Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu – Tavsiye Oranı %94.8

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun kariyer ve meslek uzmanlıkları için kurs ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda kurslar veren Kariyer Adam 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Ankara Kızılay’da faaliyete devam eden Kariyer Adam M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak kurslarını tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Özkan İşhanı No: 94 Kat: 10 Daire: 20 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 67 62

Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00 (Pazar günü kapalı)

Web Site: www.kariyeradam.com

Teşvik Programı Başvuru Linki

 

 

[Toplam: 5770   Ortalama: 4.6/5]

1.191 yorum

 1. AvatarGülfidan K******

  insan Kaynakları eğitimlerimizi veren G****** öğretmenimizden şahsım adına çok memnun kaldım ve fayda gördüm. Her şey için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. Kariyeradam ile eğitim ve sınav sonrası açıkta kalacağımı düşünmüyorum 🙂

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  gundemdekihaber.com

 3. AvatarMehmet G*******

  Almış olduğum insan kaynakları eğitiminin bana çok yararlı olduğunu düşünüyorum özellikle eğitim sürecinde G******* hanım çok ilgili her şeyimize yardımcı oldu. iş yönlendirme sürecinde ise iş meslek danışmanımız İ***** hanım CV mize kadar her şeyimizle tek tek ilgilendi. İlgilerinden dolayı bütün çalışanlara teşekkür ederim. Siz de bu tecrübeli ekipten eğitim alıp işe girmek isterseniz göz atın diye linki buraya bırakayım http://www.tesvikprogrami.com/is-yonlendirme-garantili-egitim-840-kisi-alinacak

 4. AvatarAhmet S********

  Ben A***** S*******. Bugün saat 13:00 da E****** B***** İ******* şirketine mülakata gittim. Olumlu bir görüşme oldu, daha sonra eğitime çağrıldım. İlk başvurum, ilk mülakatım, ilk olumlu geri dönüş oldu. Kariyeradam’a çok teşekkür ederim….

 5. AvatarAli K********

  Merhabalar G**** hocamızdan çok memnun kaldık bize çok güzel bilgiler kattı ayrıca dersler çok eğlenceli geçti kendisinden çok memnun kaldım iletişimi kesmeyi düşünmüyorum destekleriniz için teşekkürler:)

 6. AvatarMaşude A*******

  İyi günler Ben M***** A*****. Öncelikle şunu söylemek istiyorum kurumunuzu tanımak çok güzel. Ben Aksaray da Türk dili ve edebiyatı bölümünü bitirdim ama maalesef atanmış değilim . İyi ki başvurmuşum sizin kuruma bu benim için büyük şans. Dersleri çok güzel ve net anlatıyorsunuz buda akılda kalıcılığı sağlıyor. Umarım kurs bittiğinde işime kavuşmuş olurm 🙂

 7. Advertisements

  Kariyer Adam

  Kariyeradam'ın Parmak Isırtan Başarısı!
  guncelsonhaber.com

 8. AvatarArmağan T******

  S**** hanım ile telefon üzerinde yaptığım görüşme sonrası P**** P*** A***** firmasına, insan kaynakları elemanı pozisyonu için mülakata gittim. Mülakat sohbet havasında geçti. Firmadan U**** bey beni karşıladı. Mülakat çok güzel geçti 1 hatta, 10 günlük bir süre sonrasında geri dönüş yapılacağı bilgisini aldım. Süreçte emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 9. AvatarAbdullah K**********

  Bursa Osmangazi Tüze İş Merkezi 24.06.2016 saat 10-11 arası Sürat Kargo ile görüşmeye katıldım. İlk olarak F****** Bey karşıladı beni. İş başvuru formunu doldurduktan sonra Bölge Müdürü E***** Beyle görüşmeye girdim. ilk olarak yapılacak işin işleyişinden bahsetti. Bursa Merkez olmak üzere Bursa, Yalova, Balıkesir, Çanakkale şehirlerinde yer alan Sürat Kargo şubelerinde çalışan yaklaşık 140 personelden sorumlu birini aradıklarını söylediler. Personellerin kuruma bağlılıkları, çalışma zamanlarındaki problemleri(oluşan problemlerin çözülebilmesi için neler yapılması gerektiği), zaman zaman şubelere ziyaretler ve bu 4 şehre alınacak personellerin mülakatlarını gerçekleştirme gibi çalışma alanlarını kapsayacak personel aradıklarını ilettiler. Sayenizde sorumluluk sahibi olduğum ve bana bu fırsat için öncü olduğunuz için çok teşekkür ederim.

