Kariyeradam Uzaktan Eğitim Kurumu – Tavsiye Oranı %94.8

Kariyer Adam Uzaktan Eğitim Kurumu2010 yılında kurulan ve uzaktan eğitimde öncü olan Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun kariyer ve meslek uzmanlıkları için kurs ve araştırma alanında etkileyici bir geçmişi vardır. Mesleki alanda kurslar veren Kariyer Adam 2014 yılında Avrupa’nın en iyi uzaktan eğitim kurumu seçilerek başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Ankara Kızılay’da faaliyete devam eden Kariyer Adam M.E.B. onaylı sertifikalı eğitimler vermekte ve İŞKUR’un Özel İstihdam Bürosu olarak kurslarını tamamlayan öğrencilerine iş yönlendirmeleri yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Özkan İşhanı No: 94 Kat: 10 Daire: 20 Çankaya/ANKARA

Telefon: 444 67 62

Çalışma Saatleri: 09:00 – 19:00 (Pazar günü kapalı)

Web Site: www.kariyeradam.com

Teşvik Programı Başvuru Linki

 

 

[Toplam: 5793   Ortalama: 4.6/5]

1.201 yorum

 1. AvatarSanem Ç*********

  Burası her ay her gün her saniye onlarca kişiye iş imkanı sunuyor. Palavra değil gerçek. Erkek arkadaşım işsiz ve bunalımda olan biriydi. Ben kendisine burayı söyledim şimdi dersleri ve sınavları bitti. Sertifikasını da aldı iş yönlendirmeleri başladı. Sırf bu yüzden evlenemiyorduk bile. Kariyer adama çok teşekkürler.

 2. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 3. AvatarRemzi B*******

  İşsiz geçirdiğim 7 ay sonucunda burası bana ilaç gibi geldi. Çok iyi başarılara imza attığım burası sayesinde her şey yoluna girdi. Derslerinize çok hakim olabilme şansınız var bu da hocaların duru anlatımıyla gerçekleşiyor. Ve uzaktan eğitimin bir güzel tarafı da videolu anlatım olduğu için kayda alınıyor ve tekrar tekrar dinleyebiliyorsunuz. Memnun kaldım işim oldu daha ne olsun.

 4. AvatarPınar K*********

  Herkese merhaba iş kura o kadar müracaat ettim ki anlatamam ama sonuç hayal kırıklığı oldu benim için. Hiç bir şekilde istediğim gibi sonuç alamadım. İstihdamına pek inanmayın. Daha sonra kariyer adamı buldum kariyer adam da iş kur ile ortak çalışıyormuş ama çok daha farklı. Bir işkur’un gösterdiği iş ile kariyer adamın gösterdiği iş çok çok farklı. Kariyer adam size bir kariyer fırsatı veriyor ve meslek sahibi yapıyor. Ben kariyer adam sayesinde güzel bir iş sahibiyim ve ailemi çok rahat geçindirebiliyorum. teşekkürler her şey için bütün çalışanlarına ve kariyer adama..

 5. AvatarRüzgar S***********

  Kurs deyince hemde meslek eğitimli fiyatlar çok yüksek oluyor benimde imkanım yok. İnternetten yorumlara baktım ve kariyer adamın makul fiyatlarına denk geldim yorumları okudum. Borç buldum arkadaşımdan hemen yatırdım ücretini bir kaç güne döndüler neyse ki. Şimdi eğitimim devam ediyor memnunum. Zor bir adım oldu ama devamı çok rahat gelecek eminim 🙂

 6. AvatarSeda Ö********

  Seda ben. Sizlere şimdi mülakat tüyolarını vereceğim. Öncelikle sakin olup derin nefes alıyorsunuz daha sonra test sorularına geçiyorsunuz çalışmadan da gitseniz emin olun bildiğiniz şeyler. Mülakattan başarısız olursanız 2.kere yenileyebiliyorsunuz o yüzden sorun etmeyin. Pes etmeyin yani. Yeter ki istediğiniz işe yerleşmek olsun içinizden hep bunu geçirin ben yaptım işe yaradı. Kariyer Adamın hakkını inkar edemem tabii ki her şey için teşekkür ederim ….

