Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu – Tavsiye Oranı %94.8

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun kariyer ve meslek uzmanlıkları için kurs ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda kurslar veren Kariyer Adam 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Ankara Kızılay’da faaliyete devam eden Kariyer Adam M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak kurslarını tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Özkan İşhanı No: 94 Kat: 10 Daire: 20 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 67 62

Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00 (Pazar günü kapalı)

Web Site: www.kariyeradam.com

Teşvik Programı Başvuru Linki

 

 

[Toplam: 5770   Ortalama: 4.6/5]

1.191 yorum

 1. AvatarMusa U********

  İs arayışının sonunda is değil de meslek kazandıran ve is garantili ise yerleştiren kurslara yöneldim. Yani kariyer adama. Burayla ilgili biraz tereddütlerim vardı, ama kursu yerinde görünce bunların yersiz olduğunu da gördüm. Kayıt oldum ve bir kaç hafta içinde derslerim başladı oralıda atlattım. Sınavdı, ödevdi, dersti derken 2.ayın sonunda sertifikamı ve mesleğimi elime almış is görüşmelerim basla misti teşekkürler kariyer adam.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  gundemdekihaber.com

 3. AvatarVural Ö*******

  En zor meslek sektörü bence insan kaynakları. Eğer bu dalda eğitim almak istiyorsanız çok sıkı çalışmanız gerekiyor. Tam tamına kariyer adamda 35 adet konu başlığı var ve biz her birini tekrar yapıyoruz. Ancak bu sektör kaliteli eğitimle ve çabayla öğrenilir kuşkusuz. Ben tam tamına 2 ay sonunda başarabildim bunu. Bir sürü konuyu tekrarladım ve en iyi şekilde sertifikamı aldım biraz zor oldu ama başardım. Şimdi iş görüşmelerindeyim. Emek olmadan ekmek olmaz lafı çok doğru arkadaşlar…

 4. AvatarSeçil B********

  Ben Sakarya’dan seçil. 28 yaşındayım kurslara merak sardım meslek edindiren kursları araştırırken karşıma kariyer adam çıktı bende Kariyer adam’ı araştırdım. Burada meb onaylı sertifika ile aldığınız meslek ile ilgili iş yönlendirmeleri yapılıyor. Ve eğitim sonu iş fırsatı var. Fiyatın uygun olduğu paranızı güvenle verebileceğiniz tek yerde diyebilirim. Kariyer adam size işe girene kadar destek veren bir yer , yapmanız gereken form doldurup kabul edildiğiniz an evrak göndermek mülakatı geçmek. Sizin için form sayfasını buraya bırakıyorum arkadaşlar http://www.tesvikprogrami.com/is-yonlendirme-garantili-egitim-840-kisi-alinacak

 5. AvatarKaan A*******

  Kariyer adamda acık öğretim, lise mezunlarına eşsiz bir müjde. Ben kariyer adamın insan kaynakları kursuna internetten teşvik programlarını araştırırken rastladım bi kaç araştırma neticesinde kursa gittim ve eğitim için ücret yatırdım ve şuan çok memnunum. Derslerim yoğun ama sonucunda iyi bir kariyerim olacak.

 6. AvatarHikmet K******

  Uzaktan eğitimde kaliteli bir eğitim istiyorsanız kariyer adam bulunmaz fırsat. Uzman ekip ve donanımlı eğitmenleri ile sizi meslek hayatınızda çok iyi yerlere sürüklüyor. Herkese tavsiye ediyorum. İş yerleştirmeli bu eğitimi kaçırmayın araştırın ve sizde kendiniz için bir adım atın…

 7. Advertisements

  Kariyer Adam

  Kariyeradam'ın Parmak Isırtan Başarısı!
  guncelsonhaber.com

 8. AvatarZafer K*******

  Herkese selam 1 ay önce sertifikamı aldım ve bu gün ilgili firmalara 1 hafta sonra yönlendirildim. Su an tadını çıkarıyorum başrımın ve kariyer adamın sunduğu fırsatın. Başarmak kariyer adamla mümkün. Çok teşekkür ederim.