 10. Advertisements

  Kariyeradam

  Kariyeradam %96,2 Başarı Oranı ile Zirvede
  dunyam.net

 11. AvatarAylin H*****

  Merhaba mülakat için bana söylenildiği saatten önce gittim. Fakat gimart avm de olduğunu söylediler tekrar oraya gittim. Görüşmemiz orada gerçekleşti. Tadilat olduğu için çok uzun bir görüşme olmadı maalesef. Çok sağlıklı bir görüşmede değildi tekrar tekrar özür dilediler. Olabildiğince yaptık görüşmemiz. Beklentiler ve şartları anlattı bana sizin için uygun mu diye sordu uygun dedim. Çok güler yüzlü bir bayanı benim açımdan çok olumlu geçti. Tabi değerlendirme onlarda. Olumlu olanlarla tekrar görüşme sağlayacağız dediler. Umarım tekrar görüşmeye çağırılırım.

 12. AvatarAhmet Sa************

  Öncelikle sizlere ve ekibinize ne kadar teşekkür etsem azdır. Gerek destek talebin ilgi ve alakası gerekse eğitim kalitenizden oldukça memnun kaldım. Eğitimimiz surecinde oldukça verim aldığımız G***** hocamıza ayrı bir parantez açmak istiyorum. Gerek yaklaşımı, ilgisi ve gerekse üslubu profesyonelliğinin göstergeleri arasındadır. Aman para vermişler bizden memnun kalsınlar çabası içinde olmayışı, işin hakkı ne ise onu yapma gayreti beni oldukça etkileyen etkenler arasına girmiştir. Son olarak şahsi fikrim bundan sonraki kişilere de bu eğitimleri G***** hocanın vermesi yönünde. Çünkü kurumunuzun kalitesini keskin bir şekilde yansıtan gerçek bir ABİDE. Tekrar tekrar teşekkür ediyor bundan sonraki süreçte de bizden desteğinizi esirgemeyeceğiniz inancıyla sözlerimi noktalamak istiyorum. Saygılarımla ..

 13. AvatarSerap M*********

  Öncelikle merhabalar
  Görüşmem gayet olumlu geçti ve cuma ya da cumartesiye kadar görüşmem devam edecek diye söylendi. Cumartesi günü olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaklarını belirttiler.
  Kariyeradamla ilgili sorular soruldu ve Kariyeradamla ilgili hiçbir bilgilen yok. Bunun haricinde IK alanında neden çalışmak istediğimi, bu alanda hedeflerin ne olduğunu sordular. Öğrendiğim herhangi bir şeyle ilgili IK alanında bir soru yöneltmediler. Bunun haricinde okulla ilgili ve tecrübelerimle ilgili Konuştuk. Neden eğlence ve turizm sektöründen bu alana geçiş yapmamla ilgili Konuştuk.

 14. AvatarŞaziye Ç*********

  herkese merhaba, kariyer adam eğitim kurumunu kesinlikle tavisye ediyorum eğitim mükkemmel denilebilecek derecede ve de verilen dökümanlar çok kaliteli hazırlanmış. Danışmanım G***** hanım çok kibar ve bir o kadar elit işinin erbabı biri ona ve ödeme konusunda kolaylık sağlayan M******* hanıma çok teşkkür ederim.

 15. AvatarSelime M*******

  arkadaşlar merhaba, ben ankara’dan selime 22 yaşımdayım üniversite mezunu değilim maalsef şans eseri kızılayda gezinirken bilenler bilir her yer de bir kurs her yerde eğitim veren kurumklar var bir gün sakaryadan karşıya geçerken avm için, binaların birinde Kariyer adam tabelasını gördüm biraz acelem vardı internetten araştırım dedim ama unuttum sonra aklıma geldi internetten bir bakayım dedim biraz araştırdım olumlu yorumların içindeki olumsuz yorumlar aklımı karıştırdığı için kalktım kuruma gittim orada ki personellerle konuştum ve biraz düşünme payı istedim akşam üstü tekrar gittim ve kayıt yaptırdım. iki ay eğitim aldım eğtim sonucunda sınava girdim ve 75 gibi yüksek sayılabilecek bir puan aldım daha öncede cv me eklediğim sertifikalarında yardımıyla hem bilgisayar bilgim hem de İnsan Kaynakları Uzmanlığı sertifikam birleşince 1 hafta için de binlerce firma içersinde Ankarada bana uygun işi çok sağolsun İ***** hanım buldu ve işe yerleştim arkadaşlar hepinize tavsiye ederim bazen insan gözünün önüne kadar gelen fırsatları kaçırmamalı…

 16. AvatarTülay S*******

  Önce kendimle ilgili farkındalık yaratmama neden olan kariyer adam ailesine hayatım bpyunca teşekkür ederim iyi ki varsınız.