 7. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 8. Avatarİlker M*******

  Ben antalyadan ilker. İnsan kaynakları alanında uzmanlaşmak istiyordum çalıştığım yerlerin, mezuniyetimin cok buyuk payı oalcağını biliyordum. Bu yüzden alanımda genişlemek için kariyer adamı tercih ettim. Bu sektörde iyi yere gelmek icin kariyer adamın referansı ile işe de yerleşeceğimi bildiğimden derslere çok sıkı çalışıyorum tüm arkadaşlara sesleniyorum başarının yolu kariyer adamdan geçiyor.

 9. AvatarÖzer K*********

  Herkese merhaba burası benim geleceğime zemin hazırladı. Liseden sonra üniversiteye gidememiştim daha sonra mesleki eğitim aldım ve emellerime kavuştum. Demek ki meslek sahibi de olunabiliyormuş kolay yoldan. Ama kariyer adam harici bir kuruma güvenmeyin derim. Çoğu bunu sağlamıyor size. Mülakatı geçerseniz işiniz hazır benden demesi.

 10. Advertisements

  Kariyer Adam
  Eğitim Kurumları

  Kariyeradam Tebriği Hak Ediyor!
  tuketicimemnuniyeti.com

 11. AvatarBahtiyar D*****

  Uzaktan eğitim ile de çok iyi başarılar elde edebiliyorsunuz arkadaşlar. Ben şahsen çok çalıştım ve başardım hatta şuan işe bile yerleştim. Benimle aynı dönemde başlayan arkadaşım hala bir kaç dersini veremedi sınavları geçemediğinden haliyle sertifikasını da alamıyor. Canlı derslere her zaman katılmanız gerekir. Sonradan da öğrenebilirsiniz ama canlısı gibi akıcı olmuyor. Kariyer adamın hocaları bambaşka. Her şey sıkı çalışmaktan geçiyor. Kolay gelsin.

 12. AvatarSenem K*******

  Arkadaşlarım kariyer adam sayesinde çok iş görüşmelerine gittiler. Sonucunda da sertifikaları sayesinde ilk görüştükleri yerde işe girdiler. Onların adına çok sevindim bende kız kardeşim için kurs araştırıyordum derken buraya yazdırdık kardeşimi. İlk görüşmesinde mülakattan geçemedi ama daha sonrasında olumlu oldu ve eğitim gördü. Kardeşim de derslerini başarı ile tamamlarsa şansı çok yüksek kariyer adama teşekkür ediyoruz. Sonucunu buraya tekrar yazacağımm 🙂

 13. AvatarSerkay O******

  Eğitiminizi uzman kişilerden alınca sonucunda da iyi firmalarda çalışıyorsunuz haliyle. Kariyer adam tamda bunu sağlıyor başarı elde etmek için kariyer adamdan eğitim alın mesleki anlamda ve kariyerinizde bir ilke imza atmış olun. Ben çok tereddüt etmiştim başvuru yaparken ama Eskişehirde oturmama rağmen üşenmeden Ankaraya gittim gördüm ve şu an hiç pişman değilim çok güzel bir maaşla ve statüyle çalışıyorum. Kariyeradam çok teşekkür ederim…..

 14. AvatarZafer S******

  Denizlide ufak bir cafede garson olarak çalışıyordum ama is değişikliği nedeniyle maalesef isletme kapandı. İşsiz kaldım çok is aradım. Forumlarda meslek kurslarını gördüm. Formumu doldurdum. Kariyer adam tarafından arandım ve kurs hakkında gereken blgileri adıktan sonra kayıt yaptırıp öğrenmim görmeye başladım. Umarım İnsan Kaynakları Uzmanlığı alanında başarılı olurum.

 15. Nefize K*****Nefize K*****

  Cv hazırlama ve Mülakat bilgilerinde Kariyer Adamın destekleri sayesinde kendime kattığım iyi donanım ile firma tarafından tercih edildim. Teşekkürler Kariyer Adam ve yetkilileri.

 16. AvatarMahir K******

  arkadaşlar herkese merhabalar, ben bu kurumu araştırdığımda biraz tereddüt ettim aslında sonuçta uzaktan eğitim veren bir kurum diye düşünüm. ben ankarada yaşıyorum endişelerimi gidermek adına kuruma gittim orda benimle çok ilgilendiler aklımdaki bütün soru işaretlerini giderdiler. hatta işe yerleşen insanların sayısını evraklarına kadar gösterdiler ben de daha fazla düşünmeden kayıt oldum. kayıt sürecinden sonra dersler ve sınavdan başarıyla geçip kariyer adam sayesinde iş sahibi oldum kariyer adama teşekkür ederim 🙂