 9. AvatarYalçın K********

  Ben arkadaş grubumdan tavsiyesi üzerine ve işe yerleşen arkadaşlarımın ısrarı üzerine biraz düşünüp araştırdıktan sonra kursa kayıt olmaya karar verdim Kütahyada ikamet ediyorum ve kursa Ankara şubesine gittim gerekli bilgileri yerinde edindikten sonra ücretini yatırdım, Kurs ücreti gayet makul hatta kontenjanlarla sınırlı. Departman ise İnsan kaynakları uzmanlığı, biraz zorlukları var hangi iş kolay ki. Hem iş bitiminde yönlendirme kesin girdiğim bu yolun sonunda biliyorum ki emeklerime değecek…

 10. Advertisements

  Kariyeradam

  Kariyeradam %96,2 Başarı Oranı ile Zirvede
  dunyam.net

 11. AvatarEmine İ*****

  Arkadaşlarımın çoğu iş veren kurslardan bahsediyor bende dolayısıyla merak edip araştırdım hatta bir arkadaşım bir yere gitmiş fakat hiç methetmedi ve parası da boşa gitti. Kariyer adamı bulduk yorumları okuduk gayet başarılı iş için garanti veriyor. Danışmanları sizi yönlendiriyor bire bir tavsiye ediyorum. Herkesin kendini geliştirip kendi geleceğini kuracağı bir kurum burası…

 12. AvatarMert A******

  Kariyer adamdan sonra iş aramama gerek kalmadı. Şuan bir fabrikada İK departmanında çalışıyorum. Kariyer adamın sağladıkları imkanlar için bütün ekibi tebrik ediyor, teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

 13. AvatarSezen G*********

  Ben acik ogretim mezunuyum. Ama is bulmakta zorlanıyorum bende rotamı kurslara cevirdim. Is garantili kurslar arasında kariyer adamdan çok iyi yorumlar duydum çoğu arkadaş çok kapsamlı firmalarda çalışıyormuş. Çok güzel bir haber bu. Biraz daha araştırdıktan sonra başvurumu yaptım dönüşü olumlu oldu. Kurs süreci ve sınavlar tamamlandıktan sonra iş yönlendirme sürecim başladı. Her şey için çok çok teşekkür ederim.

 14. AvatarFerhat D*******

  Herkese selam uzaktan eğitim kafamı karıştırsa da araştırmalarım sonucu tereddütlerimi yenip alnımın akıyla bu işin üstesinden geldim çok şükür. Herkese tavsiye ediyorum. Meslek eğitimi alırken mükemmel danışmanları adına kariyer adamdan eğitim almanızı tavsiye ederim. İşe girişim Ankarada T**** K******* LTD. ŞTİ. firmasının insan kaynakları uzmanlığı departmanında çok iyi şartlarda çalışıyorum.

 15. AvatarKerem A**********

  Arkadaşlar merhaba, öncelikle söylemeliyim ki kurslara bir miktar para verince bazı arkadaşlar sanıyor ki ”tamam ben şimdi en kral yerde işe gireceğim sizde uzaktan izlersiniz” moduna giriyorlar ama bu çok yanlış bir hareket. İnanın öyle değil. İsterseniz 5 milyar verin ama çalışmadığınız, isteksiz olmanız halinde hiç bir şey elde edemezsiniz. Sıkı çalışmanız, kabiliyetlerinizi, donanımlarınızı geliştirmeniz lazım. Zaten Kariyeradam sizin için her şeyi en iyisi için hazırlıyor.

 16. AvatarAsude B*******

  Eğitime katılacak arkadaşlara tavsiyem derslere çok yüklensinler çalışmayı hiç bırakmasınlar bolca tekrar yapsınlar. Derslere katılmayı ihmal etmeyin. Hocalarımız zaten isteği ve çabayı sizde görünce ellerinden geleni yapıyorlar. Kariyer adamla şansınızı deneyin ve hayatınıza yön verin.

