkadaşlar ben aydından hurşit, kariyeradamla internet sitelerinde iş yönlendirmeli sertifikaları araştırırken rastlaştık. Kariyeradam sayesinde sizin de bildiğiniz gibi buradaki firmalardan ( ismini teiif yüzünden paylaşamıyorum ) birisinde gayet iyi bir maaş ve şartlar içerisinde çalışıyorum. Her şey için kariyeradama teşekkür ederim

 9. AvatarNİhat K*******

  merhaba ben izmir’den Nihat, böylesi deneyimli ve altyapısı güçlü bir kurumun programına dahil olduğum için şanslı ve bir o kadar mutlu hissediyorum akıcı ve güzel çekilmiş videolar ve dolu dolu yüksek bilgi içeren dökümanlarınız oldukça başarılı. Kariyeradam ailesi ve tüm bu eğitimi alan arkadaşlarıma buradan başarılar diler sevgi ve saygılarımı iletirim.

 10. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 11. AvatarTahsin G*********

  arkadaşlar selam, iki ay önce karşılaştım sizinle, eğitim sürecinden almış olduğum verim beni şu an çalışmış olduğum pozisyonda maddi manevi çok iyi pozisyona getirdi umarım kurum olarak kalitenizi korur ve birçok insanın hayatında güzel değişikliklere neden olursunuz. Teşekkürler kariyeradam ailesi.

 12. AvatarHaşmet A*********

  lise çıkışlı olduğum için çoğu kurumda iş bulmak benim için inanılmaz zordu. Kariyeradamla yollarımız buluştuğunda içimde bir umut yeşerdi resmen bu kurum sayesinde çok daha kurumsal ve devlet kurumlarıyla iş görüşmeleri içindeyim eğitim danışmanımla beraber oturup hangisi benim için daha iyi olduğu kararına beraber ulaşacağız.

 13. AvatarRafet F********

  arkadaşlar kariyeradam eğitim kurumuna haziran ayında başvurdum ve eğitimim çok güzel geçti eğitim sonrasında girdiğim sınavdan tam geçer not aldım. Malum pandemi sürecinde iş bulmak biraz daha zordu ama işkurun şu aralarda yaptığı alımlarla birlikte yarın bir iş görüşmesine gidiyorum inşallah olumlu sonuçlanır ve emeklerimin karşılığını alırım.

 14. AvatarCemre M******

  Arkadaşlar merhaba, başvuru sürecimde eğitimin son 2 haftasındayım ve aldığım eğitim sayesinde insan kaynakları uzmanı departmanı adına her şeyi öğrendiğimi düşünüyorum, sınavımıza az kaldı ve heyecanlıyım inşallah güzel puan alıp daha sonrasında hemen işe yerleşirim inşallah.

 15. AvatarÖmür İ******

  arkadaşlar herkese merhaba, 2017 yılında kariyeradamdan aldığıım eğitim sonrasında girdiğim D******* M***** Ş**** grubundan yazıyorum ve inanın hayatınıza yön veren çevrenizi dahi etkileyen bir imkan sunan bu kuruma çok teşekkür ediyorum.

 16. AvatarSeçkin R********

  HErkese merhaba, bu yaşıma kadar yaşadığım zorluklara rağmen okumaktan ve kendimi geliştirmekten asla vazgeçmedim, eğitim sürecinde ve işe yerleşmemde yardımcı olan bütün kariyeradam çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.

 17. AvatarHakan Y*********

  Kısa bahsetmek isterim ki kafama takılıp, çıkıp günübirlik ankaraya gidip kurumu yerinde ziyaret ettim. Bu iş bu kurumsa olur dediğim güvendiğim ve güvenimi boşa çıkartmayan Kariyeradama her şey için teşekkür ediyorum. Ayrıca unutmadan gerek orda gerek işleyiş ve sınav zamanında yanımda olan E***** beye ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız, çok güzel bir ailesiniz, herkese tavsiyemdir.

 18. AvatarOnat K******

  herkese selamlar, ben kariyeradamdan aldığım eğitim sonrasında Ankarada K***** C***** R****** LTD. ŞTİ. Firmasında İK uzmanı olarak 3600 TL maaşla 2019 Ekim ayından bu yana çalışmaktayım. Hayatımın çıkmaza gridiği dönemde karşılaştığım kariyeradam sayesinde iş hayatım ve bununla beraber özel hayatımda yoluna girdi çok şükür. 🙂 Herşey için kariyer adama teşekkür ederim

 19. AvatarBurak K*******

  ben kariyeradamla internetteki haber sitelerini gezinirken tanıştım işkur destekli özel istihdam bürosu diye bahsediliyordu başta inanmadım pek işkuru aradım ve teyit ettim sonra kariyeradamla ilgili araştırma yapmaya karar verdim ve bu yorum sitesi karşıma geldi yorumları okuduktan sonra başvuru yapmaya karar verdim ve direk kızılaydaki şubesine gittim ve orada kayıt oldum eğitimler sonrasında sınava girdim onu da başarıyla atlattım şimdi sıra işe girmekte. şu pandemi sürecince belki 1 ay sürebilir dediler ama kesin olarak işe gireceğimin garantisini verdiler. KAriyeradama her şey için teşekkür ederim.

 20. AvatarKevser A***********

  Merhabalar, Dersimiz bugün son buldu. G***** hocama çok teşekkür ederim eğitim süreci içinde çok kaliteli ilerledik ve çok şey öğretti sabırla. Çok bilgili ve güler yüzlü bir eğitimci bir çok şey kattı özellikle ben çok şey öğrendim tekrar teşekkür ediyorum sizlere ..

 21. AvatarMeryem Y******

  G****** hocamızla beraber grubun son dersini az evvel yaptık. Her şeyden önce hüzünlüyüm, hocamıza da gruba da epeyce alışmıştım. Sürecin başından beri her anlamda yanımızda olan hocamıza buradan da ayrıca teşekkür ediyorum. Genel olarak arada bir mutlaka bir kez yaşadığımız teknik aksaklıklardan 🙂 başka bir problemimiz yoktu. Hocamız inanılmaz sabırlı ve yardımseverdi hiç bir şekilde geri çevirmeden pek çok soruya ısrarla cevap vermeye, yönlendirmeye devam etti. Bundan sonrası içinde özveriyle yardımcı olacağından hiç şüphem yok. Umarım herkes için güzel sonuçların elde edileceği bir süreç olur. İyi çalışmalar, kolaylıklar diliyorum. 🙂

 22. AvatarMustafa K********

  Bugün eğitimim bitti G******** Hocam bu aldığım eğitim aşamasında çok katkısı oldu bilmediğim bir sürü bilgi onun sayesinde öğrendim onun için çok teşekkür ederim. İşe Yönlendirmem pandemi sürecinden dolayı bu ayın sonuna doğru başlayacakmış. Kariyeradam pandemi sürecinde bana umut oldu.

 23. AvatarEmine G*****

  Merhaba KAriyeradam ailesi, İK Uzmanlığı eğitimini bizlere veren hiçbir sorumuzu geçiştirmeyen işinin hakkını veren saygıdeğer G***** Hocama sizin aracılığınızla teşekkür etmek isterim. İyi çalışmalar, görüyorum ki kararımda yanılmamışım.

Yorum göndermek ister misiniz?