 17. Yaren S***Yaren S***

  Herkese hayatım boyunca tecrübe ettiğim şeylerden tavsiye verebileceğim tek yer Kariyer Adam olacaktır. Hayat boyu yaptığım en iyi şey Kariyer Adam ile tanışarak ve kendilerine başvurarak kariyerimi geliştirmem oldu. İnternette kendilerinin verdiği ilanları görüyordum ancak başvurmak için emin olamıyordum. Gerek maddi durumlardan gerekse benim için uygun bir yer olup olmadığına emin olamamıştım. Şunu bilmelisiniz ki kayıt olmadığınız her gün bir kayıp. Çok para veremem diye düşünmeyin çünkü aldığınız kaliteli eğitim ve sonunda sizi iyi bir maaş ve statü ile iş sahibi yaptıklarında zaten ödediğiniz parayı fazlasıyla geri almış oluyorsunuz. Ben iş hayatım boyunca 2000 TL’den fazla bir para kazanamamışken, sayelerinde girdiğim işte 3250 TL maaş alıyorum ve ilk maaşta ödediğim parayı çıkardı bile. Teşekkürler Kariyer Adam ailesi.

 18. AvatarSercan K*******

  Merhaba. Ben Sercan. İstanbulda yaşıyorum. Yeni evliyim. Evlendikten 5 ay sonra işten çıkarıldım. Lise mezunu olduğum için de iş başvurularımın çoğundan olumsuz dönüş aldım. Yeni evli olduğum için hem sorumluluğum çok fazlaydı hem de borcum. Hızlı bir şeyler yapmam gerekiyordu. İnternette iş ilanlarına bakarken kariyer adamdan iş bulan kişilerin yorumlarına denk geldim. Detaylı bir araştırma yaptım. Önce inanmadım. Ofislerinde ziyaret etmek ve böyle bir kurumun varlığından emin olmak istedim. Ankarada yaşayan bir asker arkadaşımdan rica ettim gidip görüşmesi için. Teyit edildi Kariyer adam vardı  Arkadaşımın da aklına yatınca evrakları kuruma kargo ile gönderdim kayıt yaptırdım. 2 ay eğitim süresi de benim için idealdi. En azında iş yönlendirme sürecine hızlı bir şekilde başlayabilecektim. Evraklarım kabul edildi ve 2 ay uzaktan eğitim aldık. Ardından İstanbul Beşiktaşta bir lisede sınava girdik. Çalışmadığım evde olduğum için eğitime de çok zaman ayırabildim. Sınav notları açıklandı. Sertifika almaya hak kazandım. 1 hafta sonra kurum tarafından arandım ve yönlendirme sürecine başlayabileceğim bilgisi verildi. Hemen görüşmelere gitmeye başladım. 3 hafta sonra da S*** H*** L*** isimli kurum tarafından arandım ve işe alım sürecimin olumlu olduğu haberini aldım. Beni bu kadar kısa sürede iş sahibi yapan bütün çalışanlara teşekkürü bir borç bilirim.

 19. AvatarÜmit K************

  Selam arkadaşlar. Size Eskişehir’den yazıyorum. Eğitimi almış ve sınavdan kalmış bir öğrenci olarak yazıyorum size. Eğitime katılacak olan arkadaşlara tavsiyem eğitime çok yüklensinler, çalışmayı asla bırakmasınlar. Ben yoğun çalıştığım için açıkçası çok istememe rağmen derslere odaklanamadım. Derslere katılmayı ihmal etmeyin. Hocalar zaten sizdeki azmi ve isteği gördükten sonra ellerinden geleni yapıyorlar. Aynı grupta olduğumuz sınavı geçen çoğu arkadaşım işe yerleştiler. Ben sonraki sınava hazırlanıyorum tekrar. Şansınızı mutlaka deneyin derim çünkü aşırı profesyonel bir ekip sizinle ilgileniyor.

 20. Erhan S***Erhan S***

  Selamlar ben anaokulu öğretmeniyim ama işimin temposu ve iş olanaklarının hep kısır kalması nedeniyle yeni arayışlara yöneldim. Sosyal medyada kendimizi geliştirebilmek adına alabileceğimiz eğitimleri incelerken Kariyer Adam ilanları ile karşılaştım. Uzaktan eğitim verdiklerini duyduğumda çok emin olamadım, başarılı olabilir miyim diye biraz korktum açıkçası. Ama inanın hiç de korkulacak bir yanı yok. Bir kere baştan sona çok ilgili ve tüm sıkıntılarınızda yardımcı olan bir kurum. Çok içtenlikle söyleyebilirim ki muhakkak kendileri ile temasa geçin. Size eğitim vererek gelişmenizi sağlamakla kalmıyor aynı zamanda sizin istihdam edilmenizi de sağlıyorlar. Şu an yıllardır aradığım gibi bir iş ve firmada çalışıyorum. Çok memnunum herkese tavsiye ederim.