 17. AvatarHavva A*******

  Ben lise çıkışlıyım ve sözelciyim. Rakamları sevmem. O yüzden hesap dahi yapamam o derece kötüyüm. Meslek edindiren kurslara gittim insan kaynakları uzmanlığı alanı tam bana göre. Kariyer Adam sayesinde artık olmak istediğim kariyer basamağındayım. Eğer uzman bir ekipten eğitim almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

 18. AvatarEfe K********

  Mülakatlarda başarısızlık oranı %30 diyebilirim. Çoğu arkadaş bunu sorunsuz atlatıyor. Kimi de bu fırsatı 2.ye kaçırıyor. Sınavlardaki sorular orta derecede 50 soru şeklinde test arkadaşlar. Korkacak bir durum yok ama tabi yine de en iyi şekilde dersleri dinleyip verilen ödevleri yapmak gerekir. Kurum her türlü desteği veriyor gerisi size kalmış ben şu an iş yönlendirme sürecindeyim ve kısa zamanda işe gireceğime inanıyorum.

 19. AvatarDemirhan U*********

  İnternet dünyasına inanmayanlardanım. Hele böyle bir mekanı ballandıra ballandıra anlatmıyorlar mı? Ama kariyer adam kurumunu ilk öğrendiğimde içimden bir ses yanıltıcı olmadığını burada yazılanların doğru olduğu kanısında fikir edindim. Şimdi anlıyorum ki hayatımda verilmiş en başarılı kararmış. Kariyer Adam kurumu sayesinde insan kaynakları uzman yardımcısı olarak işe başladım. Bu süreçte benim üzerimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 20. AvatarMeryem Ç*********

  Herkese selamlar arkadaşlar, Kariyer adamı araştırdığımda doğu illerinde yaptığı isithdamları keşfettim. Ne çok işsize derman olmuş ne mutlu ya. Gerçekten duygulandım çünkü doğuda ekmek parası bulmak biraz zor yani ya iyi bir yerde çalışmanız gerekir. Yada çiftçi falan olmanız gerekir. Esnafa iş yok. Ben Elâzığ’dan yazıyorum sizlere bu yazıları. Burada staj gördüm ve çok işsizliğe şahit oldum. Meslek kurslarına yani kariyer adama gittim. Çok donanımlı bir ekibi var. Uzaktan eğitim ile çok şey öğrendim. Mesleğimin yanına birde sertifikamı kattım ve yoluma devam ediyorum.

 21. AvatarŞahin A******

  Arkadaşlar bu kurumu bayadır araştırıyordum biraz tereddütlerim vardı geçen senenin sonlarına doğru kariyer adama başvurdum ve gördüm ki tereddütlerim yersizmiş demek ki ön yargı iyi bir şey değilmiş siz de benim gibi kendinizi kariyer adamla geliştirin ve kariyeriniz bir üst limite taşınsın veya sıfırdan kendinizi meslek sahibi yapın. Kariyer adam benim için ilk olmuştu. 2 aylık bir eğitim aldım. İnsan kaynakları alanında 2 ayrı eğitmeniniz oluyor. Sınava giriyorsunuz ve başarılı olduğunuzda size iş yönlendirmesi yapılıyor. 7 aydır yönlendirdikleri şirkette görevdeyim. Her şey için teşekkürler.

 22. AvatarEkrem B********

  Herkese selam, Kariyer adamda herşey çok hızlı işliyor, eğitim sürecinde iş yerleşimi ve sertifika olayı en hızlıları. Dersler çok yoğun ama tekrar yaptıkça bunu atlatabilme şansınız hep var. Videolu anlatımlarla işiniz daha da kolay. Herkese burayı tavsiye ediyorum. Kariyer adam kariyer odaklı bir kurum.

 23. AvatarTuna K******

  Eğitim aldığım ay boyunca her şeyden çok memnun kaldım. Derslerin çoğu hem biraz zor hem biraz kolaydı. Sınavlar seçmeli test seklinde zaten. Hocalar çok kaliteli ve bilgili. Öğrencilerle bire bir iletişim halindeler. Bu çok artı yönde sizi etkiliyor. Dersler 2 ayın sonunda bitti ve sertifikamı almıştım is süreçleri başlamıştı. Yönlendirdikleri çok sağlam bir firma tarafından ise alındım. KariyerAdam ailesine teşekkür ederim 🙂

Yorum göndermek ister misiniz?