0.00
Carrefour SA


Kategori: | Tavsiye Sayısı: 3 Kişi Tavsiye Ediyor50 Görüntülenme

Carrefour SA Hakkında

İlk mağazasını 15 Haziran 1963’te Fransa’da açan Carrefour, bugün 33 ülkede, yaklaşık 16 bin mağazası ve toplamda 470 binden fazla çalışanı ile Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir. Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy, İstanbul’da açtıktan sonra 1996 yılında Sabancı Holding ile iş ortaklığı yaparak CarrefourSA ismini aldı yılının Mayıs ayında gerçekleştirdiği satın alma operasyonuyla Gima ve Endi’yi bünyesine katan CarrefourSA; bugün itibarı ile 8000 çalışanı, 243 mağazası, hipermarket ve süpermarket formatlarında faaliyet gösteren eksiksiz portföyü ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap vermeyi amaç edinmiştir. CarrefourSA, Türkiye’de uygun fiyat politikası, hijyen, kalite ve gıda güvenliğine verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve yarattığı istihdam modern perakendeciliğin temelini oluşturmanın yanı sıra uygun fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır.

 

3 Tavsiye

  1. AvatarDilek Ö.

    Şimdiye kadar bir sürü marketten alışveriş yaptım, ama koşulsuz ürün iadesi konusunda hiç birinden bu kadar olumlu geri dönüş almamıştım. Ailecek güvenle ve fiyatlara dahi bakma gereği duymadan alış veriş yapabildiğim tek market. Seviyoruz seni CarrefourSa 🙂

  2. AvatarAysel Y.

    Sıcak bir aile ortamı var. Güvenle alışveriş yapıyorum. Carrefour’da alışveriş yapmak benim için bi alışkanlık.:)

Siz de bu firma hakkında bir tavsiye bırakın


Sadece bir üründen veya hizmetten memnun kaldıysanız yorum yapınız. Tavsiye niteliği taşımayan veya reklam/spam amaçlı yazılan yorumlar editör kontrolünden geçirilerek içeriği uygun değil ise yayınlanmamaktadır.