 17. Avatarİskender E******

  Harika bir sistem üzerinden bir o kadar profesyonel bir eğitim sistemi içindeyiz. Krumda bulunuan a’dan z’ye herkese minnetlerimi sunarım.

 18. AvatarZeliha K*****

  İnternet üzerinden bu güne kadar aldığım en iyi uzaktan eğitimdi video kalitesi gerçekten çok üst seviyedeydi kariyer adam eğitim kurumu ve ekibine çok teşekkürler.

 19. AvatarÇetin E*******

  Herkese Merhaba, hayatımda almış olduğum karar bu kuruma kayıt yaptırmaktı, size tanımış oldukları eğitim platformu 7/24 izleyebileceğiniz şekilde ulaşılabilir bir biçimde hazırlanmış. Bu size istediğiniz zaman, istediğiniz yerdem erişim sağlama imkanı veriyor. İş yönlendirmedeki firmaların hepsi bu platformda kayıtlı girip bakıp inceleme imkanını bile tanımışlar. Ben pişman değilim arkadaşlar çünkü aldığım eğitim sonrası 1 ay içinde işe yönlendirmem gerçekleşti.

 20. AvatarRüya Y*******

  Eğitimlerimizi uzaktan eğitim olarak kariyer adamdan alıyoruz çokta memnunum. Ama hangi kurumda ne derecede aldığınız çok önemli hepsi fayda sağlamıyor ne yazık ki. Sizi yanlış bile yönlendirebiliyorlar. Ben kariyer adamdan eğitim alıyorum. Çok memnunum, bitmesine 1 ay kaldı. Sertifika ile alanımda iyi bir kariyer yapağıma inancım tam. Tavsiye ediyorum.

 21. AvatarCemre

  Merhaba arkadaşlar, ben kariyer adam İKY başvurusuna tesadüfen başvuru yaptım. İlk başlarda çok tedirgin oldum fakat içimde anlayamadığım bir his vardı bu başvuruyu yapmam gerektiğine inanıyordum ve yaklaşık 2 hafta sonra derslerimiz başladı derslerimiz inanılmaz güzel geçiyor ve son aşamasına geldik. Sınav başvurularımız başladı. sınava çok az bir süre kaldı çok heyecanlıyım herkes boşuna başvuru yaptığımı söylüyor fakat ben her şeyin kariyer adamla çok güzel olacağına inanıyorum.

 22. AvatarSeda H**********

  Beni ve erkek arkadaşımı kariyer adam meslek sahibi yaptı ve artık evlilik yolunda önümzüzde iş adına bir engel kalmadı Her şey kayıt olmam ve evraklarımın kabul edilmesiyle başladı. Daha sonra sınavlarıma çok özenle çalıştım ve 2 aylık eğitim neticesinde sertifikamı aldım. Beni çeşitli firmalara gönderdiler . Simdi firmalarla görüşmelerdeyim. Erkek arkadaşım benden daha şanslı çıktı hemen yerleşti o, 3300 TL maaşla K****** N***** LTD. ŞTİ. firmasında İnsan kaynakları Uzmanı olarak işe devam ediyor.

 23. AvatarNisa K*******

  Sosyal medya bazen çok işe yarıyor gerçekten de. Kariyer adamı yoksa nereden duyacaktım sosyal medyada çok yaygın bir kurum. Yorumlardan zaten anlaşılıyor. Güvenilir bir yer eşinize dostunuza çekinmeden gönül rahatlığı ile söyleyebilirsiniz. Anlatılandan çok daha fazlası. Hiç önyargılı yaklaşmanıza gerek yok arkadaşlar. Benim gibi siz de eğtiminizi alıp daha düzenli ve geleceği olan bir işte çalışın.

Yorum göndermek ister misiniz?