 21. AvatarEnes G********

  Merhaba adım Enes. Çankırı’nın bir köyünde yaşıyoruz. Kış aylarında da yapılabilecek çok fazla bişey olmuyor buralarda maalesef. Ben de kendimi geliştirmek adına internetten eğitim paketlerine bakmaya başladım. Gezinirken kariyer adamı gördüm ve uzaktan insan kaynakları uzmanlık eğitimi verdiğini öğrendim. Fiyatı da diğer eğitimlere göre bayağı iyi geldi. Evraklarımı gönderdim ve kayıt oldum. İş yönlendirme yaptıklarını da öğrendikten sonra iyice ilgimi çekmeye başladı. Çünkü kayıt olduğum yıl üniversiteden yeni mezun olmuştum. 2 ay alanında profesyonel kişiler tarafından online eğitim aldım. Gayet verimli ve öğreticiydi. Eğitim süreci içerisinde de insan kaynakları departmanında çalışan bir kaç yakınımla görüştüm. Maaşları olanakları çok iyi. Sertifikamı alır almaz yönelendirme sürecim hemen başladı. Yaşadığım ilde çalışmak istemedim. İzmir de yaşamak zaten oldum olası hayalimdi. Yönlendirme sürecim için İzmir’i seçtim. 1,5 yıldır burada şartları çok iyi bir firmada çalışıyorum.

 22. AvatarGüneş Y******

  Ben Malatyadan Güneş ailevi nedenlerden dolayı liseye kadar okuyabildim sadece ama kendimi bilgiden kendimi geliştirmekten hiç vazgeçmedim. en az 10 tane sertifikam vardır yine bana kariyer anlamında fırsat katacak sertifikaları araştırırken internetten karşıma http://devletplanlama.com/tesvik-programi/ sitesinde insan kaynakları uzmanlığı teşvik programını gördüm bilgilerini iyice araştırdım ve sitedeki başvuru formunu doldurup gönderdim. aradan bir iki gün geçti geçmedi beni aradılar ve telefonda tekrardan bilgi verdiler uzaktan eğitim programı ile sertifikaya sahip olabileceğimi söylediler ve hemen arkasından iş yönlendirmemin gerçekleşeceğini belirttiler bende hali hazırda zaten çalışıyorum sadece bana güç katsın CV’mi güçlendirmesi için alacağımı belirttim neyse kurs bitiminde ben de kendi CV’mi onlara gönderdim biraz inceledikten sonra şu an ki iş yerimden daha iyi şartlarda bir firmanın ilanı olduğunu söylediler bende düşünmek için bir iki gün bekleme süresi istedim sağolsunlar onlarda bana o imkanı tanıdılar, bende kararımı tabiki daha iyi imkanlara sahip olan H********* T******** firmasında işe başlamadan önce kendi iş yerimden anlaşmalı olarak ayrıldım. Neyin nerden geleceği hiçbir zaman belli değil ben Kariyeradam sayesinde statüme statü kattım.
  Her şey için teşekkür ederim bütün KariyerAdam ailesine 🙂

 23. Sude N******Sude N******

  Lise mezunuyum ve biliyorsunuz ki işe yerleşmek çok zor. İlk başta reklamlarını gördüm inanmamıştım daha sonra aradılar bilgi verildi evraklarım onaylandı. Sıra ödeme işlemine geldiğinde tereddütlerim hala devam ediyordu. Şansımı denemek adına ödememi gerçekleştirdim. Hiçbir tecrübem olmadan hala işe nasıl yerleşeceğim konusunda kafam karışıktı ama bu 2 aylık eğitim süreci çok güzel ilerliyor ve kaliteli eğitmenlerimiz sayesinde insan kaynakları alanında bir çok bilgiye sahip olunuyor. Sınavdan başarılı oldum İş ve meslek danışmanımız sayesinde 1 hafta içersinde firma görüşmelerim oldu sonucunda iş sahibi oldum. Hayallerime kariyer adam sayesinde kavuştum. Çok teşekkür ediyorum.

Yorum göndermek ister misiniz?